מידע שימושי סיוע בשכר דירה

קפה הפוך

משתמש צעיר
אברך כולל ואשה שמקבלת בתלוש 1300 ש"ח (השאר מקבלת בשחור)
יש אפשרות או שזה מידי קצת?

שטייגעניסט

משתמש רשום
נכתב ע"י קפה הפוך;2319295:
אברך כולל ואשה שמקבלת בתלוש 1300 ש"ח (השאר מקבלת בשחור)
יש אפשרות או שזה מידי קצת?

צריך שהאשה תעבוד משרה מלאה אז אני חושב שיהיה להם מוזר לראות משרה מלאה ומשכורת כ''כ נמוכה. מה שאפשר לעשות הוא להביא אישור מהכולל לא רק על דתות אלא על כל הסכום ואז השאר בתלוש.

קפה הפוך

משתמש צעיר
נכתב ע"י שטייגעניסט;2319303:
צריך שהאשה תעבוד משרה מלאה אז אני חושב שיהיה להם מוזר לראות משרה מלאה ומשכורת כ''כ נמוכה. מה שאפשר לעשות הוא להביא אישור מהכולל לא רק על דתות אלא על כל הסכום ואז השאר בתלוש.
זה לא מחשיד שהבעל מקבל כ"כ הרבה מהכולל?

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני עצמאית ודוחתי על 4700 שח ובעלי אברך דווח על 1500 שח וביחד זה חרג ב150 מהסכום של משפחה עם 2 ילדים ולכן אשרו לי רק 740 (זה לא כזה משהו כי אני צריכה לשלם מזה עוד לביטח לאומי 470 שקל...)
אני ממש מבקשת לדעת ממי שניסה את זה אני רוצה לדעת אם אני יכולה לדווח על פחות מ4700 למשל 4500 השאלה אם זה מספיק כי אני יודעת שבשכירה מחיבים משכורת של משרה מלאה שזה 4660

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לבן;2319094:
אני בטוחה שאתם יכולים. בחריגים בוודאי. זה ממש על הקצה.

ובחיים אל תדברי עם מוקדנים, תלכי למגער בשעות שאין לחץ אנושי (בוקר) עם כל אלפי המסמכים ותפתחי תיק.

אני לפי המוקדנים לחלוטין לא הייתי זכאית, והצלחתי לעבור בחריגים עם מכתב בקשה. אמנם עם הסיוע הכי נמוך אבל שווה [700+ בחודש].

ממש תודה
בל"נ ננסה

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אפשרי;2317462:
1. שווה להוריד קצת במשכורת בשביל זה... (אפילו אם אי אפשר לקבל את התוספת בשחור)
2. ואם לא, להגיש בקשה לוועדה ולצרף מכתב בקשה והתחננות,

אגב, אם חודש אחד המשכורת יורדת בהרבה, זה יעזור כי יש שקלול לפי ממוצע.

הבעיה שאני עצמאית
כך שישר אני עוברת לוועדת חריגים ושם מבקשים תדפיסי עו"ש

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י poto12;2319510:
הבעיה שאני עצמאית
כך שישר אני עוברת לוועדת חריגים ושם מבקשים תדפיסי עו"ש

גם במסלול הרגיל דורשים תדפיסי עו"ש

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין שום עצמאית שעשתה את המסלול הזה ויכולה לעזור לי?

אני עצמאית ודוחתי על 4700 שח ובעלי אברך דווח על 1500 שח וביחד זה חרג ב150 מהסכום של משפחה עם 2 ילדים ולכן אשרו לי רק 740 (זה לא כזה משהו כי אני צריכה לשלם מזה עוד לביטח לאומי 470 שקל...)
אני ממש מבקשת לדעת ממי שניסה את זה אני רוצה לדעת אם אני יכולה לדווח על פחות מ4700 למשל 4500 השאלה אם זה מספיק כי אני יודעת שבשכירה מחיבים משכורת של משרה מלאה שזה 4660

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מקצב;2319546:

את יכולה לנסות לדווח על 4500 אבל אז את בסיכון :

א. יכולים להחליט שזו משכורת על הקצה, ולכן להכניס אותך לחריגים ולתת לך שוב את אותו סכום.
ב.צריך להגיש תדפיסי עוש ושם האמת ניכרת מייד.
ג. הכי פשוט שבעלך יצהיר רק דתות.

ד. בכל מקרה לא ברור שמותר לשקר ולשנות מן האמת.

יהודיתה

משתמש פעיל
נקודה מאוד חשובה שירות אזרחי נחשב כ100% משרה. כל החברות לא מכירות בזה למרות שזה מופיע מפורש בתקנות החוק החברה היחידה שמכירה בזה במרחב ירושלים זה מגע"ר

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יהודיתה;2319568:
נקודה מאוד חשובה שירות אזרחי נחשב כ100% משרה. כל החברות לא מכירות בזה למרות שזה מופיע מפורש בתקנות החוק החברה היחידה שמכירה בזה במרחב ירושלים זה מגע"ר

רק מגע"ר.

שירותיים, מקדמים, אנושיים.

יהודיתה

משתמש פעיל
ואגב לעבור בוועדה זה מאוד קל מגיע אדם הביתה שואל כמה שאלות 'ולא' בודק לא עו"ש ולא כלום ואחרי שבועיים יש תשובה

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יהודיתה;2319572:
ואגב לעבור בוועדה זה מאוד קל מגיע אדם הביתה שואל כמה שאלות 'ולא' בודק לא עו"ש ולא כלום ואחרי שבועיים יש תשובה

מאיפה את מביאה את זה?

לא הגיע אלי מעולם שום בן אדם הביתה.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש מישהי עצמאית שדווחה על משכורת מתחת ל4700 ואשרו לה את המענק המלא?

להצהיר כעת על משרד הדתות אחרי שכבר דוחתי שבעלי מקבל 1500 שקל זה מגוחך
מה גם שזה מה שהכולל מסכים לכתוב
רק בגלל שאני עצמאית ובסוף שנה יש מצב שמשנים את סכום הרוחים שיצא בסוף רציתי לדעת אם מותר לי לשנות
בקיצור השאלה שלי
יש מישהי עצמאית שדווחה על משכורת מתחת ל4700 ואשרו לה את המענק המלא?

יהודיתה

משתמש פעיל
עצמאית לא תלויה בכלל בשכר מינימום כל מה שעצמאית צריכה זה אישור על ההכנסות מרואה חשבון בכל מקרה עצמאית תמיד תועבר אוטומטית לוועדה

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין אף אחת עצמאית או עצמאי שהגיש/ה בקשה לסיוע וקבלה?
שיכול/ה לעזור לי להגיד כמה דווח/ה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה