עזרה סליחה על השאלה המבחילה

מצב
הנושא נעול.

צנונית

משתמש מקצוען
איך אפשר להרוג יונה?
סוף סוף הצלחנו "לטהר" את המרפסת מיונים ע"י דוקרנים ורשתות, אבל יש זוג אחד שכבר כמה חודשים החליט שהתיקון שלו בעולם זה לבנות קן אצלנו דווקא.
אז למרות שאין להם איפה, הם כל הזמן מגיעים שוב ושוב ומחכים שאולי נפתח את הארון או משהו והם יוכלו להתיישב שם.
איך מתפטרים מהמטרד הזה?

תודה רבה!

ברמן

משתמש צעיר
תנו להם לעשות קן ואז תעשו שילוח הקן
מן הסתם הם לא יחזרו יותר
(ככה היה אצלי)
גם אנחנו השארנו אותם אבל אחרי השילוח הקן הם באמת לא חזרו אבל הגיעו שוכרים חדשים וגם הם עשו לנו קן וגם להם עשינו שילוח הקן ואז הגיעו עוד שוכרים חדשים אז לא חושב שזה עצה

ברמן

משתמש צעיר
זה לא יכול להיות כי זה קבוצה שגם מעל המרפסת וגם בפנים

ברמן

משתמש צעיר
חוץ מזה שזה כבר 6 שנים בערך אז אני לא חושב שהם עדיין בחיים

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תנו להם לעשות קן ואז תעשו שילוח הקן
מן הסתם הם לא יחזרו יותר
(ככה היה אצלי)
לא מומלץ מההיכרות שלי איתם הם מאוד שמרנים ובריסקערס ועושים רק מה שהאבא והסבא עשו
אני במסתור סגרתי עם רשתות מכל הכיוונים והם עדיין לא מתייאשים ומנסים למצוא מקום להיכנס
לדעתי הדרך היחידה להעיף אותם זה פשוט תסלחו לי על המילה רצח עם
ועוד משהו אני הגעתי לשכונה חדשה לפני כמה שנים בהתחלה הם לא היו כי פשוט לא היה אוכל
אז מי שחושב שהוא שם לחם ליד הפח ובזה מקיים מצווה שיידע שבדרך הוא גורם סבל לשכנים שלו

הנשר הגדול

משתמש צעיר
לא מומלץ מההיכרות שלי איתם הם מאוד שמרנים ובריסקערס ועושים רק מה שהאבא והסבא עשו
טוב חוזר בי
אם אצלי הלכו כנראה זה היה סיבות אחרות כמו חוסר אוכל או חתולות שאכלו להם גוזלים (היה)
יש כאן כמה שכותבים שבביתם זה לא היה כך

ישא ברכה

משתמש פעיל
איך אפשר להרוג יונה?
סוף סוף הצלחנו "לטהר" את המרפסת מיונים ע"י דוקרנים ורשתות, אבל יש זוג אחד שכבר כמה חודשים החליט שהתיקון שלו בעולם זה לבנות קן אצלנו דווקא.
אז למרות שאין להם איפה, הם כל הזמן מגיעים שוב ושוב ומחכים שאולי נפתח את הארון או משהו והם יוכלו להתיישב שם.
איך מתפטרים מהמטרד הזה?

תודה רבה!
תפנו למדביר מקצועי.
הם מבינים גם בזה

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
עצה לבעלי דירות חדשות מגיעם לדירה דבר ראשון לסגור את המסתור עם רשתות ולשים דוקרנים איפוא שרק אפשר במרפסת כי כשהם מתחילים לקנן מאוד מאוד קשה להזיז אותם אני ניסיתי הרבה מהדברים שמומלצים פה באשכול אפילו הרגתי במו ידיי פעם יונה ועליתי עם מניין לקבר שלה כדי לבקש מחילה :) ולא עלתה בידי
אז לא לחכות התקופה עכשיו זה תקופת הקינון של היונים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה