דרוש מידע סמינר "שיר חדש" ברמות בירושלים- מישהו מכיר?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום, אני זקוקה למידע בדחיפות על הסמינר הזה מבחינת הרמה הרוחנית, רמה לימודית, סגנון בנות וכל מידע שיש.
תודה רבה!

אוטוטו כלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
מנהל הסמינר הרב חיים רוזנצוויג סקר את עבודת הקודש עליה עמלים במהלך כל ימות השנה בסמינר למען חינוך בנות ישראל על ידי צוות מחנכות בעלות שם וידועות בתחום החינוך, וברוך השם רואים סייעתא דשמיא גדולה בהשקעה בתלמידות אשר ברובן זוכות לאחר מכן להקים בתים של תורה עם בחורים איכותיים ויראי שמיים, ובכדי להגיע להישגים שכאלו, הנהלת הסמינר משקיעה דמים מרובים, תרתי משמע.

יש לציין, שבקרב אישי חינוך שמו של הסמינר יצא למרחקים כסמינר שמחולל שינוי מהותי בקרב תלמידות שבמקומות אחרים היו הולכות לאיבוד ולא היו מצליחים להפיק את מירב התועלת מהן.

ריש בית

משתמש פעיל
מקווה שלא יקפצו עלי כאן, אך אני כותבת מתוך רצון לעזור. גרידא.
למדתי בסמוך וממה שראיתי חלק מהבנות הגיעו ממשפחות פחות יציבות.

On control

משתמש פעיל
באותו אזור יש את בית שרה, אם כבר את הולכת על מסגרת קטנה עדיף אותו.
אלא אם כן לילדה יש קושי רוחני (-בדרגה גבוהה) במסגרת רגילה.

שם זמני

משתמש חדש
באותו אזור יש את בית שרה, אם כבר את הולכת על מסגרת קטנה עדיף אותו.
אלא אם כן לילדה יש קושי רוחני (-בדרגה גבוהה) במסגרת רגילה.
אני יגיד לך את האמת שאני מחפשת לברר על הסמינר הזה ואין לי איך כ"כ, את יכולה אולי לעזור לי?

מם יוד

משתמש פעיל
בנות לאה זו הגירסה המשודרגת של שיר חדש.
בשיר חדש הרמה הרוחנית של הבנות היא לא משהו,
לכל הפחות לפי מראה עיניים...
כיתות ט' י' מכונות בנות לאה,
ולכאורה האוכלוסיה שם קצת יותר חזקה.

בית שרה ברמה רוחנית גבוהה הרבה יותר,
מיועד לבנות ממשפחות פתוחות שמעוניינות בחינוך טוב.
דרישות התקנון שם קפדניות בלי השוואה לשכנים הנ"ל.

קומקום

משתמש רשום
אכן, כפי שענו לך.
מדובר באותו צוות והנהלה בבנות לאה ובשיר חדש. המבנה שונה אך סמוך ויש קשר בין המקומות. שיר חדש זה כיתה י"ב. בית שרה סגנון אחר.

שם זמני

משתמש חדש
המקום הוא ליטאי? ספרדי?
אם יש לילדה סמארטפון בבית זו בעיה?
אם היא בבית וברחוב(שלא בשעות הלימודים ,כמובן) היא מתלבשת לא הכי חרדי בלשון המעטה זה מפריע שם להנהלה?
אני מחפשת מקום שהוא יותר מודרני.
אם אפשר לקבל את הכתובות ומספרי הטלפון של ההנהלה ושעות הפעילות אולי אני יגש לראות את המקום

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מהרבה סיפורים שאני מכירה (אני מורה).
גם אם מצד הסמינר זה לא בעיה ,זה בעיה כללית, המוח משותק ואין אפשרות להתקדם בחיים (לא בלימודים ולא בשום דבר אחר).

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
לא.
אם היא בבית וברחוב(שלא בשעות הלימודים ,כמובן) היא מתלבשת לא הכי חרדי בלשון המעטה זה מפריע שם להנהלה?
לא.
אני מחפשת מקום שהוא יותר מודרני.
זה לא מקום "מודרני" זה מוסד שמקבל בנות מבתים חרדיים כמעט בכל מצב. הוא מספק גבולות בסיסיים במסגרת עצמה ולא מחוצה לה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה