סטיק - הקליטה בלילה X20 ?

נאמנות

משתמש פעיל
יש לי סטיק של נטפרי
מהירות ההורדה בשעות הצהריים היא כ-2 מ"ב
ואילו בשעה כזו זה מגיע ל-40 מ"ב

האם ההפרש הזה הגיוני?
האם יש לי דרך לשפר את מהירות ההורדה בצהריים בלי לעבור לאינטרנט קווי?

רמיזא

משתמש מקצוען
יש לי סטיק של נטפרי

האם ההפרש הזה הגיוני?
אמור להיות דרך לשפר קליטה על ידי החלפת חברה, איפה אתם נמצאים היום ?

112123

משתמש מקצוען
יש לי סטיק של נטפרי

האם ההפרש הזה הגיוני?
40 מ"ב לשניה???
אצלי בשעות הכי טובות זה הגיע להורדה של 3.5 מ"ב לשניה
איזה נטסטיק יש לך?

112123

משתמש מקצוען
השעות הכי טובות אצלי הן בלילה, בדקתם בשעה 3 וחצי בלילה?

הסטיק שלי הוא ZTE MF79U
המקסימום שהורדתי גם באינטרנט קווי לא חסום ובעיר עם תשתיות חדשות היה 12-15 מ"ב לשניה
זה עדיין נשמע לי מוזר
גם איזה אתר נותן לך להוריד במהירות כזו
וגם במהירות "האיטית" שלך סרט שלם ירד לך תוך 4 דקות מה רע?

112123

משתמש מקצוען
או בקיצור לא שמעתי על נטסטיק עם מהירות יותר גבוהה ממה שיש לך
כך אם ממש חשוב לך מהירות יותר גבוהה מזו תעבור לאינטרנט סיבים

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תלוי בעומס השימוש בד''כ 14:00-16:00 כמעט ואין אפשרות לגלוש...

בני2

משתמש מקצוען
יש לי סטיק של נטפרי
כנראה אתה מתכוון ל 40 MBIT לשניה, כלומר 5 MB לשניה, אלו שתי פרמטרים שונים, 40 MBIT הוא אחד חלקי שמונה מMB (יש 8 ביטים בבית אחד), המהירות שאתרי בדיקת המהירות נותנים הם בMBIT. אני מניח שאת הנתון הבאת מאתר כזה.
40 מ"ב לשניה???
אצלי בשעות הכי טובות זה הגיע להורדה של 3.5 מ"ב לשניה
איזה נטסטיק יש לך?
אכן, כמו שכתבתי המהירות שהוא התכוון בחשבון ביטים שהוא אחד חלקי שמונה מבית, א"כ שאצלך כשאת מורידה 3.5 מ"ב ז"א 28 MBIT. זה עדיין פחות ממה שהוא כתב אבל עדיין הגיוני.
אני גם ראיתי נטסטיקים (לא מיוחדים מאוד) שהגיעו למהירות של אזור ה90 MBIT, הצוואר בקבוק נמצא ברוחב הפס שחברות התקשורת משחררות ללקוחות והרבה פחות בסטיק.

ולנושא עצמו; גם בשעות השיא 2 MBIT זה ממש איטי ומורגש גם בגלישה, לדעתי צריך להיות בשעות השיא משהו כמו 5-8, אני מאמין שהספק שלך הוא 019 שהקליטה שלהם די מזעזעת. הייתי ממליץ לבדוק חברות אחרות.

נאמנות

משתמש פעיל
כנראה אתה מתכוון ל 40 MBIT לשניה, כלומר 5 MB לשניה, אלו שתי פרמטרים שונים, 40 MBIT הוא אחד חלקי שמונה מMB (יש 8 ביטים בבית אחד), המהירות שאתרי בדיקת המהירות נותנים הם בMBIT. אני מניח שאת הנתון הבאת מאתר כזה.

אכן, כמו שכתבתי המהירות שהוא התכוון בחשבון ביטים שהוא אחד חלקי שמונה מבית, א"כ שאצלך כשאת מורידה 3.5 מ"ב ז"א 28 MBIT. זה עדיין פחות ממה שהוא כתב אבל עדיין הגיוני.
אני גם ראיתי נטסטיקים (לא מיוחדים מאוד) שהגיעו למהירות של אזור ה90 MBIT, הצוואר בקבוק נמצא ברוחב הפס שחברות התקשורת משחררות ללקוחות והרבה פחות בסטיק.

ולנושא עצמו; גם בשעות השיא 2 MBIT זה ממש איטי ומורגש גם בגלישה, לדעתי צריך להיות בשעות השיא משהו כמו 5-8, אני מאמין שהספק שלך הוא 019 שהקליטה שלהם די מזעזעת. הייתי ממליץ לבדוק חברות אחרות.
זו התוצאה -
14101801744.png

אתה יכול לראות שמדובר ב-Mbps ולא ב-MBIT כפי שציינת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה