בריאות סימפיוליזיס ושמירת הריון -נכון נשמע בסכ"ה הגיוני?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין כי שמעתי מחברה עם סימפי שהתחיל בהריון 5 (היה בן) וההנקה הייתה גם כואבת חריג.

אני בהריון השלישי התחיל הסימיוליזיס והיה לי בת . (לגבי הרביעי... בדרך חח אז לא יודעת מה יהיה עד אז חוץ מזה שאני מפחדת מהכאבים האלה..)
דיברתי אתמול עם מישהי והיא אמרה לי שתתכונני שגם הרביעי והחמישי והלאה יהיו כואב ככה ויותר
וזה נורמלי ולא קשור לסימפי.
תתכונני מראש עם משכך כאבים חזק... אבל זה עובר תוך שבוע-חודש.
(אני מציעה גם להתפלל על זה בנוסף לכל התפילות :) )

שרה41102

משתמש פעיל
מישהי אולי יודעת היכן ניתן להשיג כיסא מרופד בגובה השיש?
לא כיסא בר.
כיסא עם גלגלים ועם משענת והכי חשוב, מרופד כהוגן.
כמובן, כדי לצלוח את הסימפי'
יש כיסאות גבוהים עם ריפוד אבל לא נראה לי שקיים עם גלגלים. זה לא בטיחותי לעניות דעתי

שרה41102

משתמש פעיל
@שרה41102 למה זה מעציב אותך?
כי הדבר האחרון שהייתי רוצה שהתינוק שלי ינק זה את האקמול הזה . . . ואת ממש צודקת כי הכאב בלתי נסבל אז זה קונפליקט רציני עבורי.
אני שבוע 10 וכבר כאובה בלילה מהאגן ולא מצליחה להסתובב ללא כאבים חדים או אפילו לשכב על הצד ללא זרמים באגן האחורי וקשה לי לראות את האור ב7 חודשים שלפני בע"ה . "יְשׁוּעַת ה' כְּהֶרֶף עַיִן" חייבת להתפלל על זה (הייתי צריכה כבר לפני!).

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כי הדבר האחרון שהייתי רוצה שהתינוק שלי ינק זה את האקמול הזה . . . ואת ממש צודקת כי הכאב בלתי נסבל אז זה קונפליקט רציני עבורי.
אני שבוע 10 וכבר כאובה בלילה מהאגן ולא מצליחה להסתובב ללא כאבים חדים או אפילו לשכב על הצד ללא זרמים באגן האחורי וקשה לי לראות את האור ב7 חודשים שלפני בע"ה . "יְשׁוּעַת ה' כְּהֶרֶף עַיִן" חייבת להתפלל על זה (הייתי צריכה כבר לפני!).
מבינה אותך, אני לרוב הסתדרתי בלי משכך עם טכניקות אחרות של נשימה וכו'.
אבל זה לא שלא כאב ולא לכל אחת זה מתאים.

קיבלת הדרכה לתרגילים מתאימים לאגן, ואיזה תנועות לא לעשות וכו'?

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהי אולי יודעת היכן ניתן להשיג כיסא מרופד בגובה השיש?
לא כיסא בר.
כיסא עם גלגלים ועם משענת והכי חשוב, מרופד כהוגן.
כמובן, כדי לצלוח את הסימפי'
ריפוד לכסא את יכולה להכין בעצמך
לא מכירה כסא גבוה עם ריפוד מספק לצערי
וגלגלים לדעתי אסור לייצר, אולי תמצאי מישהו שירכיב לך בצורה מקצועית
את שוכבת על מזרן רך או קשה?
עם כרית בין הרגליים?
תנסי מזרן רך מאוד (בשלב מסוים כואב הגב, אבל זה יותר נסבל) וכרית, ובעז"ה יעזור לך מאוד

ובאופן כללי שמעתי כבר מכמה שנעזרות מאוד בדיקור (בדיוק היום עוד אחת סיפרה לי)

ללדת אחרת

משתמש פעיל
אם את ככ נואשת - תתקשרי לדבורה הלברשטט! או לאחת מתלמידותיה, או לאתי עמית, או לטובי מבית שמש. יש פיתרון ודרך למנוע עד 80 אחוז מהכאב שלך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה