מידע שימושי ספה מתצוגה - זהו, נדפקנו?

טאלי

משתמש פעיל
שבוע טוב ,
קנינו לפני כשבוע ספה - מתצוגה ,
על פניו ,היתה מושלמת , בול במחיר שרצינו ,בול הצבע , הגודל , ובונוס ענקי שהיא רחיצה -ראינו כמה לכלוכונים שכאלו אבל המוכר בחנות טען שהיא רחיצה , והיה אדיב למדיי , ואפילו הוסיף עוד הנחה על "חשבונו"
ובכן ,הספה הגיע אלינו , וחשכו עיניי ,
כל הספה מאוחרי הכריות , שחורה ומטונפת .
לא נבהלתי ישר, הלא היא רחיצה .וניסיתי לחשוב איך לא ראינו את זה לפני.. כמובן , הבדלי התאורה המופלאים , שאין סיכוי שיכולנו לראות בחנות.
ניסינו לנקות אותה בכל מיני אופנים , היא פשוט נשארה מטונפת - והרגשה נוראית! שלתרומה הייתי מתביישת לתת אותה .
יצרתי קשר עם המוכר , טען שראיתי את המוצר ,וסיפרתי לו את ההשתלשלות, וזה שהיא לא מתנקה .וכמובן תמונות כהוכחה
אמר שבעיקרון אין לו מה לעשות עם זה כי זה תצוגה , והוא יבדוק , מחכה כמעט שבוע ל"בדיקה"
מה אתם אומרים ? מבחינה חוקית ..
הגיוני שאשלם 3200 עבור כלום ???
ולא יחזירו לי את הכסף במידה ואני לא מרוצה / שיקרו לי לגבי מוצר והוא לא תקין..
ובכללי , שמעתי שבריהיטים ומוצרים שמגיעים הביתה יש חוק של 14 ימים.. זה באמת כך?
ממש ממש מבואסת.
אשמח לעצתכם הנבונה ואולי גם לכם קרה??

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לגבי זה שהיתה הבטחה שהיא רחיצה, אין לה קשר למה שהיא מתצוגה וראיתם אותה
אך בשביל להיכנס איתו למו"מ על זה תביעה וכו', מאמין שתצרכו הוכחה שהמוכר אמר שהיא רחיצה
אולי הייתי שולח מישהו שידבר איתו על ספה דומה שנמצאת שם, ולהקליט אותו שהוא אומר שהיא רחיצה

טאלי

משתמש פעיל
לגבי זה שהיתה הבטחה שהיא רחיצה, אין לה קשר למה שהיא מתצוגה וראיתם אותה
אך בשביל להיכנס איתו למו"מ על זה תביעה וכו', מאמין שתצרכו הוכחה שהמוכר אמר שהיא רחיצה
אולי הייתי שולח מישהו שידבר איתו על ספה דומה שנמצאת שם, ולהקליט אותו שהוא אומר שהיא רחיצה
אז לגבי זה , יש לי צילום מסך של ההודעות בוואטסאפ
שהוא כתב בפירוש שהיא רחיצה ואת הלכלוך ניתן להוריד עם מגבון

טאלי

משתמש פעיל
וזו הגברת ..
מה אתם אומרים??

קבצים מצורפים

• ספה.pdf
    1.3 MB · צפיות: 79

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מבאס. בהחלט
תמיד אפשר לשים כיסוי
לחברה שלי היה מקרה דומה עם ספות מתצוגה שקנתה אצל מישהו שמפרסם המון ועושה המון סיילים וכו'
נהיו לה קרעים אחרי שהמוכר הבטיח שזה חזק ומתאים לבית עם ילדים וכו
הלכו לדין תורה ואני חושבת שזה לא עזר והרשו להם לפנות לבית דין לתביעות קטנות ובסוף אחרי סחבת גדולה לקחו את הספות ולא זוכרת כמה שילמו להם

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו קנינו פעם ספה מתצוגה במחיר מצחיק, אחרי שבוע!! היא פשוט קרסה ונשברה.
התלוננו ומיד קיבלנו אותו סוג ספה חדשה מהניילונים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה