דרוש מידע סליחות בשידור חי

מישהו מהצפון

משתמש פעיל
הצצתי גם אני,
אני חושבת שלא היינו בהתחלה
ואנחנו לא יודעים באיזה כוונה וטוהר הם אמרו את הסליחות
הסליחות נגמרו ועכשיו הם שרים רוקדים להשם
אולי על הזכות להיות בן של השם...
מה אתה יודע?
נראה שהם רוקדים בדבקות
וכן מי אמר שאסור להנות ולשמוח אחרי שאומרים סליחות
אולי זה דווקא טוב להיות שמחים
אני בטוחה בשעת הסליחות הם היו רציניים והתכווני למילים שהם הוציאו מפיהם ועכשיו הם שמחים
זה מותר לגמרי!!
נכון. כך היה באחד המופעים.

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אצל בני עדות המזרח הרב יצחק יוסף שליט"א עצר את כל סוגי התפילות עם כלי נגינה - מכיוון שזה דרך הרפורמים
והשנה לא היו סליחות עם כלי נגינה ברבים!

אצל בני עדות המזרח הרב יצחק יוסף שליט"א עצר את כל סוגי התפילות עם כלי נגינה - מכיוון שזה דרך הרפורמים
והשנה לא היו סליחות עם כלי נגינה ברבים!
וואו נשמע מעניין
כל הכבוד על הרגישות המחשבתית שלו

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה