סליחה אבל אני לא יכולה להתאפק

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכובד וראוי שגבר בוחש בענינים אלו, מחילה.

חיה בסרט

משתמש חדש
מי קבע מה מכובד, ומה אינו מכובד?
כל הנגעים אדם רואה חוץ - מנגעי עצמו הם.

מכל הלב ממליצה לך לשבת עם עצמך לחשבון נפש
ולחשוב למה באמת זה כל כך מפריע לך?
מה אכפת לך המכובדות שלה. מה אכפת לך הצניעות שלה.

>>חיה בסרט תוהה אם שטייגעניסט הוא גבר או אשה

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הוא גבר ואין לו טיפת בושה

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כל הודעותיו מתחילה היו בלשון זכר, כך שאף אחד לא אמור לנחש
תשני דחוף את שם הניק שלך אם את רוצה שיענו לך בהתאם, כי לקרא קושיות כאלו מפי גבר זה לא נסבל
ומחילה על החשד שוא.

cyp

משתמש מקצוען
בעניין החולצת בסיס, אם היא לא צמודה ולא שקופה אין שום בעיה של צניעות, לגבי מכובדות זה העניין של כל אחד עם עצמו,

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
דעתי שתלוי מי הלובשת, כמה היא ממלאת את החולצה..., איזה מידה החולצה, מאיזה בד היא,מתי היא לבושה כך, מי רואה אותה כך וכוווו'

מה מעניין כ"כ מה הדעות של השני בתחום שהוא לא לעצמך?
אם לעצמך?- תחשבי על כל הפרטים הנ"ל ותראי מה מתאים ואם בכלל.

חג כשר ושמח!

שטייגעניסט

משתמש רשום
נכתב ע"י start;2508730:
כל הודעותיו מתחילה היו בלשון זכר, כך שאף אחד לא אמור לנחש
תשני דחוף את שם הניק שלך אם את רוצה שיענו לך בהתאם, כי לקרא קושיות כאלו מפי גבר זה לא נסבל
ומחילה על החשד שוא.

ניסיתי כמה פעמים ולא ענו לי שום דבר!!! מי שיכולה לעזור לי אני ישמח. זה יוריד חשדות מעין אלו.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ועד שהניק מתחלף, תרשמי בכותרת- אני אשה ולא איש

efrat1

משתמש סופר מקצוען
מה החפירות האלו? נס שאני לא שכנה שלך!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה