כללי ספריית פונטייפ להורדה חינם?

Ko

משתמש רשום
כי הרבה אנשים שרחוקים ממקצועות העיצוב בכלל לא יודעים שפונטים עולים כסף... זה משהו שחברה מעתיקה מחברה בסמינר... ואם אחת קנתה דיסק של פונטים היא מתקינה לכל החברות. ברגע שהם יכולים לרדת למחשבים בקלות תמיד תמצא הדרך שהם יתפרסמו וממילא יהיו פחות מפתיעים, חדשניים ויוקרתיים.

ויש להם כן מה להפסיד כי כשאני מעצב ללקוח לוגו והוא אומר לי "אה, אז השתמשת בפונט X ללוגו שלי... יש לי אותו על המחשב תעשה לי משהו יותר מקורי. על זה אני משלם XXX ש"ח?" אין לי ברירה אלא לחשוב על רכישה במקום אחר.

ואני אוהב את הפונטים שך פונטייפ.

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לסיכום נראה כך: חברת פונטייפ כנראה התייאשה ממעקב אחרי העתקות הפונטים, וכמנהגה בקודש מנסה לחדש משהו בתחום, - לתת את הפונטים בחינם, עם תנאים מסויימים וכו'.

אין לי מושג אם היא צודקת במהלך או לא. מה שברור שכמו כל דבר שמסתובב חינם ברשת, אולי הראשון ראה את התנאים, הבאים אחריו לא ראו, לא שמעו ולא ידעו, וממילא הפונטים יסתובבו הרבה מעבר למה שהם מסתובבים היום [והם מסתובבים, אך לא בהיקפים שזה יהיה מעכשיו...]

מה שברור שבי באופן אישי הדבר פוגע, ובעוד רבים וטובים כאן, כי מובן שהפונטים יהפכו לנדושים ביותר. וממילא מובן שאין בדעתי מכאן ואילך בלנ"ד לקנות פונטים שכל אחד יכול להשיגם....

צר לי אליהו, איני יודע מה עבר במוחכם, ואף יתכן שלדעתכם הדבר ישרת אתכם, אך בנו כלקוחות הדבר פוגע. כמובן שאיננו יכולים לתבוע אתכם על כך, אך כפי שכתבתי להבא אינני מתכוון לרכוש בלנ"ד פונטים הזמינים לכל אחד

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה לא נפתרה. כל הבעיות שהציגו עד כה, נשארו בדיוק כמו שהיו.
אבל כרצונכם.. וחבל!

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
...

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יכול להיות שאתם טוחנים מים?
אני לא רואה דבר כזה באתר, והקישור שיש בתחילת האשכול לא פעיל.

אולם

משתמש פעיל
האם בחברת אאא פונטים גם ניתן להוריד את ספריית הפונטים?

פונטייפ

משתמש רשום
בעקבות 'המחאה הגורפת' מצד קהל לקוחתינו הן בפורום כאן והן במייל, אנו חוזרים באנו מהמהלך שהתחלנו בו.

כפי שהסברנו מהלך זה נועד בראש ובראשונה עבורכם קהל המעצבים והלקוחות שלנו, והיה אמור להוות קפיצת דרך חדשה ברמת השירות של פונטייפ.

אך כפי שנוכחנו, דברים צריכים גם להיראות, וע"כ אנו מקפיאים את המהלך, ומעתה אנו אוסרים כל שימוש חינמי בפונטים שלנו ללא קבלת אישור ברור מצד חב' פונטייפ.

פונטייפ תמשיך בע"ה לשרת אתכם נאמנה כפי המסורת שלה כל השנים.

בברכה​
פונטייפ​

פרמיום

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אכן, אופצית ההורדה כבר לא נמצאת באתר...

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פונטייפ;1406711:
בעקבות 'המחאה הגורפת' מצד קהל לקוחתינו הן בפורום כאן והן במייל, אנו חוזרים באנו מהמהלך שהתחלנו בו.

כפי שהסברנו מהלך זה נועד בראש ובראשונה עבורכם קהל המעצבים והלקוחות שלנו, והיה אמור להוות קפיצת דרך חדשה ברמת השירות של פונטייפ.

אך כפי שנוכחנו, דברים צריכים גם להיראות, וע"כ אנו מקפיאים את המהלך, ומעתה אנו אוסרים כל שימוש חינמי בפונטים שלנו ללא קבלת אישור ברור מצד חב' פונטייפ.

בברכה​
פונטייפ​

חזקה על תעמולה, ש...
;)

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מתנחל;1406704:
יכול להיות שאתם טוחנים מים?
אני לא רואה דבר כזה באתר, והקישור שיש בתחילת האשכול לא פעיל.

בברכה​
פונטייפ​

תודה לקל.
ומה אם אלו שהורידו ויעבירו בלי לבדוק פעמיים? באשר אבדנו אבדנו...

ותודה גם לכם...

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש נשמנו לרווחה!

עכשיו יש צורך בפונטים חדשים שעוד לא ראו עין...

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
לפי מה שהבנתי מר' אליהו פריד הולך להיות חורף גשום מאוד בפונטייפ, ותאמינו לי יש למה לצפות!

HERSHY

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

בברכה​
פונטייפ​

אני חושב כפי שכבר הציעו כאן למעלה, שתפעילו את האופציה רק ללקוחות, במקרה כזה זה נהנה וזה לא חסר, קהל הלקוחות יכול לבדוק את הפונטים קודם קנייתם, והקהל ה"אחר" אינו זמין לאופציה...

קחו חומר למחשבה...

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י HERSHY;1406884:
אני חושב כפי שכבר הציעו כאן למעלה, שתפעילו את האופציה רק ללקוחות, במקרה כזה זה נהנה וזה לא חסר, קהל הלקוחות יכול לבדוק את הפונטים קודם קנייתם, והקהל ה"אחר" אינו זמין לאופציה...

קחו חומר למחשבה...

מציאותי בהחלט, לדוגמה שם משתמש וסיסמה באתר . .

HERSHY

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י kosta770;1406892:
מציאותי בהחלט, לדוגמה שם משתמש וסיסמה באתר . .

אבל לא לכל דיכפין - רק ללקוחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה