דרוש מידע סגרו עמדות מכירה של משנת יוסף בבני ברק?

מצב
הנושא נעול.

ניהול 1

משתמש מקצוען
IMG_20240617_143753.jpg
בטעות לא צורף בהודעה הקודמת

קבצים מצורפים

• IMG_20240617_143753.jpg
    IMG_20240617_143753.jpg
    KB 674.9 · צפיות: 21

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ברוך שפטרנו

הגינה מתחת לבית שלנו (ושל תושבים רבים) הייתה נראית פעם בשבוע למשך יום שלם כאילו עברה פוגרום
לא הגיוני לגזול מילדים את הגינה למשך יום שלם פעם בשבוע...

צל"ש גדול לעירייה שמתחילה לפעול בצורה נחושה למען ניקיון העיר

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ברוך שפטרנו

הגינה מתחת לבית שלנו (ושל תושבים רבים) הייתה נראית פעם בשבוע למשך יום שלם כאילו עברה פוגרום
לא הגיוני לגזול מילדים את הגינה למשך יום שלם פעם בשבוע...
והכל תחת מצוות "חסד" בכאילו

ARD

משתמש פעיל
לפי הכמות של המכירות לא נראה שאנשים סבלו מלקנות שם.
וגם לא ידוע לי שהם הכירו מישהו....
אולי הקונים לא סבלו, אבל השכנים של נקודות המכירה או או סבלו.
וכל הקמפיינים שלהם, ע"כ שזאת מכירת חסד, אז לא, הם לא מכירת חסד.
הם אולי יותר זולים משאר החנויות, אבל אם נחשב את זה, אין להם שכירות ולא מחסנים.
אז אם זאת היתה אמורה להיות נטו מכירת חסד ללא כוונות רווח, המחירים היו יותר זולים.

~~~

משתמש רשום
לצרכן הבני ברקי זה לא משנה החשבונות,
בשבילו מחיר זול משמעותי מהחנויות, זה מחיר חסד. וזה מצוין לו.

אני לא קונה שם.
ואני גם מבינה את מי שזה מפריע לו,
אבל תכלס' כדאי להבין שיש להם כמות הזויה של קונים מעריצים שאי אפשר לזלזל בה...

משה שאחא

משתמש פעיל
אולי הקונים לא סבלו, אבל השכנים של נקודות המכירה או או סבלו.
וכל הקמפיינים שלהם, ע"כ שזאת מכירת חסד, אז לא, הם לא מכירת חסד.
הם אולי יותר זולים משאר החנויות, אבל אם נחשב את זה, אין להם שכירות ולא מחסנים.
אז אם זאת היתה אמורה להיות נטו מכירת חסד ללא כוונות רווח, המחירים היו יותר זולים.
אני לא בא להביע עמדה כן חסד לא חסד כן השכנים סובלי השכנים לא סובלים אבל כן יש להם מחסני ענק (יש לי אח וגיס שעבדו אצלם) והמון עובדים ושינוע וסחורה שנזרקת לפח ברור שהם מרוויחים אבל לומר שאין להם הוצאות זה לא נכון
איך נראה לך שכל המוצרים מגיעים יחד לכל נקודות המכירה נראה לך שהמשאית עוברת בכל הארץ לאסוף את הפירות את הירקות מוצרי מזון ביגוד משחקים ועוד ועוד

כמות האנשים שקונים במכירות אלו, מוכיחים לנו על הרצון בקיומם.
משפחות רבות שנעזרות במכירות מעין אלו, במקום להיסחב מהחנות, אז יש להם מתחת לבית.
וזה הכל במחיר מוזל, בעיקר למשפחות גדולות שקונים מוצרים בכמויות גדולות,
אני לא יודע מי יכול לקחת על עצמו את הסבל והמחיר הכבד שיגרם עי"ז למשפחות רבות.
צר מאוד לראות איך שעיריה חרדית מתעלמת מהצורך של משפחות רבות במכירות עם מחירים מוזלים ושמים להם רגליים בכל פינה אפשרית.
[ולעירית בני ברק הדברים אמורים, אל תחשבו על חברת משנת יוסף, הם באמת מרויחים כסף, אבל תחשבו על תושבי העיר שמחכים לזה כל שבוע, מה קרה אתם מתנכלים להם כי הם לא משלמים ארנונה????]

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

לארג'

משתמש מקצוען
כמות האנשים שקונים במכירות אלו, מוכיחים לנו על הרצון בקיומם.
משפחות רבות שנעזרות במכירות מעין אלו, במקום להיסחב מהחנות, אז יש להם מתחת לבית.
וזה הכל במחיר מוזל, בעיקר למשפחות גדולות שקונים מוצרים בכמויות גדולות,
אני לא יודע מי יכול לקחת על עצמו את הסבל והמחיר הכבד שיגרם עי"ז למשפחות רבות.
צר מאוד לראות איך שעיריה חרדית מתעלמת מהצורך של משפחות רבות במכירות עם מחירים מוזלים ושמים להם רגליים בכל פינה אפשרית.
[ולעירית בני ברק הדברים אמורים, אל תחשבו על חברת משנת יוסף, הם באמת מרויחים כסף, אבל תחשבו על תושבי העיר שמחכים לזה כל שבוע, מה קרה אתם מתנכלים להם כי הם לא משלמים ארנונה????]
אתה בא בהנחה שיש יותר נהנים מאשר סובלים אני לא בטוח

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה