HennyS

משתמש מקצוען
קראתי את הספר הראשון כבר איזה מאה פעמיים אפשר לבחון אותי אני אדע הכל!!
יש לי בגלל זה כמה שאלות
זה חיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לצאת עכשיו!!

#Remove duplicates now!!
#מוצאים את דופליקטים עכשיו!!
@יונה ספיר
התרגום של remove זה "להסיר" לא להוציא, publish זה לפרסם, או להוציא לאור.

מון בלאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
1727119721617.png

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
וואו איזה כיף ספרים חדשים!

אם אתם מחפשים ספר מתח מצחיק, כנה ומרגש, עם מסרים ייחודיים, ועדיין לא קראתם את "סדר הפוך" (ספר שיצא לאור לפני מספר חודשים), מוזמנים להתרשם ממספר פרקים ראשונים.

(לפני זמן מה שלחתי מייל למספר אנשי קשר, בניסיון לראות איך זה ליצור רשימת תפוצה, בו כתבתי שבגלל הסכם הפצה לא אוכל למכור את הספר באתר שלי, אבל התברר לי שכנראה זה בסדר מבחינתם שאמכור את הספר באתר).
כתבתי קטע על המכירות של הספר שלי, שמה את זה בספוילר.
חשוב לי לציין שגם אם הקטע מעט מעורר רחמים, הרי שהוא לא נועד לעורר רחמים
אלא אני מפרסמת אותו כדי לתת חיזוק לכותבים כמוני.
אני מעודדת את עצמי שאולי התוכן של הספר כל כך עוצמתי ולכן יש מניעות,
אולי הציבור עדיין לא מוכן לאמירות ולמסרים שיש בו.
וכן, אני שמחה שהמסרים לא עוברים בקלות, כי גם אני עבדתי קשה להשיג את האמירות בספר.
ביומיום אני שוכחת את הספר, אני לא סביב המכירות שלו בתסכול,
רק שבאמת חבל לי על תוכן כל כך מועיל שלא מגיע לציבור.
הכל לטובה!

'הספר שלי לא נמכר, ואף אחד לא מתעניין בו'..
זו התחושה שהציפה אותי מאז שהספר סדר הפוך יצא לאור.

במספרים:
בערך קצת יותר מעשר אנשים רכשו אותו מודפס.
בדיגיטלי- הרבה יותר, אבל לא בטוחה שקראו אותו, כי אין תגובות.

כתבתי את הספר מתוך כוונה טובה לקדם את העולם, מי שקרא - דווקא שיבח את הספר.

וזהו...

איך אני מרגישה עם זה?

שמחה, כי זו הזדמנות להתגבר על היצר והאגו ששואפים לשלוט על העולם.
מאוכזבת, כי אנשים יכולים לקרוא ולקבל תובנות. סך הכל הספר נכתב עם חזון.

חיפשתי בתנ"ך מקבילה להתמודדות הזו בה: כתבתי ספר מדהים ואף אחד לא מתעניין.
ומצאתי את הסיפור של קין והבל.

המשל:
הבל וקין שניהם השקיעו והביאו מנחה/קרבן.
נמשל:
כתיבת ספר היא כמו קרבן.
המשל:
המנחה של הבל התקבלה על ידי בורא עולם. של קין - לא.
הנמשל:
העולם - זה בבחינת בורא עולם. כי העולם והמציאות מבטאים את רצונו.
המשל:
הקרבן של הבל התקבל - של קין לא.
הנמשל: הספרים של כותבים מקבילים נמכרים, זוכים לתשומת לב.
המנחה שלי - לא.

קין כעס(?)התאכזב(?) - הסוגריים הם כי לא ברור לי מה הרגש שקדם לכאוס שהוביל להריגת הבל.
אולי הוא חש לא שווה, אולי הוא שנא את עצמו, אולי היתה לו תחושה מאוד חזקה של דחיה.

וואו!

אני מנסה לבחון מה אני מרגישה:
חושבת שהתהליך שעברתי הוביל אותי לסקרנות, מודעות, שעשוע, תחושת רווחה שהספר לא נמכר(!) לצד אכזבה ורצון עז שאולי הספר כן יתקבל וישפיע.

אני מבינה שיש כמוני סופרים רבים.
אנשים שהשקיעו ומשקיעים והספר שלהם לא מתקבל באהדה.
ואני מתבוננת ורוצה לומר לקין, מהתנ"ך, וגם לי ולכל אותם כוחות בבריאה שלא מתקבלת מנחתם:
תדעו, שזה בסדר.
אף אחד לא דוחה אתכם.
העולם לא בנוי על רע, והכל לטובתכם.

סך הכל - יש אנשים שהתקבלה מנחתם וקינאו בהם.
יש אנשים שהתקבלה מנחתם והם לא נהנו כי האגו שלהם רצה עוד ועוד, ולא הסתפק במועט.
ויש אנשים שהתקבלה מנחתם והם דווקא שמחו והמשיכו הלאה, לאתגר הבא.
והרי נאמר " איזהו עשיר השמח בחלקו".
בנוסף, יתכן שהעובדה שלא התקבלה מנחתכם/תנו תביא אותכם /תנו למקום אחר, טוב יותר, כזה שלא חלמתם/נו לקבל.
כי בחיסרון יש גם יתרון.
הכנעה, זה שם הסיפור.
זה שם הסיפוק.
להכנע למציאות ולפרש אותה לטובה.
כי כן, הכל לטובה.
להכנע למציאות ובה בעת לחפש דרך סבירה להגיע לשינוי, להתקדמות, לקיבול המנחה.
כי כן, הדרך וגם התוצאה
הן הכל לטובה.
הדרך שוות ערך לתוצאה, ומה שחשוב זה לחיות בטוב, ביציבות.
מתוך תקווה ואהבה גדולה לעולם כולו וליצירתיות שיש ביצירה ובאומנות.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

מרחבית

משתמש מקצוען
בערך קצת יותר מעשר אנשים רכשו אותו מודפס.
בדיגיטלי- הרבה יותר, אבל לא בטוחה שקראו אותו, כי אין תגובות.

האם המספר הזה כולל את מה שקנו מההפצה? או רק מה שקנו דרכך?
אם זה כולל את ההפצה - בדקי אם ההפצה עובדת כראוי, האם הם מפיצים בצורה טובה ברחבי הארץ בכל (או רוב) החנויות הרלוונטיות, וכמו כן האם יש פרסום טוב.
אם זה לא כולל את ההפצה אלא רק מה שקנו דרכך - זה לא אומר כלום...
ומה שקנו בדיגיטלי - תדעי שרוב האנשים לא מגיבים לספר שקוראים... גם אם הם נהנים.
באופן כללי, הפצה של ספר - אם לא מדובר בסופרת שכבר מאוד ידועה ואהודה - היא תהליך לגמרי לא פשוט.
המון סייעתא דשמייא והרבה הצלחה, ושנה טובה ומבורכת!

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני ממליצה לכם בפה מלא!!!
על הספר 'הי רובי'
זה אחד הספרים השווים!
אחים ואחיות שלי מאאד נהנו ממנו על גבי העיתון..
תהנו
ממליצה גם. אפילו אני ;) נהניתי ממנו!

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
האם המספר הזה כולל את מה שקנו מההפצה? או רק מה שקנו דרכך?
אם זה כולל את ההפצה - בדקי אם ההפצה עובדת כראוי, האם הם מפיצים בצורה טובה ברחבי הארץ בכל (או רוב) החנויות הרלוונטיות, וכמו כן האם יש פרסום טוב.
אם זה לא כולל את ההפצה אלא רק מה שקנו דרכך - זה לא אומר כלום...
ומה שקנו בדיגיטלי - תדעי שרוב האנשים לא מגיבים לספר שקוראים... גם אם הם נהנים.
באופן כללי, הפצה של ספר - אם לא מדובר בסופרת שכבר מאוד ידועה ואהודה - היא תהליך לגמרי לא פשוט.
המון סייעתא דשמייא והרבה הצלחה, ושנה טובה ומבורכת!

הפצה בציבור שלנו לא הסכימה להפיץ את הספר (בגלל טעויות בהתנהלות שלי מולם, כנראה).
כך שאני הייתי ההפצה של הספר.

האמת שאני לא רוצה שיקנו ויקראו את הספר, באג שלי שאני מתנגדת לעצמי לצאת לאור...
מצד שני אני מבינה שהספר צריך להגיע לקוראים למרות שאני לא רוצה לנכס לעצמי את כתיבתו.
כי כן, הרגשתי שתהליך הכתיבה לימד אותי יותר ממה שאני תרמתי לספר.

בקיצור, התסכול שהבעתי בפוסט לעיל הוא לא שהספר שלי לא נמכר, כי הבטחתי לעצמי שגם אם יהיה
רב מכר לא אנכס לעצמי את הכבוד הזה (כי אני מאמינה שכולנו שווים, ואמורים לשתף במשאבים שקיבלנו).

התסכול הוא שיש ספר עם תוכן שיכול לקדם אנשים בכל התחומים, ולא מגיע לציבור -
למי שיכולים לקרוא ספר משובח ומרתק ולצאת נשכרים מהמסרים וסגנון הכתיבה.

אני, בתהליך שעברתי, התקדמתי בסיעתא דשמיא ממקום של התמודדות נפשית והתמודדות עם מגוון בעיות,
והגעתי למקום של מימוש עצמי, מאמינה שאנשים (מסוימים) שיקראו את הספר, יתקדמו. (כמו שאני קוראת תכנים
שמקדמים אותי), בנוסף הספר הוא עלילה מרתקת וייחודית.
ומבחינתי הספר לא מימש את הפוטנציאל שלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה