דרוש מידע נתיב זה חסימה טובה? כמו נטפרי?

מצב
הנושא נעול.

s.arcit

משתמש צעיר
בסך הכללי
נטפרי הרבה יותר נוח
נתיב חוסם מלא דברים ממש בסדר
ויותר מזה עם נטפרי ההתכתבות ממש זמינה
ופותחים מיידית אתרים שנרצרכים ללקוח באופן אישי

יעל71

משתמש חדש
משהו שנראה לי שלא כתבו עדיין - בנטפרי אתר שנפתח אי פעם הוא פתוח אצל כל המשתמשים.
נראה לי שבנתיב הפתיחה היא לפי משתמש, כלומר מעבר למה שפתוח באופן בסיסי צריך לבקש עבור כל אתר, לא משנה אם הם כבר יודעים שהוא נקי ופתחו אותו למשתמש אחר (כך היה בעבר בכ"א, אולי זה השת
ממש לא...תלוי בהגדרות שלך כמובן, אם את רוצה את הרמה הכי מורחבת את מקבלת כל מה שפתחו אי פעם...מידיעה!

חוי היימן

משתמש חדש
ממש לא!!! נתיב חוסמים כל תמונת אישה!
מלבד, הרצאות בתחום העיסוק והלימודים שאתה מבקש ספציפית לפתוח, וכאן פותחים כל מה שנבדק ונמצא נקי! אז זה ממש לא נכון...

חוי היימן

משתמש חדש
אז תכלס נטפרי זה משהו עקרוני והשקפתי חזק ונתיב חוסם מה שבא לו??
לנתיב יש את העקרונות שלו והאתרים שלא פותחים לא משנה מה, ומעבר לכך כל מה שאני צריכה בתחום עיסוק שלי אני מבקשת מהם, בודקים, ופותחים כאשר האתר נקי כמובן. וזה נח ממששש, והכי חשוב אפשר לעבוד בשקט ולא נתקע כל רגע בגלל שזה לא יושב על החיבור לאינטרנט אלא על המחשב.

birds

משתמש פעיל
אני לא יודע איזה נתיב יש לך, כי אצלי בנתיב אין תמונות נשים, כל תמונה כזו אתה מקבל כמשבצת אטומה.
נכון, אחת ל... יכול להישמט מהרובוט איזושהיא תמונונת, אבל זה נדיר ביותר והיום כמעט שזה לא קורה.

מה שניתן לפתוח הם משתדלים לפתוח ככה שזה נראה לי קצת תלונה לא כ"כ עניינית.
אולי אתה בקהילה מסוימת כך שיש לך הגבלות יותר מהרגיל.
אני בסינון קהילתי ותמיד היו יותר אפשרויות וכיום הקהילה צמצמה יותר את היכולת לפתוח כך שאין לי תלונה בכך על נתיב. הם מפנים אותי למענה של הקהילה ובאם אקבל רשות, הם יפתחו לי.

זה נכון מאד!!!
אבל זה הבעיה
שאתה צריך לבקש בקשה על כל דבר
זה סיוט!

ahrubin

משתמש רשום
אני יודע שיש כאן הרבה עובדים של נטפרי שדואגים לעשות שיווק טוב לנטפרי, אבל צריך לומר את האמת נטפרי במקום לעשות חסימה לאנשים שעובדים וצריכים את זה לצורך פרנסתם פשוט עשתה חסימה לאברכים וגרמה לכל האברכים להכניס אינטרנט לבית ,ומי שצריך את החסימה לצורך הפרנסה פשוט לא משתמש בה.

sk1203

משתמש מקצוען
לתשומת לב,
בנתיב אם יש חשש שאי פעם יתחברו לרשת שלך (ילדים/ בעל וכו') ממכשיר ללא חסימה של נתיב
כדאי שתדע שאין סינון על הרשת אלא רק על המחשב שלך - זה שהתקנת עליו את הסינון

ולא כי אני בעד נטפרי (יש לי כמה וכמה תלונות עליהם)

ahrubin

משתמש רשום
לתשומת לב,
בנתיב אם יש חשש שאי פעם יתחברו לרשת שלך (ילדים/ בעל וכו') ממכשיר ללא חסימה של נתיב
כדאי שתדע שאין סינון על הרשת אלא רק על המחשב שלך - זה שהתקנת עליו את הסינון

ולא כי אני בעד נטפרי (יש לי כמה וכמה תלונות עליהם)
כאן הבעיה במקום שיהיה אינטרנט לעבודה אז הוא לילדים ואז כל הסינון תלוי באם הילד יכול לעקוף אותו או לא.
כל החסימות רחוקות מאוד מאיפה שהם צריכות להיות גם טכנולוגית וגם בתפיסה. לפחות נתיב יותר קרובים לתפיסה נכונה של חסימה.

ahrubin

משתמש רשום
בדקתי, חסום הכל בנטפרי
בבקשה

sk1203

משתמש מקצוען
כאן הבעיה במקום שיהיה אינטרנט לעבודה אז הוא לילדים ואז כל הסינון תלוי באם הילד יכול לעקוף אותו או לא.
כל החסימות רחוקות מאוד מאיפה שהם צריכות להיות גם טכנולוגית וגם בתפיסה. לפחות נתיב יותר קרובים לתפיסה נכונה של חסימה.
נכון, ועדיין צריך להתחשב בזה
ההתחשבות יכולה להיות גם לצורך העניין גם להתחבר לרשת דרך מודם ולכבות בו את הוויפי

כתבתי את זה כי ראיתי שלא התייחסו לזה כאן וזה יכול להיות שיקול מאוד חשוב לאנשים מסויימים

לגבי תפיסת סינון, אני לא מכירה את נתיב מקרוב אבל אני מאמינה לך שזה נכון (אני לצערי נעה בין נטפרי לרימון, שחסומים יותר מידי/ פחות מידי בהתאמה, אבל לצערי בנתונים שלי הם היחידים שרלוונטיים

מקופלת חומה

משתמש חדש
בבקשה

רק דרך של רגע וגם זה רק האקסל או קצת ישנים אבל כל רגע חסום לי יש דרך אחרת לשלוח לי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה