התייעצות סיוע בשכר דירה

פררי

משתמש חדש
שלום אני רוצה להגיש בקשת סיוע בשכר דירה אני חושב שיש לי את כל הקריטריונים כדי לקבל סיוע מקסימום ואני יוכל להסתדר ללא מעכר פשוט אני לא יודע מה במדויק צריך להיות בסכומים של המסמכים והמשכורות וכו אשמח מאוד לקבל מידע ממישהו שהגיש לבד וקיבל סיוע מקסימום{בערך 1170} מה להגיש ואיך
תודה רבה

b.d

משתמש חדש
היי מישהו יודע לגבי סיוע בשכר דירה האם צריך לעדכן כשמחליפים עבודה?

פררי

משתמש חדש
אגב

מישהו יודע אם יש משמעות למשכיר ? או שאפשר לרשום מישהו אחר ?

אני שוכר דירה מבן משפחה וזה לא זכאי לקריטריונים, השאלה אם אפשר לרשום אדם אחר בחוזה שכירות כמשכיר.

כמו''כ האם יש למי שאני רושם אותו מה לפחד שרשמתי אותו כמשכיר ?
הי
אני לא יודע לענות לך לגבי המשכיר בוודאות מה שכן אני יודע בוודאות שהם לא מסונכרנים אם שום משרד שהוא או שרותי מדינה ואין להם שום מידע מי באמת ומה באמת. האנשים שמחלתרים ומפברקים עושים גם לאשה כאילו היא מובטלת באותו זמן שהיא מוציאה תשלומי לידה מביטוח לאומי כך שמסתבר שאין לזה שום משמעות מי כתוב וכו

יעית

משתמש פעיל
יש לך הכל באתרים כמו משרד השיכון וכל זכות,
חפש בגוגל-
משרד השיכון
סיוע בשכר דירה
אלונים
וכו' וכו'
תחפור טוב ותדע הכל

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אגב

מישהו יודע אם יש משמעות למשכיר ? או שאפשר לרשום מישהו אחר ?

אני שוכר דירה מבן משפחה וזה לא זכאי לקריטריונים, השאלה אם אפשר לרשום אדם אחר בחוזה שכירות כמשכיר.

כמו''כ האם יש למי שאני רושם אותו מה לפחד שרשמתי אותו כמשכיר ?
אין להם שום דרך לדעת מי משכיר לך את הדירה תכתוב חוזה תכתוב שהמשכיר שלך הוא יענקל קנפלמאכער זה יעבור מנסיון

alilove

משתמש צעיר
הי
אני לא יודע לענות לך לגבי המשכיר בוודאות מה שכן אני יודע בוודאות שהם לא מסונכרנים אם שום משרד שהוא או שרותי מדינה ואין להם שום מידע מי באמת ומה באמת. האנשים שמחלתרים ומפברקים עושים גם לאשה כאילו היא מובטלת באותו זמן שהיא מוציאה תשלומי לידה מביטוח לאומי כך שמסתבר שאין לזה שום משמעות מי כתוב וכו
הבעיה היא שברגע ששמים סתם שם של בן אדם זה יכול לדפוק אותו בדברים אחרים , מכיון שזה מעדכן את המערכת כבעל דירה, ויכול להזיק לו בדברים כגון: דירה בהנחה, משכנתא וכו

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הבעיה היא שברגע ששמים סתם שם של בן אדם זה יכול לדפוק אותו בדברים אחרים , מכיון שזה מעדכן את המערכת כבעל דירה, ויכול להזיק לו בדברים כגון: דירה בהנחה, משכנתא וכו
זה לא מעדכן שום מערכת אם כתוב באיזה חוזה שכירות את השם שלי

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אז אני אומרת לך שזה כן מעדכן את המערכת של משרד השיכון, הם מכניסים בכל תיק:
שם של משכיר, תז של משכיר
שם של השוכר ותז של השוכר
אני לא אמרתי שזה לא נרשם אבל אם מישהו הביא חוזה שאני משכיר לו את הדירה זה עדיין לא נרשם במשרד השיכון שיש לי דירה בשביל זה צריך דיווח של רשות המיסים שקניתי דירה מנסיון

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אתה טועה בדבר אחד
במשרד השיכון זה נרשם שיש לך דירה
ברשות המיסים זה לא נרשם
הרי כל המערכת של הסיוע זה מערכת של משרד השיכון, אז אם מכניסים לשם מספר תז של בן אדם זה כמשכיר זה תמיד יופיע במשרד השיכון שהוא משכיר,
אכן המערכת במשרד השיכון אבל זה לא נרשם שיש לך דירה בכל מצב אפשר לרשום בן אדם שיש לו כבר דירה כך שזה לא יפריע לו

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אין להם שום דרך לדעת מי משכיר לך את הדירה תכתוב חוזה תכתוב שהמשכיר שלך הוא יענקל קנפלמאכער זה יעבור מנסיון
אני לא מקנא ביענקל קנפלמאכער ביום שרשות המיסים תסתנכרן עם משרד השיכון.
כבר למעלה מ 15,000 איש רשמו שהוא משכיר להם דירה כפול אפי שקלים כל חודש...

לגופש"ע זה המשרד הכי קל בנושא, רק צריך שלא להחשיד את הפקידה.
חוקי צרי לעדכן על כל שינוי [מעבר דירה או מעבר עבודה או הגדלת הכנסה] - בפועל אף אחד לא עושה את זה.

✔❤

משתמש חדש
מחפשת ליצור איתך קשר
תוכלי לשלוח לי מייל ל
salikopolon @ gmail.com

אולי מעניין אותך גם...