דרוש מידע סינון 'רימון' או 'אתרוג'?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מסכימה, אבל מניסיון עם סינון של רימון (בעבר), סינון של אתרוג (כיום בבית) סינון של נטפרי (ביום בעבודה) ומחשב נוסף במשרד ללא סינון - רימון זה כמו פתוח לגמרי, נדיר שמשהו היה סגור, וגם אם כן, בקלות היה לפתוח אותו.
מה זה קשור לנוחות?

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
קשור מאד
כי שאלו פה על סינון + נוחות

ללא סינון ברור לכולם שזה נח, אז מה החידוש?
לדעתי מי שכתב שרימון הכי נוח, לא התכוון לומר שזה נוח מבחינת הפתיחות, אלא מבחינת הממשק ושירות הלקוחות וכדו'.

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גם ללא סינון הכי נח

אבל אצל רוב המסננים הערך הראשון זה סינון טוב ואח"כ הנוחות, אז נח במקרה של רימון לא הועילו חכמים
לא רואה הבדל היה לי רימון ואתגרוג ואותו דבר

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מסכימה, אבל מניסיון עם סינון של רימון (בעבר), סינון של אתרוג (כיום בבית) סינון של נטפרי (כיום בעבודה) ומחשב נוסף במשרד ללא סינון - רימון זה כמו פתוח לגמרי, נדיר שמשהו היה סגור, וגם אם כן, בקלות היה לפתוח אותו.
לאו דווקא
בבית יש לי רמה יותר פתוחה
ובעבודה רימון ממש סגור
שנותן לפתוח רק מיל פרוג והידברות ואולי עוד אתר שתיים
תלוי ברמה שעושים
אבל להגיד שזה כמו ללא סינון זה לא נכון

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רימון מיועד לחילונים או דתיים לייט שלא רוצים שילדיהם יחשפו לזוהמה ממש, גם ברמה הכי גבוהה אפשר בלחיצת כפתור להעביר לרמה הכי פתוחה.
לעומת זאת באתרוג אין אפשרות לשנות את הרמה מהרמה הכי פתוחה שלהם שזה סינון מצוין, עדיין יש שם בעיה באתרים מסוימים שכן אפשר לפתוח שם ע"י סיסמה, בשבועות האחרונים הם שדרגו את הסינון שיהיה דומה לנטפרי (ככה הבנתי).
אני מאוד מרוצה אצלם, לשימוש ביתי ועסקי פשוט אין שום תקלות וחסימות חריגות.

קוויק

משתמש מקצוען
לא רואה הבדל היה לי רימון ואתגרוג ואותו דבר
מה?
באיזה רימון את??

מספיק שטלגרם פתוח, או שאפשר לפתוח אותו בלחיצה כפתור של שינוי רמה, כדי שכבר תוכלי לצפות חופשי במה שבא לך, אז מה מסונן פה?

קוויק

משתמש מקצוען
רימון מיועד לחילונים או דתיים לייט שלא רוצים שילדיהם יחשפו לזוהמה ממש, גם ברמה הכי גבוהה אפשר בלחיצת כפתור להעביר לרמה הכי פתוחה.
לעומת זאת באתרוג אין אפשרות לשנות את הרמה מהרמה הכי פתוחה שלהם שזה סינון מצוין, עדיין יש שם בעיה באתרים מסוימים שכן אפשר לפתוח שם ע"י סיסמה, בשבועות האחרונים הם שדרגו את הסינון שיהיה דומה לנטפרי (ככה הבנתי).
אני דווקא פחות, הרמה הסגורה שלהם סגורה מידי כולל דברים בלי קשר
והרמה הפתוחה שלהם, פתוחה עם דברים שלא לענין לפתוח

הם לא ממש יודעים לסנן בצורה מאוזנת

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני דווקא פחות, הרמה הסגורה שלהם סגורה מידי כולל דברים בלי קשר
והרמה הפתוחה שלהם, פתוחה עם דברים שלא לענין לפתוח

הם לא ממש יודעים לסנן בצורה מאוזנת
אפשר לשלוח אליהם פניה בצור קשר.
הם פתחו את הסרטונים של קול חי מוזיק לדוג', אחרי בקשה.
נטפרי בנוי המון על שיתוף ומשום מה באתרוג הלקוחות לא עושים דבר בשביל זה.
אני הגשתי בקשה על קול חי מוזיק, ונפתח.
כל אתר שאתם חושבים שאין בעיה בו.
תשלחו למייל.
הם מתייחסים ברצינות לכל מייל.

קוויק

משתמש מקצוען
אפשר לשלוח אליהם פניה בצור קשר.
הם פתחו את הסרטונים של קול חי מוזיק לדוג', אחרי בקשה.
נטפרי בנוי המון על שיתוף ומשום מה באתרוג הלקוחות לא עושים דבר בשביל זה.
אני הגשתי בקשה על קול חי מוזיק, ונפתח.
כל אתר שאתם חושבים שאין בעיה בו.
תשלחו למייל.
הם מתייחסים ברצינות לכל מייל.
באמת כל חי מיוזיק ששלחנו, ונפתח
אבל דברים בסיסיים כמו תמונות לדוגמא של שעונים בתוך אתר, פתאם חסומים
מצד שני, בקשתי יוטיוב לצורך מסוים, אחרי כמה ימים שנפתחו דברים לא ענין, בקשתי לסגור. אין כל כך אמצע
ועוד דבר, הסינון קופץ מידי פעם בין הרמות בלי שמישהו ביקש, ובפניה אליהם הם אומרים, אה עבר לך לרמה פחותה, ומחזירים, וחוזר חלילה...

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באמת כל חי מיוזיק ששלחנו, ונפתח
אבל דברים בסיסיים כמו תמונות לדוגמא של שעונים בתוך אתר, פתאם חסומים
מצד שני, בקשתי יוטיוב לצורך מסוים, אחרי כמה ימים שנפתחו דברים לא ענין, בקשתי לסגור. אין כל כך אמצע
ועוד דבר, הסינון קופץ מידי פעם בין הרמות בלי שמישהו ביקש, ובפניה אליהם הם אומרים, אה עבר לך לרמה פחותה, ומחזירים, וחוזר חלילה...
אז תשלחו בקשה על האתר של השעונים. גם בנטפרי הסינון מתבסס על הקהל בעיקר.
יוטיוב חסום. ואם היה סרטון לא ראוי תשלחו קישור בצור קשר.
נתקלתי ממש בקושי בעיות ביטויוב, ומה שנתקלתי שלחתי בצור קשר וטפלו בזה.
בקשר לרמות, באתרוג אין רמות יש קבוצת אנשי עסקים ואתרוג. כנראה שמשהו לחץ על קבוצת אנשי עסקים בבית שלכם.
אין דבר כזה חוזר חלילה.
בוודאות.
שנו סיסמא בלי לשמור סיסמאות בגוגל ותראו שזה לא משתנה מעצמו.

קוויק

משתמש מקצוען
אז תשלחו בקשה על האתר של השעונים. גם בנטפרי הסינון מתבסס על הקהל בעיקר.
יוטיוב חסום. ואם היה סרטון לא ראוי תשלחו קישור בצור קשר.
נתקלתי ממש בקושי בעיות ביטויוב, ומה שנתקלתי שלחתי בצור קשר וטפלו בזה.
בקשר לרמות, באתרוג אין רמות יש קבוצת אנשי עסקים ואתרוג. כנראה שמשהו לחץ על קבוצת אנשי עסקים בבית שלכם.
אין דבר כזה חוזר חלילה.
בוודאות.
שנו סיסמא בלי לשמור סיסמאות בגוגל ותראו שזה לא משתנה מעצמו.
בנטפרי הם לא מחכים שישלחו להם לפתוח תמונות כשרות, הם בודקים ופותחים לבד
ברור שבקשר איתם, שולחת הרבה
ואף אחד לא לוחץ כי לא יודע את הסיסמא אצלנו... והבעיות קיימות, אי אפשר להתכחש, אצלי בכל אופן - לפני שבועיים לדוגמא, אחרי שבקשתי ופתחו משהו מסוים, פתאם שמה ללב שאין סינון בכלל! כמה שעות של גלישה ללא סינון אח"כ אמרו שכן אולי נגעו במשהו כשפתחו מה שבקשתי וכו'

מניסיון איתם ועם נטפרי - הסינון של נטפרי הרבה יותר הגיוני

ועדין, אני איתם כי נטפרי לדוגמא לא הצליחו לפתור בעיה מסוימת שהם פתרו, והייתי חייבת פיתרון בענין

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה?
באיזה רימון את??

מספיק שטלגרם פתוח, או שאפשר לפתוח אותו בלחיצה כפתור של שינוי רמה, כדי שכבר תוכלי לצפות חופשי במה שבא לך, אז מה מסונן פה?
מה פתאום טלגרם לא פתוח
ממש לא! הרבה חסידים משתמשים ברימון
אני עובדת בסביבה של חסידיות ויש להם רימון
זה לא קשור שרימון מיועד לדתים וחילונים עד כאן לאיפה נסחפנו!

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לפי מה שהבנתי מה שנראה לי ומה שידוע לי:
הפורום לא מיועד להשמעת דעות אישיות, אלא למידע מקצועי נטו.
מי ששאל מה ההבדל בין אתרוג לרימון, חיפש הבדלים טכניים בסוג הסינון, השירות, וכדו'.
לא חושב שמעניין אותו כשכותבים "רימון זה פרוץ" או "רימון זה של חילונים". גם אם זה נכון.
זה לא עונה לו על השאלה, אלא זה סתם סיסמאות באוויר.

נ.ב. מי שחושב שיהיה לו מצוה אם הוא יכתוב "רימון של חילונים" וכדו' וזה ימנע מעוד יהודי להשתמש באתרוג,
שיעשה את זה במקום אחר.

איש עברי

משתמש מקצוען
לי היה רימון בעבר, ולדעתי הוא סינון ברמה הנמוכה ביותר שיש כיום בעולם הסינונים.
הן נכון שבתקופה האחרונה שמעתי מכמה שהם השתפרו, אבל עדיין אפשר להגיע משם לכל מקום באינטרנט כמעט למעט המקומות הבעייתיים הרשמיים.
אני גם לא אוהב את המשפטים 'של חילונים' וכדומה. אבל ברור לי שחרדי נורמטיבי לא יכול להשתמש בכזה סינון.

שרה ל 123

משתמש פעיל
רימון היא חסימה מאוד פושרת
מיועד יותר בשביל הורים שחוסמים לילדים ויש שליטה להורה איזה רמת חסימה יהיה בכל מכשיר.
מי שרוצה חסימה גם בשביל עצמו לא הייתי ממליצה כי מי שיש לו את הסיסמה לאיזור האישי יכול בקלות לעבור רמות לרמה הכי פתוחה שהיא חוסמת רק דברים ממש ממש בעיתיים.

לי יש אתרוג ובכללי אני מאוד מרוצה, גם מרמת החסימה וגם מהשירות.

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יודע לאמר לגבי הסינונים איזה הכי פחות תוקע תוכנות של הנהח
צריכה לעבודה ולא רוצה להסתבך מדי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה