דרוש מידע סגרו עמדות מכירה של משנת יוסף בבני ברק?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

גיפט

משתמש מקצוען
לכל מהלך בכל תחום שעירייה תעשה יהיו תומכים ומתנגדים.
בשביל זה יש חוק- והמכירות האלו לא חוקיות, ולא אמורות להתקיים בשום עיר נורמטיבית (במיוחד עיר שגם ככה סובלת במחסור בגינות ובמדרכות)
זה שיש קושי בתחום מסוים צריך למצוא לזה פתרונות. המכירות הללו הן סיוט לרבים ואינן חוקיות.
די לתרבות השטעטל

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני לא בא להביע עמדה כן חסד לא חסד כן השכנים סובלי השכנים לא סובלים אבל כן יש להם מחסני ענק (יש לי אח וגיס שעבדו אצלם) והמון עובדים ושינוע וסחורה שנזרקת לפח ברור שהם מרוויחים אבל לומר שאין להם הוצאות זה לא נכון
איך נראה לך שכל המוצרים מגיעים יחד לכל נקודות המכירה נראה לך שהמשאית עוברת בכל הארץ לאסוף את הפירות את הירקות מוצרי מזון ביגוד משחקים ועוד ועוד
אתה משווה בין תשלום הארנונה בבית חלקיה לארנונה בבני ברק/ירושלים?

ניהול 1

משתמש מקצוען
לכל מהלך בכל תחום שעירייה תעשה יהיו תומכים ומתנגדים.
בשביל זה יש חוק- והמכירות האלו לא חוקיות, ולא אמורות להתקיים בשום עיר נורמטיבית (במיוחד עיר שגם ככה סובלת במחסור בגינות ובמדרכות)
זה שיש קושי בתחום מסוים צריך למצוא לזה פתרונות. המכירות הללו הן סיוט לרבים ואינן חוקיות.
די לתרבות השטעטל
אני אישית לא קונה במשנת יוסף,
אבל לדעתי המיזם הזה כמו הרבה שדומים לו הם היופי של החברה החרדית,
היכולת להתארגן בדרכים שונות ולהביא מחירים זולים לציבור הוא משהו שהחברה החילונית יכולה רק לקנאות בו.

משה שאחא

משתמש פעיל
אתה משווה בין תשלום הארנונה בבית חלקיה לארנונה בבני ברק/ירושלים?
לא משווה אבל לא להציג את זה כאילו אין למשנת יוסף הוצאות והם עושים מיליונים ומליארדים על חשבון הציבור המסכן (סליחה מראש על הניפוח)

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא משווה אבל לא להציג את זה כאילו אין למשנת יוסף הוצאות והם עושים מיליונים ומליארדים על חשבון הציבור המסכן (סליחה מראש על הניפוח)
ביחס להוצאות שיש לאושר עד/יש/שערי רווחה זה טיפה בים
(אפילו את התשלום למנהל התחנה הלקוחות משלמים בנפרד)

גיפט

משתמש מקצוען
היכולת להתארגן בדרכים שונות ולהביא מחירים זולים לציבור הוא משהו שהחברה החילונית יכולה רק לקנאות בו.
אוקי אז זו דעתך.
ויש אנשים שיחלקו עליך, ויגידו שזה אחת מהרעות החולות של הציבור החרדי. (לא ההתארגנות כמובן, אלא לעשות חסדים וטובות ע"ח אחרים)
ובגלל שלא אני ולא אתה יכולים לכפות את דעתינו- יש חוק ב"ה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

משה שאחא

משתמש פעיל
פעם שמעתי מאדם חילוני איך הוא התפעל ממשנת יוסף ככה שעושים לאנשים מכירות ע"י הבית במחירים מוזלים ואת האמון שיש בין האנשים שאף אחד לא גונב (צורת כיוון חשיבה מאדם שכלל לא קשור לארוע)
דרך אגב היום יש את משנת יוסף לאוו דווקא באזורים חרדים גם באזורים של המזרחי בכ"מ ישובים

• תודה
Reactions: ~~~

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
פעם שמעתי מאדם חילוני איך הוא התפעל ממשנת יוסף ככה שעושים לאנשים מכירות ע"י הבית במחירים מוזלים ואת האמון שיש בין האנשים שאף אחד לא גונב (צורת כיוון חשיבה מאדם שכלל לא קשור לארוע)
תשאל אותו האם הוא היה מסכים שבגינה מתחת לביתו יעשו מכירה כזו...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא מבין את הויכוח
כולם צודקים ברור שזה מכירה מוזלת ברור שזה מכירה שמראה את הפנים היפות של החרדים ברור שהחילונים מקנאים
ברור שזה חסד וברור שזה רווח
אבל מה כל זה רלוונטי ואיך כל זה עונה להוא שהתלונן שכל השכנים סובלים מזה

ARD

משתמש פעיל
אני לא בא להביע עמדה כן חסד לא חסד כן השכנים סובלי השכנים לא סובלים אבל כן יש להם מחסני ענק (יש לי אח וגיס שעבדו אצלם) והמון עובדים ושינוע וסחורה שנזרקת לפח ברור שהם מרוויחים אבל לומר שאין להם הוצאות זה לא נכון
איך נראה לך שכל המוצרים מגיעים יחד לכל נקודות המכירה נראה לך שהמשאית עוברת בכל הארץ לאסוף את הפירות את הירקות מוצרי מזון ביגוד משחקים ועוד ועוד
ברור שיש להם הוצאות, אבל הן הרבה יותר נמוכות מחנות רגילה.

אני לא יודע מי יכול לקחת על עצמו את הסבל והמחיר הכבד שיגרם עי"ז למשפחות רבות.
ואני לא יודעת מי יכול לקחת על עצמו את הסבל והמחיר הכבד שנגרם עי"ז למשפחות רבות.

חושב שהשלב הבא במשנת יוסף זה מכירת דירות
מה הם צריכים את השקלים האלה
קודם רכבים

משה שאחא

משתמש פעיל
תשאל אותו האם הוא היה מסכים שבגינה מתחת לביתו יעשו מכירה כזו...
אז היה לו כבר נגיעות
הבאתי את דבריו רק להביא הסתכלות חיצונית ולא בתור להביע עמדה ברור שאם זה מפריע לרוב השכנים שצריך לסגור את המכירה
ויתכן שהוא בטוח שיש כזו ערבות הדדית אצלנו בציבור החרדי שגם אם יש מישהו שזה מפריע לו אבל בשביל שהשכן שלו יהנה למה לא

מאיזה חנות?
יש חנות "יש חסד" עם אותם מחירים ואפילו יותר זולים.
טוב, נא לא לדבר בניחושים והרהורי הלב,
אני קונה במשנת יוסף כל שבוע לאחר שבמשך כמה שנים הייתי קונה ביש חסד, וגם היום לפעמים,
זה ברור שמשנת יוסף זולים יותר מאשר רשתות המזון, [ויש לזה גם סיבה שהם לא משלמים ארנונה וחשמל וכו']

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה