דרוש מידע סטייליש בירושלים - חנות קוסמטיקה

ספרינגית

משתמש מקצוען
התאפרתי בבני ברק,
למאפרת קראו אסתי, לא זוכרת שם משפחה...

יודעת ביתר ממליצה מאוד על אחת בשם זיסי כי היא צאלמרית והיא התאימה בול לסגנון שלי, אבל יש שם עוד אחת חוי חסידישע גם ראיתי איפורים מטורפים שלה, ויש שם אחת ציפי שהיא גם מאפרת מדהים,
אני אישית הייתי ממליצה על זיסי

בית שמש
אחת בשם יעל - לא זוכרת משפחה
הם הגדירו את זה אז כאיפור ממש?
היום הם מציעים ב 350 שקל סוג של איפור שהוא התאמת איפור. לא איפור ברשמי
ומקבלי םמוצרים ב 450 ש"ח
מתלבטת עם שווה. לאירוסין. (אני לא הכלה)

שבת

משתמש פעיל
מעצבן שהם כבר לא מביאים מבחר של חברות אלא רק max cover קניתי אצלם מייק אפ של קולורס ולא נהנתי ממנו כנ"ל מקבע איפור,
רציתי אודם של רבלון וגם אין להם

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מעצבן שהם כבר לא מביאים מבחר של חברות אלא רק max cover קניתי אצלם מייק אפ של קולורס ולא נהנתי ממנו כנ"ל מקבע איפור,
רציתי אודם של רבלון וגם אין להם
וה מקס הזה לא מוצלח?

@צ'אלמרית גאה
@רצוני לעשות רצונך

גם אתן חושבות?
אני גם מאד אהבתי את החנות עד שהתחילו להביא בעיקר של MAX
אולי זה עניין של העור אבל לי פחות התאים הדברים שלהם
האודם ממש לא עמיד בשבילי.

מסקרה

משתמש מקצוען
לאחרונה הם משווקים באינטנסיביות רק מוצרים שהם מייבאים\ מייצרים בעצמם.
כמו מקס קובר, קולורס, ושאבעס מייקאפ.

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המייקאפ הזה מתאים ליום יום אבל לא עמיד לשבת או לאירוע...עלי בכל אופן...

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המייקאפ הזה מתאים ליום יום אבל לא עמיד לשבת או לאירוע...עלי בכל אופן...
נכון, הוא גם נחשב למיקאפ קליל כך הם גם אומרים שם,
אני קניתי כמה פעמים את המייקאפ של מקס קוובר עד שכבר פחות הייתי מרוצה ועכשיו בדיוק קניתי מיקאפ של כולרס
לאחרונה הם משווקים באינטנסיביות רק מוצרים שהם מייבאים\ מייצרים בעצמם.
כמו מקס קובר, קולורס, ושאבעס מייקאפ.
אני חושבת שהם עושים את זה כי אז יש להם בלעדיות על המוצרים, אי אפשר להשיג אותם בשום מקום אחר,
ואחרי שמתמכרים אליהם קשה לעבור לחברה אחרת
אני אישית את האודם של מקס קובר מאוד אוהבת. חושבת שהוא אחד המוצלחים, אבל אם אני ירצה למצוא מקום אחר שמוכרים אותו אין מקום אחר ואז חייב לחזור דווקא לשם

מסקרה

משתמש מקצוען
נכון, הוא גם נחשב למיקאפ קליל כך הם גם אומרים שם,
אני קניתי כמה פעמים את המייקאפ של מקס קוובר עד שכבר פחות הייתי מרוצה ועכשיו בדיוק קניתי מיקאפ של כולרס

אני חושבת שהם עושים את זה כי אז יש להם בלעדיות על המוצרים, אי אפשר להשיג אותם בשום מקום אחר,
ואחרי שמתמכרים אליהם קשה לעבור לחברה אחרת
אני אישית את האודם של מקס קובר מאוד אוהבת. חושבת שהוא אחד המוצלחים, אבל אם אני ירצה למצוא מקום אחר שמוכרים אותו אין מקום אחר ואז חייב לחזור דווקא לשם
יכול להיות,
אבל יש עוד חברות שאפשר להתמכר אליהן,
והם בכלל לא מציעים אותם ללקוחות וחבל...
הרעיון הוא לא לקנות את כל המוצרים מחברה אחת- טובה ככל שתהיה,
אלא לשלב בין מוצרי הדגל של חברות הדגל...

אגוז מלך

משתמש פעיל
לא חושבת שהם כל כך זולים קניתי שם כמה פעמים ולא התרשמתי מהמחיר,
ועכשיו בכלל יש שם רק Max Cover, לי לא היה עמיד בכלל,
בסעודת ליל שבת כבר ירד רוב האיפור,
כשקלטתי שזה הסגנון לקחתי איתי לאירוע את האיפור,
ובאמת כמה פעמים הייתי צריכה לחזק,
באיפור החדש שקניתי לא קורה בכלל. עמיד ומעולה!!! (חברות מייבילין Ravel וכולי)

מסקרה

משתמש מקצוען
לא חושבת שהם כל כך זולים קניתי שם כמה פעמים ולא התרשמתי מהמחיר,
ועכשיו בכלל יש שם רק Max Cover, לי לא היה עמיד בכלל,
בסעודת ליל שבת כבר ירד רוב האיפור,
כשקלטתי שזה הסגנון לקחתי איתי לאירוע את האיפור,
ובאמת כמה פעמים הייתי צריכה לחזק באיפור החדש שקניתי לא קורה בכלל. (חברות מייבילין Ravel וכולי)
פעם הם היו מוכרים את כל החברות,
היום הם משווקים רק את החברות שלהם,
לא מזמן הייתי אצלם בחנות ,
ולדוג' העמדה של אייב סאן לורן היתה מאובקת וחסרת שימוש...
למה? זאת חברה מעולה, למה לא מציעים ממנה ללקוחות?
מבאס אותי לראות נשים שמשקיעות שם מאות שקלים על חברות מאד מסוימות
זאת באמת חנות מעולה אבל כ"א צריכה לבחור מכל חברה מה שמתאים לה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה