מידע שימושי סייד פצצה חריג ונדיר בנוף

פי האתון

משתמש פעיל
אני היום הבאתי לבית סייד שבמקרה הגעתי אליו מהגוגל ! בגלל מצוקת זמן ... אני מתעסק המון עם בעלי מקצוע עוד לא מצאתי אחד כזה הוא אמנם לא הכי זול, שבדרך כלל עולה לך אחר כך הכי ביוקר (יד 1 מעלים פינות ויומיים אח"כ מתחיל קילופים) אני רואה את העבודה שלו ועומד נפעם הוא עומד על כל חור 20 דקות ומסתכל שעה מרחוק ומקרוב שם חומרים שונים שכן ביקשתי ולא ביקשתי (סיוד זה גם מקצוע) ראה דברים שלא ראיתי בכלל ויכל בכיף להעלים ממני כמו אחרים ועבד לקלף חצי קיר מאחורי המיטה בחדר שינה כי הבין שיש שם רטיבות שאני בחיים לא ניחשתי
אל תחשבו פעמיים - מזהים אותו מהשיחה הראשונה - 0548031423 - אופק - גר בלוד ומגיע מחוץ לעיר כמובן (אני מאשדוד)
ו... כן ! הוא בכלל לא יודע שאני מפרגן עליו כך שאין לי שום רווח ממנו באמת לתועלת הציבור (אחרי שאכלתי אותה כמה פעמים)

זכות הרבים

משתמש פעיל
ל תחשבו פעמיים - מזהים אותו מהשיחה הראשונה - 0548031423 - אופק - גר בלוד ומגיע מחוץ לעיר כמובן (אני מאשדוד)
ו... כן ! הוא בכלל לא יודע שאני מפרגן עליו כך שאין לי שום רווח ממנו באמת לתועלת הציבור (אחרי שאכלתי אותה כמה פעמים)
אשמח אם תענה לכמה שאלות.
איזה סדר גודל עבודה עשית [כמה חדרים]?
כמה הוא לוקח יומית או גלובלי
כמה לקח על הנסיעות
תודה רבה.

פי האתון

משתמש פעיל
3 חדרים קטנה
גלובלי כולל נסיעות 2600 בגלל חור ביומן אבל אפשר להתגמש איתו לדעתי. הוא לא הכי זול, מצאתי יותר זולים, וגם בעבר, אבל הוא מציאה גדולה מבחינת "מענטש" ומקצועיות נהייתי כמעט סייד מההסברים שלו לא משאיר חלל ריק עובד כמו חמור ובחיים לא מכסה ובורח הוא לא עובד בכלל בשביל נראות
מוסרי לעבודה ברמה שלא קיימת
לשמור את המספר גם אם לא צריך עכשיו זה מציאה גדולה

פי האתון

משתמש פעיל
אגב לגבי המחיר הבנתי שיש כמה משתנים
אצלי לצורך העניין זה היה כולל ריהוט (זה מוסיף כי צריך עבודה זהירה) ולא כולל תקרה (עוד כמה מאות שקלים) צבע לבן אמנם (שבדרך כלל קצת יותר זול) אבל במקור שמנת (החלפת צבע קצת מייקרת)
בקיצור התברר לי שזה תורה שלמה וגם בזה צריך "מייבין" באמת וסייעתא דשמיא שנפלתי עליו

פי האתון

משתמש פעיל
אם אתה מבין בחומרים - אתה מוזמן לשאול אותו אני בכל אופן לא מבין אבל לפי כל הנ"ל אין לי ספק גם לעניין הזה הוא לא קמצן ומראש הוא אומר שהאיכות מדברת אליו ולא המחיר (אם כי מתגמש ביחס. כנ"ל)
לי אישית לא נראה שהוא עובד בצורה כזו פרפקציוניסטית עם חומר פח
בקיצור - שאלות טכניות - תפנו אליו אני בסך הכל כלקוח התרשמתי מהבן אדם, מהמידות, ומהעבודה בשטח + הסברים. בשונה מכל מה שהייתי רגיל לרוב שדופקים כרטיס ועל כל דבר צריך לבקש ולפעמים אתה אפילו לא יודע מה (הוא ממש מחפש את הבעיות ולא בשביל לגבות עוד תשלום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה