התייעצות סוכר בצבעי רעל

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
להבנתי לא:
"המשקאות המותרים הם מים וחלב בלבד. יודגש כי אסור לחלוטין לכלול בהיצע השתייה במזנונים, במכונות, בקיוסקים או בכל אירוע שמוגשים בו מזון ושתייה משקאות מתוקים וממותקים."
בשיחה עם מפקחת במשרד החינוך ככה היא אמרה לי. (לא החינוך העצמאי)
אולי זה נתון לפרשנות אישית...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין איך זה שכל האמהות דוגלות בבריאות, והילדים שלי גם בבית הספר, גם בת"ת וגם בסמינר מעדכנים אותי שילדים מביאים מהבית ללימודים כמויות ממתקים/עוגיות/חטיפים/שוקלדים, חלקם אפילו לא מביאים סנדוויץ'. וכל היום הם רק אוכלים ומנשנשים. (ובעקבות כך הילדים שלי טוענים שקשה להם לראות את כולם, ונוצר לחץ חברתי) (לטענתי שבתקנון כתוב שאין להביא, תשובתם "מי שם לב לזה, מי בודק בכלל?!").
וכואב מאוד שיש חוק, ובציבור הכללי ממש מקפידים על כך. ובציבור הטוב שלנו גדל דור לא בריא, בנוסף לכך שאין פעילות גופנית בבתי הספר.

זחלוואי

משתמש צעיר
זה בחוק!
לפי חוזר מנכ"ל אסור לחלק ממתקים במוסדות חינוך:
צפה בקובץ המצורף 1773353
עניין של תרבות קלוקלת. בהצלחה למי שיאבק על זה (אני הראשונה שאודה לו. זה פשוט מטריף כמויות הסוכר והזבל שדוחפים לילדים קטנים שאפילו לא יודעים לבקש).

לעניין צ'ופרים - אפשר לצ'פר ילדים היטב עם מדבקת "מצטיין", פתקי נחת להורים, כתיבת השם על הלוח, כרטיסי מבצע, וחלוקת פרסים קטנים מהכל בשקל מידי פעם.
וואו
מעניין
לפני כשנתיים עבדתי בקייטרינג שמספק אוכל לבתי ספר וגנים
התפריט היה לפי משרד החינוך.
הם היו אפילו באים לביקורות..
אבל האוכל היה לא בריא בעליל (גם אנחנו העובדים אכלנו מהאוכל הזה)
ממש מוזר...
נתנו צ'יפס, ומלא מזונות מעובדים וכו'

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
וואו
מעניין
לפני כשנתיים עבדתי בקייטרינג שמספק אוכל לבתי ספר וגנים
התפריט היה לפי משרד החינוך.
הם היו אפילו באים לביקורות..
אבל האוכל היה לא בריא בעליל (גם אנחנו העובדים אכלנו מהאוכל הזה)
ממש מוזר...
נתנו צ'יפס, ומלא מזונות מעובדים וכו'
מוזר מאד. אולי יש הקלות בהנחיות לקייטרינג חרדי?...
מאז שהתחיל הפיקוח על התפריט לפני כמה שנים, האוכל בהזנות בגנים ובבתי הספר שאני מכירה ממש בסדר. המדגם שלי כולל את המועצה שלנו ובית ספר בירושלים.התפריט דומה מאד בשניהם.
בישול ביתי זה לא, אבל צ'יפס יש רק בראש חודש, ומזונות מעובדים מקסימום פעם בשבוע. התפריט ממש סביר וגם עומדים בו.

זחלוואי

משתמש צעיר
מוזר מאד. אולי יש הקלות בהנחיות לקייטרינג חרדי?...
מאז שהתחיל הפיקוח על התפריט לפני כמה שנים, האוכל בהזנות בגנים ובבתי הספר שאני מכירה ממש בסדר. המדגם שלי כולל את המועצה שלנו ובית ספר בירושלים.התפריט דומה מאד בשניהם.
בישול ביתי זה לא, אבל צ'יפס יש רק בראש חודש, ומזונות מעובדים מקסימום פעם בשבוע. התפריט ממש סביר וגם עומדים בו.
נכון, היה צ'יפס פעם בחודש.
לא זוכרת כמה פעמים בשבוע מעובד - אבל נראה לי שבאמת לא כל השבוע.
פשוט זה היה נשמע בצילום מסך ההוא כאילו אסור בכלל לתת.

פרי מקורי

משתמש רשום
אגב, להבדל יש הרבה בתי ספר של הציבור החילוני שפשוט אין להביא ממתקים כלל ,לא בימי הולדת ולא בשום מועד אחר גם למורה אסור לחלק צ'ופר שהוא ממתק.

וכואב מאוד שיש חוק, ובציבור הכללי ממש מקפידים על כך. ובציבור הטוב שלנו גדל דור לא בריא, בנוסף לכך שאין פעילות גופנית בבתי הספר.
הסוף להפקרות החרדית בנושאים האלו, באמת. הגיע הזמן.
ומה אם 'ונשמרתם'?

hadas112

משתמש חדש
האמת שאצלנו עשו ממש מהפך במוסדות לפני כמה שנים
בבית הספר כל התלמידות שנולדו באותו החודש דואגות לארוחת בוקר בריאה משותפת לכיתה (אחת מביאה מגש ירקות, אחת גבינה וכו. זה מאוד מסודר יש דברים קבועים שמביאים)
השבוע אח שלי היה אבא של שבת בגן וקיבלנו פתק להביא פרי וירק כמספר התלמידים.
מעודדים תלמידים עם פתקי נחת, מבצעים ופרסים
זה לקח קצת זמן להתרגל אבל רוב ההורים בעניין ולכן לדעתי לגמרי אפשרי ליישם בכל מקום

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את האמת שלא חשבתי עד עכשיו שאצלינו זה שונה מרוב המקומות...
חשבתי שאצל כולם זה ככה, ועדיין יש מספיק ממתקים מהאבא של שבת.

האמת שאצלנו עשו ממש מהפך במוסדות לפני כמה שנים
בבית הספר כל התלמידות שנולדו באותו החודש דואגות לארוחת בוקר בריאה משותפת לכיתה (אחת מביאה מגש ירקות, אחת גבינה וכו. זה מאוד מסודר יש דברים קבועים שמביאים)
השבוע אח שלי היה אבא של שבת בגן וקיבלנו פתק להביא פרי וירק כמספר התלמידים.
זה לקח קצת זמן להתרגל אבל רוב ההורים בעניין ולכן לדעתי לגמרי אפשרי ליישם בכל מקום
איזה מוסדות זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה