דרוש מידע ספרי קריאה אונליין או להורדה. יש?

מצב
הנושא נעול.

יערי

משתמש מקצוען
אני לא מכיר את האתר בין הזמנים, אבל אני כן מכיר את רשימת התפוצה "צריך עיון", שהאתר הזה בא מבית מדרשו.
הייתי מתנסח בעדינות, שהטקסטים המופיעים בו לא היו נכנסים בדלת הראשית ברבים מבני הציבור החרדי. שימו לב לפקוח עינים.

ליצן החצר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
באמת ? רק על אלימות ?
ואיזה עוד סגנון של סיפורים יש שם ?
לא שווה את הקריאה המאומצת.
לא מקצועי.
חובבני למדי..
אם כבר אונליין, הרבה יותר משובח לקרוא את החומרים פה בפרוג של הסופרים הסופר סופרים...

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אתר בין הזמנים שולח סיפורים על אלימות וכו' מי שלא מתאים לו/ה אז לא כדאי. ולא כזה מעניין.
עניין של טעם אישי.
בעיני, הוא כותב על דברים שפחות מדוברים בציבור החרדי בצורה רגישה ונכונה.

שרי :)

משתמש פעיל
כן, אז תהיה פה וישר אחרי שאתה רואה תשים לי לייק תודה ואל תצטט את המייל שלי בטעות בתגובה פה....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה