התייעצות סיר חדש לטשולנט - המלצתכם החמה! דחוף לשבת הקרובה...

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם לי יש סולתם
(רק שימי לב יש כמה סוגים, צריך משהו איכותי וכבד)

מנדי המקורי

משתמש רשום
יש לי סירים מסולתם, פוד אפיל, ונעמן, כולם יציקה (לא ציפוי)
מרוצה מכולם אבל הכי מרוצה מנעמן, להם יש סדרה מעוצבת עם צבע זהב/צהוב שהמכסה שלו זכוכית ללא מסגרת מתכת מה שמקל משמעותית על הניקוי (בקניית סיר צריך לחשוב על הפרט השולי הזה שעומד להיות שימושי פעמים רבות) ולכן קניתי עכשיו עוד כמה סירים שלהם (אחרי שכבר היו לי כמה - מה לעשות מטבח זה החולשה שלי [אני זו"צ ללא ילדים עם קרוב ל-30 סירים ומחבתות (כולל פסח)])

saralulu

משתמש מקצוען
יש לי סירים מסולתם, פוד אפיל, ונעמן, כולם יציקה (לא ציפוי)
מרוצה מכולם אבל הכי מרוצה מנעמן, להם יש סדרה מעוצבת עם צבע זהב/צהוב שהמכסה שלו זכוכית ללא מסגרת מתכת מה שמקל משמעותית על הניקוי (בקניית סיר צריך לחשוב על הפרט השולי הזה שעומד להיות שימושי פעמים רבות) ולכן קניתי עכשיו עוד כמה סירים שלהם (אחרי שכבר היו לי כמה - מה לעשות מטבח זה החולשה שלי [אני זו"צ ללא ילדים עם קרוב ל-30 סירים ומחבתות (כולל פסח)])
תודה
באמת סיוט לנקות גם את האלו עם הסיליקון, ועוד דבר יש סיר שבידית של המכסה מצטברים ברווח שם נוזלים...
אשמח לקישור
תודה על ההערה החשובה!

3524

משתמש מקצוען
אודה להמלצה איך לדעת לקנות את הסיר נכון
תודה!
סירים איכותיים אנחנו רוכשים בדרך כלל באמזון, כי כאן בארץ הם משווקים רק בחנויות יוקרה ובמחירים שאי אפשר לעמוד בהם.

יש סידרת סירים יצוקים נהדרת של קורנינג שלפעמים אפשר למצוא בארץ במבצעים, ופה ושם גם של נינג'ה, אבל בעיקרון כדאי להזמין באמזון. הסידרה של ראשל למשל לא משווקת כאן בכלל.

לא מאוחר

משתמש מקצוען
בסירים יצוקים חשוב מאוד להשתמש רק עם כף של סיליקון וכדומה, ולא בברזל, שלא יסרוט את הציפוי ואז זה מאבד את הפונקציה שלא נדבק

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
פוד אפיל סדרת בלקברי. יציקה עם ידיות סיליקון נשלפות יש לי כמה כאלו וזה הפינוק הכי גדול שלי במטבח!

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בסירים יצוקים חשוב מאוד להשתמש רק עם כף של סיליקון וכדומה, ולא בברזל, שלא יסרוט את הציפוי ואז זה מאבד את הפונקציה שלא נדבק
ואיך מנקים אותם אח"כ
לפעמים גם צריך לקרצף, זה לא שורט ?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
סיר בישול איטי! משדרג את הטעם בכמה רמות
אבל קצת קשה לנקות אחרי שבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה