סליקת אשראי להרבה חשבונות

אתי1234

משתמש פעיל
היי,
אני מפתחת פלטפורמה המתווכת בין קונים למוכרים.
אני מעוניינת לבצע סליקת אשראי מהמשתמש כל פעם לחשבון של מוכר אחר.
האם יש מערכת שמאפשת כל פעם להכניס את הכסף לחשבון אחר? (עם API כמובן)
ואם לא, מה הדרך הנכונה ביותר לבצע כזה דבר?
תודה על העזרה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
היי,
תודה על העזרה
לחשבון בנק את לא יכולה טכנית צריך מסוף והוא משויך לחברה/עמותה/אדם והחשבון שלהם

מלבד זאת קחי בחשבון את העמלה

אתי1234

משתמש פעיל
לחשבון בנק את לא יכולה טכנית צריך מסוף והוא משויך לחברה/עמותה/אדם והחשבון שלהם

מלבד זאת קחי בחשבון את העמלה

אשמח להסבר יותר מפורט (אני ממש לא מהתחום...)
יש לכל עסק מסוף? מה זה?
ואיך אני גורמת שהכסף יכנס כל פעם לעסק אחר?
אני אשמח אפילו לקישור לאיזה פוסט באינטרנט שעוסק בנושא (עברית/ אנגלית)
תודה רבה!

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היי,
תודה על העזרה
מאוד תלוי במה מדובר כלומר מה הפרוייקט למי זה מיועד, חנויות, עסקים ביתיים וכו'.
אני יסביר.
על מנת לסלוק בכרטיס אשראי צריך מסוף, המסוף משדר לש.ב.א את החיוב, בודק אם אין סירוב/כרטיס גנוב ומאשר.
כמובן שכל מסוף מוגדר לחברה/עסק ספציפי. יש כל מני מאגדים כמו יופיי משולם וכדומה שיש להם מסוף אחד עבור כמה משתמשים והם מזכים כל לקוח עבור עסקאותיו על ידי זיהוי העסקה עם קישור ייחודי וכדומה.
-----------
מה שרלוונטי כרגע עבורך הוא ככה.
במידה ומדובר בשירות לעסקים קיימים, לבדוק היכן ספק האשראי שלהם ובהנחה שהרוב נמצאים בחברה אחת תגדירו בסליקה באתר דרך חברה זו, ובסליקה בפועל הוא כל פעם יתחבר עם שם משתמש וסיסמה של העסק הרלוונטי, (יותר מסובך זה להגדיר סליקה דרך כמה חברות וכל פעם יהיה דרך החברה הרלוונטית אבל גם אפשרי, בכל מקרה יהיה צורך לנהל db של פרטי חיבור לסליקה לפי מזהה מוכר)
ככל ומדובר בעסקים ביתיים או קטנים שאין להם מסוף, תוכלו לעשות דרך פייפאל אישי של כל אחד באותו רעיון שנכתב למעלה, או לחלופין משולם או יופיי שאליו יתחברו הלקוחות ללא תשלום חודשי.

אתי1234

משתמש פעיל
מאוד תלוי במה מדובר כלומר מה הפרוייקט למי זה מיועד, חנויות, עסקים ביתיים וכו'.
אני יסביר.
על מנת לסלוק בכרטיס אשראי צריך מסוף, המסוף משדר לש.ב.א את החיוב, בודק אם אין סירוב/כרטיס גנוב ומאשר.
כמובן שכל מסוף מוגדר לחברה/עסק ספציפי. יש כל מני מאגדים כמו יופיי משולם וכדומה שיש להם מסוף אחד עבור כמה משתמשים והם מזכים כל לקוח עבור עסקאותיו על ידי זיהוי העסקה עם קישור ייחודי וכדומה.
-----------
מה שרלוונטי כרגע עבורך הוא ככה.
במידה ומדובר בשירות לעסקים קיימים, לבדוק היכן ספק האשראי שלהם ובהנחה שהרוב נמצאים בחברה אחת תגדירו בסליקה באתר דרך חברה זו, ובסליקה בפועל הוא כל פעם יתחבר עם שם משתמש וסיסמה של העסק הרלוונטי, (יותר מסובך זה להגדיר סליקה דרך כמה חברות וכל פעם יהיה דרך החברה הרלוונטית אבל גם אפשרי, בכל מקרה יהיה צורך לנהל db של פרטי חיבור לסליקה לפי מזהה מוכר)
ככל ומדובר בעסקים ביתיים או קטנים שאין להם מסוף, תוכלו לעשות דרך פייפאל אישי של כל אחד באותו רעיון שנכתב למעלה, או לחלופין משולם או יופיי שאליו יתחברו הלקוחות ללא תשלום חודשי.

תודה רבה על התשובה המפורטת.
רק לוודא שהבנתי,
במקרה שאני מתנהלת עם עסקים קיימים, אני צריכה לבדוק באיזה ספק אשראי הם נמצאים,
וכל פעם להיכנס לאתר של הספק עם השם והסיסמא השמורים לי ולבצע סליקה?
למה לא לעשות את הרעיון של פייפאל גם על עסקים קיימים?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@אתי1234 העיקרון הובן, להיכנס כמובן מאחורי הקלעים כלומר שהאתר יציג לגולש דף תשלום של ספק המסוף כמו פלאכארד טרנזילה וכדומה.
למה לא פייפל, כי למי שיש אשראי קיים יעדיף שיעבור באותו מקום, כמו כן פייפאל מאוד יקרים יחסית

אתי1234

משתמש פעיל
@אתי1234 העיקרון הובן, להיכנס כמובן מאחורי הקלעים כלומר שהאתר יציג לגולש דף תשלום של ספק המסוף כמו פלאכארד טרנזילה וכדומה.
למה לא פייפל, כי למי שיש אשראי קיים יעדיף שיעבור באותו מקום, כמו כן פייפאל מאוד יקרים יחסית

תודה רבה רבה

אתי1234

משתמש פעיל
אשמח לדבר אתך אבל אין אפשרות להודעות פרטיות.
תוגלי לכתוב לי למייל startupef.jobs בג'ימייל.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה