דרוש מידע ספרים חדשים לקראת שנת תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

ואן גוך

משתמש פעיל
אפשר לכתוב בכמה מילים על מה מסופר?

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

רגב אדמה

משתמש חדש

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה נראה כמו מתח
אולי התפרסם איפשהוא?
התפרסם בבקהילה
התפרסם במגזין כדור.

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
סיכום עד היום:
15 ומעלה - יעל רועי
עליה השלום- דבורי רנד
פדאהל- מיה קינן
עד החתונה זה יעזור - מירה דביר
יהיו ימים- ברכי בלומנברג
אלמן + 5 - א פרידמן
הצעה לסדר-
היום אני- נ. ארי
חשוב לציין שהספר "הצעה לסדר" לא שייך לספרים החדשים של תשפ"ג כי הוא יצא לאור בניסן.
הזכרתי אותו כאן כי נשאלתי על ספר חדש באופק, אז כן יש את הספר הזה שהוא, כמו שציינתי
בהודעה הקודמת, מיועד לאנשים שגמישים בסגנון הקריאה שלהם מכיוון שמדובר (לפי דעתי) בעלילה
ובסגנון כתיבה בלתי שגרתיים.
אם תרצו לקבל במייל מספר פרקים מהספר להתרשמות אפשר לשלוח בקשה לכתובת: ap1122#outlook.co.il
@ במקום #

נערך לאחרונה ב:

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
לא יצא כבר הצעה לסדר חלק ב'?
הצעה לסדר ב' נכתב לפני הצעה לסדר א' בתור ספר אחד.
כתבתי את הצעה לסדר א' לאחר חוות דעת מקצועית מעמיקה שיעצה לי לשנות את הספר ולבנות אותו מחדש.
היה לי קשה לוותר על הצעה לסדר המקורי וראיתי שיש מקום לשתי עלילות שונות עם אותן דמויות.
בגלל שהספר כבר היה כתוב חשבתי שהוא יצא לקראת חגי תשרי, אבל יש בו עדיין מקום לעריכה מחודשת של חלק מהדמויות והעלילה כך שההוצאה לאור שלו מתעכבת.
רצוני לציין שכל התהליך של הוצאה לאור של כל ספר הוא סוג של נס, ויעידו על כך בוודאי כלל העוסקים בכתיבה...
ובכלל כל תהליך של כל יציאה לאור ומימוש עצמי (לא רק של ספר) מקפל בתוכו הרבה הבנה שבלי אמונה והכנעה לפני הבורא יתברך שום דבר לא היה מתקדם... ועם הבורא יתברך אפשר לפלס דרך בכל מצב...

מביטה

משתמש פעיל
עכשיו אני רואה שדבורה רוזן מוציאה ספר וזה לדעתי בשורה כי הספרים שלה פשוט מעוליםםםםםםם
כמה התענגתי על שטח סגור
שטח סגור? עם ההוא שהיה בטראומה שהחבר שלו מת כשהלכו לכותל? ספר מזעזע.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שטח סגור? עם ההוא שהיה בטראומה שהחבר שלו מת כשהלכו לכותל? ספר מזעזע.
למה?! אני אהבתי אותו בטרוף!
גם את סתרים, הוא יחסית חדש, מהמם!

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מעתיקה את המייל שקבלתי מדני ספרים היום כתשובה לשאלה מתי פדהאל יגיע-
"הספר נמצא בהדפסה וצפוי להגיע כנראה אחרי רה"ש. ברגע שיגיע נשלח לכל מי שהזמין"
הזמנת פעם ספרים מדני ספרים?
כמה זמן לוקח להם לשלוח משלוח? (לעיר שאין בה חנות שלהם)
וואי וואי, שלחת אותי עכשיו להזמין ספר שעוד לא הודפס...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה