דרוש מידע סוכנות ביטוח רכב-לוביט

שנה שנה

משתמש צעיר
מישהו אולי מכיר את החברה, התנסה איתה,
אני הצעה לביטוח רכב עבור נהג חדש ושם קיבלתי את ההצעה הכי זולה, אבל לא מצליחה לברר מידע עליהם,
אשמח לכל מידע

נץ

משתמש פעיל
בסוף עשיתי דרכם, הפער במחיר היה משמעותי, והם עובדים עם הראל, בתקווה שהכל יהיה בסדר...
אני גם עשיתי אצלם היום
ואני לא מבין איך הם כ"כ זולים
הסוכני ביטוח שמקמבנים והכי זולים יוצאים באזור ה5000
גם קראתי ביקורות עליהם בגוגל והם ממש גרועות
אבל ראיתי שכל חברות הביטוח עם ביקורות גרועות בגוגל...
אז זה לא אומר כלום
מקווה שיהיה טוב

אני גם עשיתי אצלם היום
ואני לא מבין איך הם כ"כ זולים
הסוכני ביטוח שמקמבנים והכי זולים יוצאים באזור ה5000
גם קראתי ביקורות עליהם בגוגל והם ממש גרועות
אבל ראיתי שכל חברות הביטוח עם ביקורות גרועות בגוגל...
אז זה לא אומר כלום
מקווה שיהיה טוב
בסוף עשיתי דרכם, הפער במחיר היה משמעותי, והם עובדים עם הראל, בתקווה שהכל יהיה בסדר...
@שנה שנה ו@נץ
אנחנו מבררים כעת על הביטוח הנ"ל ומתלבטים בדיוק בגלל הדברים האלו - ביקורות גרועות+ הצעת המחיר הטובה ביותר.... נשמח אם תוכלו לעדכן אותנו האם אתם מרוצים ? קבלתם שירות טוב?
תודה רבה

גאונה

משתמש מקצוען
בעיקרון ביטוח חובה וצד ג אין בעיה לעשות אצלם, כי גם אם הם גרועים בתשלומים, מי שיסבול ויתקשה לקבל את הכסף זה הצד השני, לא אתם.
רק ביטוח מקיף, שבו בעל הפוליסה תובע את הביטוח, צריך חברה שמשלמת בקלות.

@גאונה תודה רבה על התגובה!
מדברייך מובן שלא משנה בכלל מיהי חברת הביטוח כשמבטחים רק צד ג וחובה?
כי הציעו לי גם חברה נוספת עם אפס המלצות - רק ביקורות גרועות. ומחיר זול יותר 4900 לנהג חדש

גאונה

משתמש מקצוען
נכון.
מה שכן במחשבה נוספת, ביטוח חובה זה גם לנהג עצמו/נוסעי הרכב במקרה של פגיעת גוף בתאונה עצמית שאתה אשם, אז נשאר רק צד ג שזה לעולם לא שייך אליך.
השאלה כמה סיכוי יש לכזו תאונה (לדעתי צד ג הרבה יותר מצוי מחובה לעצמך), ולשקלל את זה.

שנה שנה

משתמש צעיר
@שנה שנה ו@נץ
אנחנו מבררים כעת על הביטוח הנ"ל ומתלבטים בדיוק בגלל הדברים האלו - ביקורות גרועות+ הצעת המחיר הטובה ביותר.... נשמח אם תוכלו לעדכן אותנו האם אתם מרוצים ? קבלתם שירות טוב?
תודה רבה
ב״ה לא יצא לנו לתבוע את הביטוח,
כך שאין לנו מושג איך השירות שלהם...

dini12n n3b

משתמש פעיל
תעשו ביטוח חובה בהפול
ותעשו צד ג בביטוח ישיר
יצא לכם 4700
לא כולל תוספות על ביטוח חלונות

נץ

משתמש פעיל
@שנה שנה ו@נץ
תודה רבה
סביר
היה לי תאונה שאני זאת שהייתי צריכה להוכיח את חוסר אשמתי
הם היו די קשובים
אבל זה עוד לא נגמר
אז אין לי מושג לגבי ההמשך
בכל אופן נראה לי שווה את המחיר
אבל יש גם הרבה תלונות על החברה אז אין לי באמת מושג
(תלוי איזה הצעת מחיר נתנו לך וכמה היה ההפרש)

גרש

משתמש רשום
הקפצה
יש לעוד מישהו המלצות/דיס על לוביט ביטוחים?
כי הם באמת נשמעים זולים אבל הביקורות כמו שנכתב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לד

א לְדָוִד בְּשַׁנּוֹתוֹ אֶת טַעְמוֹ לִפְנֵי אֲבִימֶלֶךְ וַיְגָרֲשֵׁהוּ וַיֵּלַךְ:ב אֲבָרֲכָה אֶת יְהוָה בְּכָל עֵת תָּמִיד תְּהִלָּתוֹ בְּפִי:ג בַּיהוָה תִּתְהַלֵּל נַפְשִׁי יִשְׁמְעוּ עֲנָוִים וְיִשְׂמָחוּ:ד גַּדְּלוּ לַיהוָה אִתִּי וּנְרוֹמְמָה שְׁמוֹ יַחְדָּו:ה דָּרַשְׁתִּי אֶת יְהוָה וְעָנָנִי וּמִכָּל מְגוּרוֹתַי הִצִּילָנִי:ו הִבִּיטוּ אֵלָיו וְנָהָרוּ וּפְנֵיהֶם אַל יֶחְפָּרוּ:ז זֶה עָנִי קָרָא וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָיו הוֹשִׁיעוֹ:ח חֹנֶה מַלְאַךְ יְהוָה סָבִיב לִירֵאָיו וַיְחַלְּצֵם:ט טַעֲמוּ וּרְאוּ כִּי טוֹב יְהוָה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר יֶחֱסֶה בּוֹ:י יְראוּ אֶת יְהוָה קְדֹשָׁיו כִּי אֵין מַחְסוֹר לִירֵאָיו:יא כְּפִירִים רָשׁוּ וְרָעֵבוּ וְדֹרְשֵׁי יְהוָה לֹא יַחְסְרוּ כָל טוֹב:יב לְכוּ בָנִים שִׁמְעוּ לִי יִרְאַת יְהוָה אֲלַמֶּדְכֶם:יג מִי הָאִישׁ הֶחָפֵץ חַיִּים אֹהֵב יָמִים לִרְאוֹת טוֹב:יד נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע וּשְׂפָתֶיךָ מִדַּבֵּר מִרְמָה:טו סוּר מֵרָע וַעֲשֵׂה טוֹב בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ:טז עֵינֵי יְהוָה אֶל צַדִּיקִים וְאָזְנָיו אֶל שַׁוְעָתָם:יז פְּנֵי יְהוָה בְּעֹשֵׂי רָע לְהַכְרִית מֵאֶרֶץ זִכְרָם:יח צָעֲקוּ וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָם הִצִּילָם:יט קָרוֹב יְהוָה לְנִשְׁבְּרֵי לֵב וְאֶת דַּכְּאֵי רוּחַ יוֹשִׁיעַ:כ רַבּוֹת רָעוֹת צַדִּיק וּמִכֻּלָּם יַצִּילֶנּוּ יְהוָה:כא שֹׁמֵר כָּל עַצְמוֹתָיו אַחַת מֵהֵנָּה לֹא נִשְׁבָּרָה:כב תְּמוֹתֵת רָשָׁע רָעָה וְשֹׂנְאֵי צַדִּיק יֶאְשָׁמוּ:כג פּוֹדֶה יְהוָה נֶפֶשׁ עֲבָדָיו וְלֹא יֶאְשְׁמוּ כָּל הַחֹסִים בּוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

חתונה • אתגר 59

לוח מודעות

למעלה