עזרה סיפור להצגה

• פותח הנושא Queen
  • פורסם בתאריך

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
שלום!
אני מחפשת בנרות סיפור חמוד להצגה לחוג דרמה לילדות בבית ספר.
אני צריכה משהו עם דיי הרבה תפקידים.
קליל, חמוד ומעניין
אשמח לשמוע כל רעיון!
תודה רבה ותזכו למצוות!

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
אפשר את הסיפור של הנצי"ב מואלוזין שההורים שלו ראו שהוא לא לומד ורצו לשלוח אותו ללמוד מקצוע ואז השקיע את כולו בלימוד התורה וכך זכינו לנצי"ב מואלוזין
סיפור עם מסר ענק

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום!
אני מחפשת בנרות סיפור חמוד להצגה לחוג דרמה לילדות בבית ספר.
אני צריכה משהו עם דיי הרבה תפקידים.
קליל, חמוד ומעניין
אשמח לשמוע כל רעיון!
תודה רבה ותזכו למצוות!
מחפשת תתכנית כתובה, עם שירים מאורגן ו הכל? על רמה גבוהה מתאים לגילאי ג'- ח.
יש לי כמה הצעות מעולות בשבילך, אם את מעוניינת לשמוע תגיבי לי פה ואמצא דרך לשלוח לך

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
לא תודה אני מחפשת משהו יותר פשוט
לכיתות ה' ו' ז' בערך
סיפור ילדותי חמוד עם מספיק תפקידים שיהיה לכולם.
תודה

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
יש לי משהו פשוט ונחמד שעשיתי לילדות בחוג דרמה שהעברתי (יש לי גם שיר ....)
אם זה מעניין אותך , בכיף!

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
המעשה הידוע על הנדיב שתרם לחתן וכלה יתומים, וביקש שיקראו לו לחתונה, וכשבאו לחופה גילו ששכחו לקרוא לו, ובאו כולם לביתו, ובדיוק באותו זמן פרצו לביתו שודדים שאיימו על חייו, וכמובן שמיד תפסו אותם ושחררוהו, וכו' וכו'
אגב, סיפור אמיתי, עם הורנשטיין, של בתי הורנשטיין

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מחפשת תתכנית כתובה, עם שירים מאורגן ו הכל? על רמה גבוהה מתאים לגילאי ג'- ח.
יש לי כמה הצעות מעולות בשבילך, אם את מעוניינת לשמוע תגיבי לי פה ואמצא דרך לשלוח לך
מה מדובר? אני מעוניינת

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה מדובר? אני מעוניינת
בתור מורה כמה שנים לחוגים כתבנו כבר 3 הצגות יפיפיות, עם שירים- מותאמים במיוחד לגילאים אלו.
זה אומר שאין בנים בהצגה, אין הרבה דמויות מבוגרות, הצגה שבנוי להסרטה במקומות הגיונים- לא באוניה בים וכד'.
יש פסי קול של כל הטקסט, שירים ברמה גבוהה+מצגות ליווי של מילים, ובחלק מהתוכניות יש גם מצגות רקע.
והכל עם מסר על רמה, לא סיפור קיצי על חברות שרבות וכד' האמהות ממש התמוגגו.
מחירים נוחים מאד!

השנה קנינו מוכן (מלכתחילה לא רציתי אבל זה מה שהיה)- היה מאכזב מאד מאד! מכל בחינה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה