סוכרת סוג 1 סוכרת נעורים

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
מישהו יודע?
לגבי החיישנים, יש מצב שחיישן של מדטרוניק פחות טוב על גוף של אדם אחר מאשר דקסקום, וכן להיפך?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
כשאתה עובר לקופה אחרת, או כשנגמרת התקופה

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לכל קופה יש את אורך תקופת ההתחייבות שלה.
אז יתכן שכשתעבור לקופה שהתקופה שלה קצרה, תוכל כבר לקבל מערכת חדשה.
תברר בכל קופה מה האורך של התקופה שלהם

מקליד

משתמש רשום
עימוד ספרים
שלום אני חדש פה, מבקש עזרה,
כמבוטח מכבי יש לי אפשרות לבחור בין 2 משאבות היברידיות,
משאבת מדטרוניק 780 + גרדיאן 4 בלוט
או משאבת טנדם + דקסקום G6
איזו מביניהם נוחה יותר לשימוש, אמינה, ודורשת כמה שפחות התעסקות עם המשאבה

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום אני חדש פה, מבקש עזרה,
כמבוטח מכבי יש לי אפשרות לבחור בין 2 משאבות היברידיות,
משאבת מדטרוניק 780 + גרדיאן 4 בלוט
או משאבת טנדם + דקסקום G6
איזו מביניהם נוחה יותר לשימוש, אמינה, ודורשת כמה שפחות התעסקות עם המשאבה
משאבת מדטרוניק היא בעברית וטנדם באנגלית, אם זה משנה לך.
לנו יש את משאבת מדטרוניק 780, המשאבה מעולה אבל החיישן מאוד רגיש ובעייתי (מדובר בילד בן 8.5) מפסיק המון לעבוד ועושה בעיות.
משאבת טנדם באמריקה מאוד פופלרית ונכנסה רק לא מזמן לישראל. ממליצה לבדוק עוד על הכיוון הזה.

משתמש פעיל
לנו יש את משאבת מדטרוניק 780, המשאבה מעולה אבל החיישן מאוד רגיש ובעייתי (מדובר בילד בן 8.5) מפסיק המון לעבוד ועושה בעיות.
משאבת טנדם באמריקה מאוד פופלרית ונכנסה רק לא מזמן לישראל. ממליצה לבדוק עוד על הכיוון הזה.
מה זה אומר?

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה זה אומר?
לגבי החיישן? התכוונתי לגרדיאן. הוא צריך להחזיק 7 ימים ומאוד נדיר שזה קורה. במקרה הטוב מחזיק 4-5 ימים ולפעמים מחזיק רק יום אחד. בשירות לקוחות טוענים שהוא מאוד רגיש לכל מכה, זיעה וכו'.
כשהוא עובד המשאבה מאזנת נפלא ופועלת מדהים! אבל הבעיה שהרבה החיישן לא עובד ואז המשאבה טיפשה...
חשוב לציין שזה אינדיבידואלי. מה שעובד לאחד לא בהכרח יעבוד טוב אצל השני ולהפך.

משתמש פעיל
לגבי החיישן? התכוונתי לגרדיאן. הוא צריך להחזיק 7 ימים ומאוד נדיר שזה קורה. במקרה הטוב מחזיק 4-5 ימים ולפעמים מחזיק רק יום אחד. בשירות לקוחות טוענים שהוא מאוד רגיש לכל מכה, זיעה וכו'.
כשהוא עובד המשאבה מאזנת נפלא ופועלת מדהים! אבל הבעיה שהרבה החיישן לא עובד ואז המשאבה טיפשה...
חשוב לציין שזה אינדיבידואלי. מה שעובד לאחד לא בהכרח יעבוד טוב אצל השני ולהפך.
אכן
גם אצלי החיישן לא מחזיק יותר מ6 ימים ויש פעמים שגם 4 ו5 ימים
מענין אם זה קורה גם בדקסקום

מקליד

משתמש רשום
עימוד ספרים
תודה על התשובה,
זה משנה, אבל אם היא אמינה יותר ובעיקר דורשת פחות התעסקות עם המשאבה, מבחינתי זה עדיף.
המשאבה מעולה אבל החיישן מאוד רגיש ובעייתי

אני משתמש עם משאבת מדטרוניק 640 + חיישן גרדיאן 2, כך שאני מכיר את מדטרוניק והיא אכן מעולה (חוץ מהחדרת הפרפרית שלעתים כואבת), גם החיישן מתפקד בצורה סבירה בדרך כלל, הבנתי שבגרדיאן החדש ובדקסקום אין צורך בכיולים וזה נשמע חלומי...
תודה על המידע, אכן אני חושב שאנסה את טנדם לתקופת נסיון.

אגב, האם למדטרוניק 780 יש אפשרות לצפות ברמת הסוכר באמצעות שלט או התקן אחר חיצוני למשאבה כמו בדקסקום?
צפה בקובץ המצורף 1310822

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני משתמש עם משאבת מדטרוניק 640 + חיישן גרדיאן 2, כך שאני מכיר את מדטרוניק והיא אכן מעולה (חוץ מהחדרת הפרפרית שלעתים כואבת), גם החיישן מתפקד בצורה סבירה בדרך כלל, הבנתי שבגרדיאן החדש ובדקסקום אין צורך בכיולים וזה נשמע חלומי...
הגרדיאן 2 מאוד שונה מה-3 ו-4.
הוא הרבה פחות רגיש.

תודה על המידע, אכן אני חושב שאנסה את טנדם לתקופת נסיון.
אשמח מאוד לקבל עדכון מצב אחרי שתתחברו לתקופה.
אני ממש מתלבטת אם להעביר את הבן שלי לזה.

משתמש פעיל
הגרדיאן 2 מאוד שונה מה-3 ו-4.
הוא הרבה פחות רגיש.

אשמח מאוד לקבל עדכון מצב אחרי שתתחברו לתקופה.
אני ממש מתלבטת אם להעביר את הבן שלי לזה.
גם אני כנ"ל

יש הבדל בין הg3 הישן ל4 החדש חוץ מהנושא של כיולים?

מקליד

משתמש רשום
עימוד ספרים
אפשר בטלפון סלולרי חכם לצפות
טלפון חכם זה לא אופציה מבחינתי, בדקסקום ראיתי תמונות של שעון שמציג גרף של רמת הסוכר.
האם זה כלול בחבילה יחד עם החיישן, או שזה עלות נפרדת, ואם כן כמה זה עולה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה