מידע שימושי סדנת הדרכה להגשת דוח שנתי לעוסק פטור

מצב
הנושא נעול.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מי שמעוניין בהדרכה להגשת דוח שנתי לעוסק פטור - שירשם כאן - ההדרכה ללא עלות

שינוי זמן

אי"ה ביום שלישי הקרוב כ"ז תמוז בשעה 11:00 לפנה"צ

נערך לאחרונה ב:

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו כולם כבר הגישו (בפרט הפטורים) פעם הבאה כדאי בתחילת השנה או שתקליט ותעביר את ההקלטה בשנה הבאה

תמהונית

משתמש צעיר
אני עדיין לא הגשתי זה בעיה להגיש כעת?
וכן איזה טופס אני צריכה 137 או 1301?

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
עד סכום מסוים 60000 כדמוני ובתנאים הרשומים בטופס עדיף 137 מאוד קצר, רק נדמה לי שאין מקוון וצריך להגיש אותו פיזית (בלי תור)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עכשיו כולם כבר הגישו (בפרט הפטורים) פעם הבאה כדאי בתחילת השנה או שתקליט ותעביר את ההקלטה בשנה הבאה

א. יש הרבה שעדיין לא הגישו
ב. גם מי שהגיש כדאי לו לדעת ולהבין מה נדרש, יכול להיות הפתעות
ג. גם מי שיש לו מייצג מומלץ לשמוע להכיר ולהבין

בהצלחה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
לכל הנרשמים כנראה שזה ידחה ליום שלישי, נעדכן אי"ה סופית למי שנרשם

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה רק ללקוחות שמגישים דוח לבד ללא רו"ח?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הסדנא נדחתה ליום שלישי, בתקווה שיהיו עוד נרשמים.

מימי אחת

משתמש רשום
אפשר להגיש לבד??
לי יש מיצג
אפשר לחסוך את הכסף או שזה מסובך וזה לא שווה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תלוי את מי שואלים?
מהניסיון שלי הרבה הגישו לבד ועשו טעויות והרבה הגישו והצליחו.
אני מציע להבין היטב את המשמעות של הדוח ועל מה שהוא משפיע ואז לקבל החלטה - לכל אחד ואחד יכולה להיות מסקנה אחרת וזה בסדר.

סיפור טרי מהיום, לקוח שלח לי שומה שקיבל ממס הכנסה שפקיד הטעה אותו ויצא לו לשלם 2000 ש"ח.
מלמעלה נראה לי שהוא לא צריך לשלם כלום, פשוט הוא לא קיבל הדרכה נכונה.
טוב לפחות שהוא פנה לברר ולא קיבל את זה כמו שהוא

בהצלחה לכולם

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
ההרשמה בעיצומה, הזדרזו להירשם

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

נננ333

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
שלום
אני הסתבכתי עם מס הכנסה בשל חוסר ידע.
כעת יהודה מילר מנסה לסייע לי.
אבל מה שברור זה שאם היה לי עוד טיפה מידע לא הייתי נקלע לכל התסבוכת.
כך שאני חושב שעל כל בעל עסק שמתעסק עם מס הכנסה, חובה להשתתף בהרצאה של יהודה מילר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה