סמאש קייק

מלכת אסתר

משתמש פעיל
@מיט א פרישקייט! עדיין רלוונטי??

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איך מכינים או איפה קונים את הדגלונים לצילומים?
את יכולה להכין את זה מנירות מדוגמים\ מודפס, לגזור בצורת משולשים ולחבר לחוט
או יותר פשוט- ללכת לקנות, אמור להיות בכל סטוק כזה דבר בכמה שקלים

משב רוח

משתמש רשום
יש כאן מישהי מאשדוד שיש לה את התבנית של הסמאש?
להלוות או להשכיר

גיזי

משתמש חדש
הי , אשמח לקבל מספר פלאפון שלך.

לעכשיו כבר לא רלוונטי, אבל אשמח לשמור אצלי את המספר,

וכן מישהי בדיוק השבוע שאלה אותי אם יש השכרות בביתר

מלכי"ס בייקרי

משתמש פעיל
יש למישהי מתכון לעוגת סמאש קייק?
מה העלות לעוגת סמאש קייק בהזמנה?
מה המחיר +- של צלמת,
כי אני מתלבטת אם לצלם לבד או לקחת צלמת, לא בקטע לשלם עכשיו, אבל הבן שלי כזה מתוק, וניו בורן עשיתי לבד, ויצא מתוק אבל האיכות של התמונות הפריעו לי.. (בכל אופן מצלמה ביתית), אז רוצה להשלים לו (לי) בסמאש קייק...

בץודה מראש
אני עושה עוגות סמאש קייק
לוקחת בין 200 - 250

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת בבני בר צלמת לתינוק בן שנה לסמאש קייק תמורה אישור פירסום
לגבי עוגה- מחפשת גם משהו במחיר זול
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה