סלון צר וארוך, איזה גודל ריצוף?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
עכשיו תורי להתלבט.
סלון צר וארוך, 9*3 מטר, וכן יש מסדרון צר וארוך.

האם לרצף ב120*60, או ב80*80 או ב100*1000?

הנחה של מרצפות מלבניות לאורך, תאריך את הסלון עוד יותר או שדוקא תתאים לו?
הנחה לרוחב אני ממש לא מתחברת, וגם הנחה אלכסונית נראית לי מוזרה.

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי 60*120 בצורה שברוחב יהיה ה 60 ייתן יותר פרופורציות נכונות ויפחית בעין את ה"ארוך וצר"

cherry c

משתמש סופר מקצוען
וואי איזו עבודה עשיתי.
אופציה 4 ממש לא יפה בעיני.
אופציה 1, אני לא בטוחה שהיא רלוונטית מבחינת הדגם, וגם הקבלן אמר שלכל אריח יש בטן אז ככל שהוא יותר גדול כך יש סיכוי לבטן גדולה יותר, אני מתלבטת האם להתחשב בזה.

upload_2019-3-10_11-5-28.png

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואת זה לשים לרוחב או לאורך?
מומלץ לרוחב כמובן, כדי לשבור את מימד האורך
אבל אם את מתנגדת לרוחב בכל מכל :) ובכל מקרה הולכת על האורך- ייתכן שנדבכים לאורך מעט יותר טוב מגריד לאורך, כי הוא שובר
מה דעת החברות?

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את עושה את אופ' 4, תמרכזי את האריחים, ואז זה אולי יראה אחרת. (או לחילופין תשימי על זה בשרטוט את הריהוט שיש לך).

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה 4 לא כ"כ גרועה אם יש בצד ספריה שיושבת בדיוק על החלק החתוך
את צריכה לתיחס גם לריהוט שמסתיר ומה רואים אחרי
אופציה 3 - לא ממליצה לך כי זה ממש מעצים את האורך
2 - גם בסדר

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ראיתי סלון מאד צר, פחות מ3 מטר, וקצת פחות ארוך משלך, שריצפו ב1.2/.6 בהנחה לרוחב- אופציה 4 ששרטטת.
יצא מהמם. סלון שנראה רחב בהרבה מהנתונים שלו. אור בעיניים.
אולי תלכי לראות איך נראית הנחה כזו במציאות.
קשה לדמין לפי שרטוט חד ממדי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה