דרוש מידע נתיב

מצב
הנושא נעול.

חני S

משתמש מקצוען
דרוש לי מידע בדחיפות,
-האם יש אפשרות לפתוח (כמו לפתוח את פרוג על אף שבמסלול הרגיל חסום) לפתוח אתרים בעייתים שלא יהיו פתוחים בנטפרי
כמו חדרי חרדים וכיכר השבת?
-תמונות וסרטוני נשים צנועות,חסומות?

אשמח לתשובה מדוייקת ומהירה
תודה!
רק אל תציעו לי את נטפרי, אני כבר שם...

חני S

משתמש מקצוען
מה מצחיק?
זה בסדר גם אני הייתי 'שרופה' על נטפרי
אבל האפשריות הבלתי מוגבלות וההתמכרות מסביבי למסך כי הכל יש וכשר גרמה לי לסגת...
שאלה נוספת -
איך מבטלים את אפשרות הפתיחה - דרך נציג אנושי עם כ. האשראי או באזור האישי כמו נטפרי?
למה אין להם מידע באתר????

חייבת לדעת הבדלים נוספים לפני שאני עושה צעד אולי שגוי.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אבל אפשר גם לפתוח בקלות באותה לחיצה.
הבנתי שיתכן ובנתיב זה לא בדיוק ככה אך איני בטוחה

בנטפרי יש אפשרות להצטרף לקהילות, כך שלא יהיה אפשרי לשנות את הגדרות הסינון בלחיצת כפתור.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

חני S

משתמש מקצוען
חייב איזה מסלול הפותח ללא אפשרות פתיחה -אתר חדשות ופנאי 1-3 גג, מלבד האתרים הכשרים.
בלי מבול שגורם לצעירים (ואפילו המבוגרים) 'לרבוץ' על המחשב

זה הפלוס שנתיב (כך נראה ) מציעה , הלוואי שנטפרי יעלו עליה ויתנו פתרון יעיל.

צפור לילה

משתמש מקצוען
אני בנתיב.
אין תמונות נשים, אתרים רק ענינים בעקר עניני פרנסה,
חדרי חרדים ככר השבת וכל הסגנון הזה ברור שחסום, הרעיון הוא- מחשב כלי עבודה לא שום דבר חוץ מזה.
בגדול פרוג הוא האתר היחיד המעניין שם ;)
חייבת לדעת הבדלים נוספים לפני שאני עושה צעד אולי שגוי.
מה יכול להיות כ"כ קריטי, "צעד שגוי", תנסי חודש מקסימום תחליפי בחזרה.

חני S

משתמש מקצוען
האמת שאני כבר אחרי שיטוטים בחיפוש אשכולות..
כבר יצאתי למסקנה שאתרי תמונות בעייתים מאוד (ואני צריכה אותם לעבודתי)
אם אני ארצה להוסיף אתר שבנטפרי הוא בעייתי ואכתוב שזה נצרך לי הם יפתחו לי (הזוי!)
מצטטת -''תנדנדי הם יפתחו לך''
תמונות נשים חסומות בטשטוש פנים, נכון? מה זה אומר?
והכי חשוב -שלא קיבלתי תשובה, אפשר לשנות הגדרות טלפונית או דרך התכתבות במייל והאזור האישי?

אני בנתיב.
אין תמונות נשים, אתרים רק ענינים בעקר עניני פרנסה,
חדרי חרדים ככר השבת וכל הסגנון הזה ברור שחסום, הרעיון הוא- מחשב כלי עבודה לא שום דבר חוץ מזה.
בגדול פרוג הוא האתר היחיד המעניין שם ;)

חני S

משתמש מקצוען
זה מה שמצאתי
בתכלס אי אפשר לדעת כמה הכל אקטואלי אבל נותן איזה אינדיקציה

קבצים מצורפים

• סקירה על מערכות סינון אינטרנט.pdf
    KB 50.7 · צפיות: 57

ר. צדק

משתמש צעיר
אני בנתיב.
בחסימה שלי
יש סוג של אתרים אותו נתיב מלכתחילה סוגרים, ואם אני מבקש במיוחד אז הם פותחים לי אותו
[במקרה כזה האתר נפתח לגמרי כולל כל התוכן שבו..]
ואתרים כאלו ניתן לפתוח עד 10 בחודש בלי עלות.

יש עוד סוג של אתרים, אותם אי אפשר בכלל לפתוח.

את הפתיחות עושים מול באיזור האישי

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תמונות מסוננות בצורה מאוד מעצבנת
ז"א לפי גוונים, גוונים מסוימים של צבע פנים וגוף מסונן וזה לא משנה אם זה בן אדם או נוף
אלא אם יש אתר שאת אומרת שהוא נצרך מאוד לצרכי עבודה ואז לפעמים הם לא יבדקו בו כלום!!!
כיכר השבת פתוח לפי נושאים ז"א אפשר להכנס בדיוק לנושא שפתוח ולעבור בין נושאים, חלקם יחסמו וחלקם לא
בקשת פתיחה היא באתר, ואז נשלח מייל עדכון האם נפתח או לא
יש אתרים מסוימים שהם מאפשרים פתיחה למס' שעות (עד 48)
ואם יש צורך אמיתי באתר מסוים פונים אליהם טלפונית והם פותחים ללקוח הזה ספציפית

ארועים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי שני מחשבים. אחד עם נטפרי ואחד עם נתיב
לכל אחד יש את המעלות והחסרונות שלו, ולכן הם משלימים אחד את השני :)
נתיב - הרוב סגור. את צריכה לבקש פתיחה של כל דבר את מחפשת. גם אם הם פתחו את האתר למישהו, לך הוא יהיה סגור עד שתבקשי, בשונה מנטפרי שאכן המון המון אתרים פתוחים ולכן "רובצים" מול המחשב, כמו שכתבת.
נתיב - ברגע שפתוח, אז פתוח. בד"כ גם תמונות (אלא אם כן טשטשו) וגם סרטים עם נשים
כך שבהידברות למשל, יש לך אופציה לראות גם הרצאות של נשים, וגם הסרטונים פתוחים.

מעלה עצומה לנתיב - יש עם מי לדבר !
אם את צריכה אתר מסוים, גם אם הוא בעייתי, אז לאחר שתסבירי להם למה, הם יבינו ויפתחו.
בנטפרי יש לצערי קצת אטימות בענין. גם לאחר הסברים על צורך שלי לעבודה (אתרים של אמנים ותרבות)
הם לא פותחים בשום אופן (כמעט) . זו הסיבה העיקרית שאני מחזיקה גם נתיב. לצרכים ספציפיים של העבודה.

בהצלחה.

הודיה 482

משתמש מקצוען
אני לא מבינה למה נטפרי לא עושים קהילה שהיא יותר פתוחה כמו שיש קהילות של חסידים וכו'..
קהילה לאנשים שכן מעונינים בחסימה טובה אבל יפתח שם נשים צנועות תכנים טובים לילדים וכד' או יגדירו קהילת נשים.

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@חני S
כמי שמכירה מבפנים את החברה והנפשות הפועלות, יכולה לאמר לך שזה לב הענין בנתיב:
"אבל האפשריות הבלתי מוגבלות וההתמכרות מסביבי למסך כי הכל יש וכשר גרמה לי לסגת..." (ציטוט ממך)
הענין של לשמור חזק חזק על הכלי הפחיד הזה, ששמו אינטרנט- שישאר רק לצרכי העבודה.
זכור לי מקרה- עם אתר פופולארי מאד, שבנתיב לא מאושר, והייתה הזדמנות לסנן אותו לקבוצת לקוחות מסוימת- ובעלת החברה לא הסכימה אפילו שהוא יהיה מסונן לגמרי.
ולמה? כי האתר הזה מוגדר רשמית כ"רשת חברתית" , ואינטרנט מסונן זה לא לצורך רשתות חברתיות!
לא תראי בנתיב כתבות הכי נקיות מכאן 11, לא משנה שהן מסתובבות במיילים ומופצות בכל מדיה.
למה? כי כאן 11 זה פשוט טלויזיה!!!
לעומת זאת, מה שלצורך העבודה, והוא באמת לצורך- הכי יתאמצו לפתוח בצורה נקיה כדי לאפשר עבודה.

מצטטת את הרב שטיין שליט''א (טרי מאתמול!):
צבעי עם בגדי עבודה, לא לוקח איתו את הצבע הבגדים והמברשת לכל אירוע, למה מכשיר טלפון עם וואצאפ שהוא לצורך העבודה כן צריך להגיע איתך לחתונה או טיול משפחתי?
המשפט הזה נחרט בי עמוק, זה לא הענין של כן וואצאפ או לא וואצאפ, זה התרבות.
צריך לצורך העבודה- בסדר, צריך.
סיימת את העבודה? אז זהו, פה זה מסתכם.

אני לא באה ח''ו להטיף לאף אחד, כל אחד יודע את מקומו ודרגתו, קשייו ויכולותיו
רק שאלו מה הכיוון של נתיב-
ובכן, זה בהחלט המוטו- אינטרנט לצורך העבודה. נקודה.

חני S

משתמש מקצוען
@חני S
כמי שמכירה מבפנים את החברה והנפשות הפועלות, יכולה לאמר לך שזה לב הענין בנתיב:
"אבל האפשריות הבלתי מוגבלות וההתמכרות מסביבי למסך כי הכל יש וכשר גרמה לי לסגת..." (ציטוט ממך)
הענין של לשמור חזק חזק על הכלי הפחיד הזה, ששמו אינטרנט- שישאר רק לצרכי העבודה.
זכור לי מקרה- עם אתר פופולארי מאד, שבנתיב לא מאושר, והייתה הזדמנות לסנן אותו לקבוצת לקוחות מסוימת- ובעלת החברה לא הסכימה אפילו שהוא יהיה מסונן לגמרי.
ולמה? כי האתר הזה מוגדר רשמית כ"רשת חברתית" , ואינטרנט מסונן זה לא לצורך רשתות חברתיות!
לא תראי בנתיב כתבות הכי נקיות מכאן 11, לא משנה שהן מסתובבות במיילים ומופצות בכל מדיה.
למה? כי כאן 11 זה פשוט טלויזיה!!!
לעומת זאת, מה שלצורך העבודה, והוא באמת לצורך- הכי יתאמצו לפתוח בצורה נקיה כדי לאפשר עבודה.

מצטטת את הרב שטיין שליט''א (טרי מאתמול!):
צבעי עם בגדי עבודה, לא לוקח איתו את הצבע הבגדים והמברשת לכל אירוע, למה מכשיר טלפון עם וואצאפ שהוא לצורך העבודה כן צריך להגיע איתך לחתונה או טיול משפחתי?
המשפט הזה נחרט בי עמוק, זה לא הענין של כן וואצאפ או לא וואצאפ, זה התרבות.
צריך לצורך העבודה- בסדר, צריך.
סיימת את העבודה? אז זהו, פה זה מסתכם.

אני לא באה ח''ו להטיף לאף אחד, כל אחד יודע את מקומו ודרגתו, קשייו ויכולותיו
רק שאלו מה הכיוון של נתיב-
ובכן, זה בהחלט המוטו- אינטרנט לצורך העבודה. נקודה.
תודה רבה על התגובה המפורטת,
כל מילה,
זו באמת סיבה מספקת לעבור, אבל ----אם צרכי פרנסה אז למה אתרים בעייתיים ברגע של אולי חולשה כן יכולים להפתח
רק כי דיברתי או משהו ביקש שלמד בבית עריכת וידאו וצריך את זה..
הם חייבים לבקש מסמך המעיד -תעודת מקצוע ולבדוק לעומק מקסימאלי שזה לא 'תכסיס' או חולשה מסוימת.
תכלס' ברגע שנכנסים לסינון מגביל תמיד תמיד יש את התחושה שרוצים לפתוח עוד ואז לא חסר ליצר תרוצים...
ומה עם זה שהכל פתוח באתרים כמו הדברות כולל כאן 11? (ככה הבנתי , תקני אם אני טועה)
נשים צנועות במחשב שלי.. ? יש לי תקייה מוסתרת לסרטי נשים, משהו יכול לקחת סיכון שבסינון המהודר זה יהיה פתוח כדבר הכי כשר ולגיטימי??

ובאופן כללי ,אם משהו יודע איזה קהילה בנטפרי אני יכול לבקש צמצום אתרים שהאינרטנט יהיה לצרכי פרנסה ולא תרבות ופנאי ברמה גבוהה -אשמח לשמוע בהקדם.

DINI11

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי שני מחשבים. אחד עם נטפרי ואחד עם נתיב
לכל אחד יש את המעלות והחסרונות שלו, ולכן הם משלימים אחד את השני :)
נתיב - הרוב סגור. את צריכה לבקש פתיחה של כל דבר את מחפשת. גם אם הם פתחו את האתר למישהו, לך הוא יהיה סגור עד שתבקשי, בשונה מנטפרי שאכן המון המון אתרים פתוחים ולכן "רובצים" מול המחשב, כמו שכתבת.
נתיב - ברגע שפתוח, אז פתוח. בד"כ גם תמונות (אלא אם כן טשטשו) וגם סרטים עם נשים
כך שבהידברות למשל, יש לך אופציה לראות גם הרצאות של נשים, וגם הסרטונים פתוחים.

מעלה עצומה לנתיב - יש עם מי לדבר !
אם את צריכה אתר מסוים, גם אם הוא בעייתי, אז לאחר שתסבירי להם למה, הם יבינו ויפתחו.
בנטפרי יש לצערי קצת אטימות בענין. גם לאחר הסברים על צורך שלי לעבודה (אתרים של אמנים ותרבות)
הם לא פותחים בשום אופן (כמעט) . זו הסיבה העיקרית שאני מחזיקה גם נתיב. לצרכים ספציפיים של העבודה.

בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה