סימילאק למי?

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
רופאי גאסטרו ממליצים על סימילאק בגלל שהוא יותר קל לעיכול. לא בגלל שהוא יותר קרוב לחלב אם או בעל ערך תזונתי משופר יותר. כך עד כמה שאני יודעת.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבחינה פרסומית ( ואת זה את היית צריכה ללמד אותי ולא להפך), זה לא משנה. יש לך פה USP איתן מאד שלא עשו בו שום שימוש.
חבל.

מנגו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לגבי המחיר, המצב חמור פי כמה משלושים השקלים שננקבו פה מקודם.
זה שלושים שמתווסף לחמישים שקלים ויותר.
סעיף התמ"ל הוא הוצאה חודשית כבדה מאד, ולבית אברכי ממוצע ממש לא נוח להוסיף עליה.
במטרנה: מדובר על יותר מקופסה לשבוע (בערך 3 קופסאות לשבועיים). כ 300 ש"ח לחודש.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
למה עד היום סימילאק לא פרסמו למגזר החרדי? כנראה שהסיבה היתה נעוצה בבעיית ההכשר.
כרגע, כשסוף סוף יש לסימילאק הכשר מקובל אפשר להיכנס לתחרות מול מטרנה. לסימילאק יש יתרונות ברורים מול מטרנה (וגם חסרונות, ברור), אבל הם לא יביאו שום תוצאה אם לא ההכשר, שהוא הדבר הבסיסי ביותר שאנו בודקים ברכישת מזון.
כנראה שלכן החליטו להתחיל בבשורה החדשה של ההכשר, והצעדים הבאים יהיו תדמיתיים ויספרו לנו על עליונותה של סימילאק מול המתחרה.

האם אני באמת צודקת? לא יודעת. אבל זו התחושה שעלתה בי כשעיינתי שוב בפרסומת המדוברת.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מנגו;570798:
לגבי המחיר, המצב חמור פי כמה משלושים השקלים שננקבו פה מקודם.
זה שלושים שמתווסף לחמישים שקלים ויותר.
סעיף התמ"ל הוא הוצאה חודשית כבדה מאד, ולבית אברכי ממוצע ממש לא נוח להוסיף עליה.
במטרנה: מדובר על יותר מקופסה לשבוע (בערך 3 קופסאות לשבועיים). כ 300 ש"ח לחודש.

דווקא אפשר למצוא את הסימילאק במבצעים שונים ואז לקנות כמה חבילות שמספיקות עד המבצע הבא.
לדוגמא, שבוע שעבר היה מבצע כל השבוע של 3 ב-100 בשופרסל דיל ולא על הסימילאק הרגיל אלא על האדוונס שהוא יקר יותר בדר"כ - מי שקנה הרוויח...

לדעתי, כשאני רואה שכל האברכים (כמעט) קונים האגיס או פמפרס במבצעים למרות שהם יקרים יותר - על אחת כמה וכמה במזון של תינוק שהוא הרבה יותר חשוב וקריטי שווה להתאמץ יותר בשביל לקבל מזון בטוח וטוב יותר.

נ.ב. אין לי מניות בסימילאק. אני פשוט לקוחה מרוצה.

AN130

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אני בדקתי

אמרתי לעצמי או חברה חדשה נכנסה לשוק החרדי כנראה יביאו מחיר או קופסה יותר גדולה כדי להצדיק את הכניסה אבל לא ,לא המחיר ולא הכמות מוצדקים כלל אז בבקשה תחשבו מהר על משהוא כי לא לא תצליחו להיכנס
נכתב ע"י נטיעות;569766:
אתמול הייתי בסופר, וראיתי לראשונה את הסימילאק על המדפים. כאחד שמתעניין עיינתי מעט ונדהמתי ממש לגלות שמחיר של קופסת סימילאק נע בין 80-90 ש"ח.

מעבר למחיר ישנה כאן טעות אסטרטגית חמורה לדעתי, כי כשבדקתי לעומק גיליתי שבחבילת מטרנה גדולה יש 700 גרם ובסימילאק יש 900 גרם מה שמשאיר עדיין פער במחיר אך מצמק מעט את ההפרש.

אממה? חכמי סימילאק כנראה חושבים יותר על חיסכון במקום, ועשו את הקופסא שלהם קטנה יותר וקומפקטית, מה שגורם לכך שבראיה סטנדרטית, לא של משוגע לדבר כמוני, נראה שבמטרנה, לבד מהמחיר הזול, יותר ישנה גם כמות גדולה יותר. וזו לדעתי טעות טרגית.

ומילה על מימד, בזבזתם המון המון כסף על טיז'רים על אינסרט מתקפל מטורף, מאות אלפי שקלים ככה רק בשביל יריית פתיחה. איך יתכן שלא טרחתם לטפל ולו במעט בבעיית המחיר? איך לא התאמצתם עד מעל לראש לתת צידוק למחיר?

מוצרי תינוקות הם אלו שעומדים בדרך כלל בחזית החיסכון, קהל היעד הוא הורים צעירים הקונים טיטולים אך ורק במבצעי 3 ב-100 ברשת יש או בבר כל, איזו סיבה בעולם יש להם להוסיף 30 ש"ח כדי לקנות סימילאק? כי בסינית אומרים "אתה העולם שלי" או כי בצרפת אמהות אומרות "אני מאד אוהבת אותך"?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י eden7115;571298:
דווקא אפשר למצוא את הסימילאק במבצעים שונים ואז לקנות כמה חבילות שמספיקות עד המבצע הבא.
לדוגמא, שבוע שעבר היה מבצע כל השבוע של 3 ב-100 בשופרסל דיל ולא על הסימילאק הרגיל אלא על האדוונס שהוא יקר יותר בדר"כ - מי שקנה הרוויח...
.
מענין, בסופר פארם שבוע שעבר עשו מבצע על קופסת חסכון של סימילאק ב-50 ש"ח,
לא כולל אדוונס...
מה הקטע לעשות 2 מבצעים באותו שבוע, כשהאחד כ"כ לא מוצלח ליד השני?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה