דרוש מידע נשים יקרות, מתי יש לכן זמן לצאת לקניות?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך שתי בעיות
אחת טכנית שאת צריכה בגדים
ואחת שאת חנוקה וצריכה אוורור
ולכן כל הצעה שיתנו איך איכשהו כן להספיק לקנות היא מבאסת אותך בגלל הקטע שאת חנוקה
ההצעה שלי היא להפריד
להצליח לקנות איכשהו בקניות קצרות וכל זה
ולקחת מידי תקופה יום חופש אמיתי כזה לעצמך
להסתובב לפנק את עצמך לאכול וכו

נאווהלה

משתמש פעיל
כדאי לך להחליט מראש באיזה חנויות את קונה ככה לא תצטרכי להתרוצץ הרבה
בשביל הלבשה תחתונה,גרביים,חולצות וכו אני אוהבת ללכת לצרכניית הלבשה זה זול וחנות שיש הכל. זה חוסך זמן
הזמנתי בקיץ חולצות מטימו ממש חמודות, מכניסיים את יכולה להזמין גם בנקסט (לא בטוחה שיגיע לחג)
מה זה טימו? סליחה על הבורות

נעמי 16

משתמש פעיל
אני צריכה לעצמי....
אז תלוי מה הסגנון שלך בבגדים
יש שם מלכה כהן וקיוטיז (פחות לנשים) חן פאשן שם ממש מוצלח!!
זויה.וואן אוף א קיינד.רחל סיטבון,טאצ', אורד קוטור וג'וני
לדעתי בחן אפשר למצוא דברים מהממים!

נאווהלה

משתמש פעיל
יש לך שתי בעיות
ולכן כל הצעה שיתנו איך איכשהו כן להספיק לקנות היא מבאסת אותך בגלל הקטע שאת חנוקה
ההצעה שלי היא להפריד
וואו תודה!
הצלחת לאבחן אותי ממש
תודה על העצה. אני אקח אותה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מזדהה איתך מאוד!
אני מוצאת את עצמי שוב ושוב בלי בגדים או נעליים.
אז קודם כל אני עושה סיבוב בארון שלי, בודקת אם יש בגדים שפחות לבשתי / שצריכים תיקונים / שעדיין יושבים טוב ומודדת.
אני גם מזמינה באתרים. בהתחלה צריך לנסות ועם הזמן את כבר מתמצאת יותר ויודעת בדרך כלל איך למצוא מידה מתאימה ובגד איכותי. מידי פעם יש בזה טעויות אבל הקניה אונליין הרבה פעמים זולה הרבה יותר, אז הטעויות מתקזזות...
לחנויות אני הולכת בכל מיני "חורי" זמן שמתפנים לי, לדוגמא ביום החופשי, יום שסיימתי מוקדם, מוצש, יום שבעלי חוזר מוקדם יותר.
זה דבר שצריך לחפש עבורו זמן וזה לא פשוט אבל תעשי את זה כמשהו שחייב להיכנס ללו"ז. כמו שאם את צריכה ללכת לרופאה יימצאו פתרונות, ככה גם לאוורור הזה ולקניית דברים נחוצים צריך לשריין זמן.
ועדיין אני מזדהה איתך כי גם אני לאמצליחה למצוא מספיק זמנים כאלו וזה ממש מתסכל

נאווהלה

משתמש פעיל
אני אבדוק את זה
תודה רבה על הפירוט!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
כמו שאמרו:
1. בשביל האוורור- אפשר בהחלט ביום שישי, לצאת כבר ב-9:00, להתחיל להסתובב בחנויות ב 9:30 _ביום שישי הרבה חנויות כבר פתוחות אז) לטייל בנחת, בלי לחץ, לקנות אייס קפה ואם את מוצאת- מעולה, לא מוצאת- לא קרה כלום. התאווררת...
2. בשביל הקניות- לכי לחנויות שכבר מצאת בהם בגדים בעבר, מניסיון, אנחנו אוהבות לקנות את הסגנון המוכר לנו, תנסי בכמה חנויות כאלו, תמדדי כל בגד שנראה לך גם עם על הקולב הוא לא נראה משהו, הרבה פעמים יש הפתעות ואז את מסיימת מהר בחנות הראשונה או השניה.
הרבה הרבה הצלחה!

single

משתמש מקצוען
יש לך שתי בעיות
ההצעה שלי היא להפריד
מאד מאד אהבתי. את חכמה ודקת אבחנה.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
1. בשביל האוורור- אפשר בהחלט ביום שישי, לצאת כבר ב-9:00, להתחיל להסתובב בחנויות ב 9:30 _ביום שישי הרבה חנויות כבר פתוחות אז) לטייל בנחת, בלי לחץ, לקנות אייס קפה ואם את מוצאת- מעולה, לא מוצאת- לא קרה כלום. התאווררת...
נגיד לי פחות עובד
אוורור זה יום בלי עבודה first of all (אם אפשר כמובן)

נעמי 16

משתמש פעיל
תודה:love:
אני פשוט גם במשרה מלאה עם 2 תינוקות בבית
זו בעיה משותפת
התלהבתי ממנה כי למרות שאני עדיין בלמודים גם לי לפעמים יש את התחושת חנק
והכל מתערבב, הלימודים, ההספקים, הרצון גם לעזור בבית.
איכשהוא התגובה שלך פשוט נגעה לי ממש(y)

נאווהלה

משתמש פעיל
מזדהה איתך מאוד!
אני מוצאת את עצמי שוב ושוב בלי בגדים או נעליים.
אז קודם כל אני עושה סיבוב בארון שלי, בודקת אם יש בגדים שפחות לבשתי / שצריכים תיקונים / שעדיין יושבים טוב ומודדת.
אני גם מזמינה באתרים. בהתחלה צריך לנסות ועם הזמן את כבר מתמצאת יותר ויודעת בדרך כלל איך למצוא מידה מתאימה ובגד איכותי. מידי פעם יש בזה טעויות אבל הקניה אונליין הרבה פעמים זולה הרבה יותר, אז הטעויות מתקזזות...
לחנויות אני הולכת בכל מיני "חורי" זמן שמתפנים לי, לדוגמא ביום החופשי, יום שסיימתי מוקדם, מוצש, יום שבעלי חוזר מוקדם יותר.
זה דבר שצריך לחפש עבורו זמן וזה לא פשוט אבל תעשי את זה כמשהו שחייב להיכנס ללו"ז. כמו שאם את צריכה ללכת לרופאה יימצאו פתרונות, ככה גם לאוורור הזה ולקניית דברים נחוצים צריך לשריין זמן.
ועדיין אני מזדהה איתך כי גם אני לאמצליחה למצוא מספיק זמנים כאלו וזה ממש מתסכל
תודה רבה!

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
נכון
בחו אפשר למצוא דברים ממש יפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה