סטרטאפ בנושא מוזיקה

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי!!
אני מחפשת סטארטפים מענינים, שיכולים להוביל בכל התחום של מוזיקה, נגינה סאונד.
אשמח אם תפציצו לי רעיונות...

תודה!
תוכנה שהופכת תוים, לאותיות אנגליות.
דוגמה: דו - A, רה - B, וכו',
40% מהרווח, שלי...:cool:

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכנת פלייבקים, תמלול שירים, חיפוש בתוך שירים\קבצי שמע לפי המילים שנאמרות שם, וכו' וכו'
הגיוני???
לא שאני מבין גדול בתכנות, אבל זה נשמע בלתי אפשרי לזהות שיר לפי המילים שנאמרות שם.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן, זה אחלה רעיון!
לא שאני הולכת לפתח את זה, כי אין לי שמץ בתכנות, אולי קצת באתרים אבל לא מעבר,
אני רוצה למתג משהו כזה בתור פרויקט...
ואולי מישהו יעשה את זה...ימים יגידו...

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הסטראטאפ הכי רציני שאת יכולה לעשות זה תכנה מסויימת שתיקח שיר ותנקה ממנו את כל הקולות האנושיים..
לדעתי זה דבר אפשרי לחלוטין... רק צריך מישהו ממש מומחה בסאונד ובתכנות בשביל לעשות את זה....

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היי!
אני לא עושה פרויקט בתכנות, אני צריכה שהרעיון יהיה מגניב מבחינת הויזואלית שלו.
לדוגמא: למתג פרויקט כמו "קולולם", או אפליקציות מגניבות לנגינה, או שיתופי פעולה, וכל העולה על הדמיון....

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הסטראטאפ הכי רציני שאת יכולה לעשות זה תכנה מסויימת שתיקח שיר ותנקה ממנו את כל הקולות האנושיים..
לדעתי זה דבר אפשרי לחלוטין... רק צריך מישהו ממש מומחה בסאונד ובתכנות בשביל לעשות את זה....
חי בסרט אמיתי...

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סטארטאפ מטורף
תוכנה שמזהה מלודיה
ועורכת לבד עיבוד הרמוני על רמה לפסנתר
כתוב ע"ג תוים כמובן.
או אפי' לקחת את זה שלב אחד קדימה
שיהיה עיבוד שלם כתוב בתווים או במידי לתזמורת.
אבל זה ממש הזוי, בא נעשה תוכנה שגם קוראת את המלודיה מהראש, ומשכתבת אותה לתווים, וכותבת עיבוד שלם של 12 כלים, עם שילוב של הרמוניות מטורפות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה