דרוש מידע סגולה לזיווג

מצב
הנושא נעול.

גביע האש

משתמש מקצוען
שמעתי כמה פעמים על תרומה לרינה של תורה, כסגולה לזיווג.
האם זה נכון?
אשמח לשיתוף ממי שעשה את הסגולה- והתארס
וגם להיפך- מי שעשה אך לא התארס
בשורות טובות לכולם!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שמעתי כמה פעמים על תרומה לרינה של תורה, כסגולה לזיווג.
האם זה נכון?
אשמח לשיתוף ממי שעשה את הסגולה- והתארס
וגם להיפך- מי שעשה אך לא התארס
בשורות טובות לכולם!
אין ספק שמצווה אדירה לתרום להם
זו סגולה כמו כל סגולה, יש עשרות שעשו ולא עזר, ויש הרבה שעזר הבעיה שהם עשו עוד סגולות - ככה שאין כאן משהו שובר הסתברות

(ואגב מזמן חשבתי לפתוח ארגון כלשהו ולהבטיח שמי שיתרום 1,000 ש''ח יזכה להתחתן תוך חצי שנה, ואם לא הכסף יוחזר.סטטיסטית ישאר לי סכום אדיר)

גביע האש

משתמש מקצוען
סגולה זו סגולה ולא בהכרח בכלל...
כמובן
אך ישנן סגולות שסטטסיטית עובדות יותר וישנן פחות.
ועל זו שאלתי
(כמובן ש100% אף פעם לא יהיה , כי אם כן לא היו רווקים/ות מעולם)
חשוב לי להבין את היקף התועלת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כמובן
אך ישנן סגולות שסטטסיטית עובדות יותר וישנן פחות.
ועל זו שאלתי
(כמובן ש100% אף פעם לא יהיה , כי אם כן לא היו רווקים/ות מעולם)
חשוב לי להבין את היקף התועלת.
אין שום יכולת למדוד את זה כי אף אחד לא עושה זאת כסגולה יחידה, ניתן לבדוק דברים כאלה רק אם מתחמים אותם בזמן מאוד קצר, כמו ''כמה מבוגרים מעל 25 התארסו תוך חודש" וכנראה שלא הרבה

כגונא

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
סגולה היא כמו צבע סגול, יפה למי שאוהבים ומזעזע את מי שפשוט לא אוהב את זה.
כי אנחנו עם סגולה, בצבע היפה של הסגולה, סגולה של יהודי זה אוצר ייחודי וייחודיות של נבחרת. כי נבחרנו להיות החכמים והטובים שבעולם כולו. גם אם לא שילמנו למי שיעשה את מה שאנחנו חייבים לעשות בעצמנו. גם אם לא שלמנו למי שיבכה בשבילי בעמוקה בשביעי של פסח לבד לבד, ללא משפחה ללא חברים לקול יללות תנים אי שם בערבות יער ביריה.
כי מי שיודע לחתוך שניצל ירגיש רע מאד, אם יחתכו לו את המנה לפניו ישימו לו סינר ויגישו לו לפה. כי אנחנו לא תינוקים של ה' כי אנחנו ילדים גדולים שיודעים לבד להתפלל ולבד ולהאמין ולבד להתאכזב משידוך שלא הצליח ולהאמין שגם הוא, כן, גם הוא עוד תחנה בדרך שלי ומשלי, לתובנות שבאות בעקבותיו. כנראה אני מאמין שרק כך אני יכול/ה לדעת מה אני ומה מתאימ/ה לי.
מי שמאמין לא צריך הנגשה לקב"ה הוא יודע לבד.

לארג'

משתמש מקצוען
לא נראלי ששייך פה סטטיסטיקה איך אפשר לדעת אם מהסגולה או כך נגזר

גביע האש

משתמש מקצוען
אין שום יכולת למדוד את זה כי אף אחד לא עושה זאת כסגולה יחידה, ניתן לבדוק דברים כאלה רק אם מתחמים אותם בזמן מאוד קצר, כמו ''כמה מבוגרים מעל 25 התארסו תוך חודש" וכנראה שלא הרבה
כמובן שאם היינו רוצים לקבל תוצאה מדויקת היינו חייבים להניח קבוצת ביקורת ולפלח נתונים גבוהים יותר...
זה לא בשביל זה...
רק לקבל אינדיקציה כללית. וכמובן שגם טעות הדגימה נלקחת בחשבון.

נערך לאחרונה ב:

גביע האש

משתמש מקצוען
לא נראלי ששייך פה סטטיסטיקה איך אפשר לדעת אם מהסגולה או כך נגזר

כמובן שאם היינו רוצים לקבל תוצאה מדויקת היינו חייבים להניח קבוצת ביקורת ולפלח נתונים גבוהים יותר...
זה לא בשביל זה...
רק לקבל אינדיקציה כללית. וכמובן שגם טעות הדגימה נלקחת בחשבון.

נערך לאחרונה ב:

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה לא בשביל זה...
רק לקבל אינדיקציה כללית. וכמובן שגם טעות הסטייה נלקחת בחשבון.
סקר כזה לא שווה כלום כשאתם לא פונים ושואלים אנשים אחד אחד, אלא רק זורקים שאלה והעונים הם מתנדבים.
כי ברור ש95% מכלל אלה שניסו ולא הלך לא יגיבו פה, מהרבה סיבות

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
למה לא?
זה גם ככה אנונימי
מה העניין שלהם? מה זה יועיל להם?
וגם יש פחד סמוי שאולי זה עוד יעזור, ואולי זה עזר ומנע צרות אחרות, ואולי זה שמר על הזוגיות של שאר המשפחה שלא יתגרשו, ואולי על המדובר נגזר השנה להתחתן ולהתגרש ובזכות הסגולה זה נמנע ממנו...
להמשיך? זה המציאות ברוב הסגולות שלא הצליחו, יש מעטים שמדברים וגם זה בפורומים מצומצמים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה