סגירת מיייל שפתחתי בוואלה

ראש_יהודי

משתמש פעיל
פתחתי מייל בוואלה לצורך מסוים, וכעת אני רוצה שהוא לא יהיה קיים יותר,
כשאני עושה "התנתק"
הוא מנתק אותי רק מהזיכרון של המחשב בפרטים.

האם יש אפשרות להסיר לגמרי את המייל.

תודה לעונים

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י ראש_יהודי;49941:
פתחתי מייל בוואלה לצורך מסוים, וכעת אני רוצה שהוא לא יהיה קיים יותר,
כשאני עושה "התנתק"
הוא מנתק אותי רק מהזיכרון של המחשב בפרטים.

האם יש אפשרות להסיר לגמרי את המייל.

תודה לעונים
בס"ד
בוואלה>דואר>עזרה כותבים כנ"ל: כיצד ניתן לסגור את תיבתי בוואלה!?
אם ברצונך לסגור את תיבתך בוואלה! אנא פנה אלינו ("כתבו לנו" בעמוד הראשי) וציין את שם המשתמש והסיסמה.

מקווה שעזרתי
דייקן

spc.gif

spc.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#cccccc border=0><TBODY><TR><TD>
spc.gif
</TD></TR></TBODY></TABLE>
spc.gif

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם מענין.. מה העניין? מה איכפת לך שהוא קיים, ואתה פשוט מתעלם מקיומו יותר?

Sagi

משתמש רשום
היה לי בעבר מייל אצל וואלה. פניתי במייל למרכז התמיכה בבקשה למחוק את החשבון. נמחק כבקשתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה