דרוש מידע נשים יקרות, מתי יש לכן זמן לצאת לקניות?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עם הילדים זה לא מעשי כשאני צריכה לקנות לעצמי, ולהיכנס למדידות וכו'. זה ממש מתיש לצאת איתם שיהו בריאים
העבודה שלי לא באזור חנויות
מכירות אני פחות אוהבת כי מרגישה חוסר נעימות לא לקנות, כי זה בבית פרטי וכו'. וגם כל מכירה בחור אחר, זה לרוץ מפה לשם. מתיש.
זה כי את בבני ברק. בפריפריה מביאים לך כל ערב חג מכירות של מיני- נגיד היום היה מכירה של קיווי ב25 שקל לפריט באולם+ של בגדי נשים בבית פרטי.
במכירות האלו את פוגשת את כל העולם ואשתו וגיסתו.

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני גם מתחילה להתכונן לחגים הרבה הרבה לפני,
קונה כבר בסוף עונה לילדים (אונליין)
לי אני קונה ברגע שיש בגדים מעבריים, עוד לא קונה חורפי לחגים, אחרי זה במהלך החורף אני קונה בגדים חדשים.
לסוכות לדוגמא, יצאתי 3 פעמים
פעם ראשונה קניתי קולקציה בסיסית לילדים (רשימה מוכנה מראש, לפרטי פרטים, הסתכלתי קודם באתרים לבדוק מה הסגנון ואיפה וכו׳)
פעם שניה החלפתי וקניתי בגד לי (ויתרתי על להסתובב בחנויות, הלכתי לחנות שתמיד אני מוצאת וקניתי בגד שאולי לא הכי יפה בעולם, אבל מתאים ולביש, וזהו) ועוד כמה פריטים לחורף לילדים, וגרביים ואביזרי שיער
פעם שלישית החלפתי את מה שלא התאים
הכל בין 8-9:30 בערך.
נשאר לי רק לקנות נעליים לילדים, אבל זה אני חייבת איתם (למרות שיש פעמים שאני קונה בלעדיהם, קונה קצת גדול ואין ברירה אחרת)
בקיצור, צריך לחשוב על פתרונות, אפילו מחוץ לקופסא, ולצאת למינימום.
זה מעצבן, אבל הזמן הזה עובר ובעז״ה עוד כמה שנים תוכלי לעזור לנשים אחרות לצאת ברוגע :)

מ. י.

משתמש מקצוען
אני אישה שיש לה ב"ה ילדים קטנים, אין בנות גדולות, בבוקר אני עובדת במשרה מלאה, והבעל חוזר מאוחר בערב, אני בטוחה שכמוני יש עוד הרבה ב"ה. מתי אתן יוצאות לקניות? אני מתכוונת של בגדים לעצמי. הילדים נרדמים לא לפני 8, רוב החנויות סוגרות ב- 9. מה אתן עושות? אשמח לשמוע
לילדים- קונה באתרים (בעיקר נקסט)
לעצמי ועוד קניות לבית- בשבתות שבהם אנחנו מתארחים, אני יוצאת בימי שישי לסידורים וקניות

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
פיתרון נוסף שפעם היה הכי עוזר לי -
להביא את הילדים לבעלי בשניה שהוא מסיים את הלימודים בכולל,
יצאתי עם הילדים ב6 ורבע לכיוון הכולל שלו, שלושת רבעי שעה נסיעה ואז ב7 בדיוק אני חופשייה לצאת, במקום שהוא יחזור הביתה ואז רק ברבע ל8 אני יוכל לצאת.
היום זה מורכב יותר כי הילדים שלי חלקם בהסעות מוקדם בבוקר ולא יכולים לישון מאוחר.

נאווהלה

משתמש פעיל
בהחלט מאתגר לקחת יום חופש פעם ב.. לעצמך ולעשות סידורים בבוקר
או כשהבעל כן בבית אחהצ ( בין הזמנים וכד ) לצאת בשעות האלו למרות שיותר קשר להשאיר כך את הילדים אבל זה לא כל יום ... או להרדים את הילדים מוקדם קצת יותר סביב 6 כזה ולצאת מיד אחרי שמרדימים אותם ...
בהצלחה
ולעודד .. זה תקופה שעוברת .. העיקר בבריאות ושמחה 😊
כשאני לוקחת יום חופש אני חושבת אלף פעמים אם לקחת אותו לעצמי לקניות או ליסוע למשל לאבא שלי (הוא אלמן) או ליסוע לכותל או לקבר של אמא שלי לשפוך קצת את הלב. בד"כ בסופו של דבר אני בוחרת באופציות האחרות. כך שזה כנראה אחרון בסדר העדיפויות שלי
אמן את צודקת זה זמני ורק בבריאות ושמחה ונחת יהודית. אבל אני מרגישה הרבה פעמים קצת חנוקה....

נאווהלה

משתמש פעיל
אני גם מתחילה להתכונן לחגים הרבה הרבה לפני,
קונה כבר בסוף עונה לילדים (אונליין)
לי אני קונה ברגע שיש בגדים מעבריים, עוד לא קונה חורפי לחגים, אחרי זה במהלך החורף אני קונה בגדים חדשים.
לסוכות לדוגמא, יצאתי 3 פעמים
פעם ראשונה קניתי קולקציה בסיסית לילדים (רשימה מוכנה מראש, לפרטי פרטים, הסתכלתי קודם באתרים לבדוק מה הסגנון ואיפה וכו׳)
פעם שניה החלפתי וקניתי בגד לי (ויתרתי על להסתובב בחנויות, הלכתי לחנות שתמיד אני מוצאת וקניתי בגד שאולי לא הכי יפה בעולם, אבל מתאים ולביש, וזהו) ועוד כמה פריטים לחורף לילדים, וגרביים ואביזרי שיער
פעם שלישית החלפתי את מה שלא התאים
הכל בין 8-9:30 בערך.
נשאר לי רק לקנות נעליים לילדים, אבל זה אני חייבת איתם (למרות שיש פעמים שאני קונה בלעדיהם, קונה קצת גדול ואין ברירה אחרת)
בקיצור, צריך לחשוב על פתרונות, אפילו מחוץ לקופסא, ולצאת למינימום.
זה מעצבן, אבל הזמן הזה עובר ובעז״ה עוד כמה שנים תוכלי לעזור לנשים אחרות לצאת ברוגע :)
נשמע שאת מאוד מאורגנת ומתוכננת באופי, לצערי אני פחות
כל הכבוד אני מצדיעה לך!!

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נשמע שאת מאוד מאורגנת ומתוכננת באופי, לצערי אני פחות
כל הכבוד אני מצדיעה לך!!
אני גם לא מאורגנת באופי, אבל החיים עשו לי סטאז רציני :)
מה שכן, אני ממש גמישה ולא מרגישה שאני חייבת להיות *הכי*, אז הילדים שלי לבושים תואם עונה ובד״כ סטים, אבל לא בקטע משוגע, ורוב הפעמים בגדים חדשים אבל מסוף עונה קודמת.

נאווהלה

משתמש פעיל
לילדים- קונה באתרים (בעיקר נקסט)
לעצמי ועוד קניות לבית- בשבתות שבהם אנחנו מתארחים, אני יוצאת בימי שישי לסידורים וקניות
הבעיה היא שאנחנו כמעט ולא מתארחים, ואם אני רוצה לצאת לסבב קניות מהיר בימי שישי אני חייבת להיות מאורגנת מראש. ואני לא כזאת לצערי

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני גם הולכת בשישי בד"כ
הבעיה שלי היא יותר שעד שיש לי חלון זמן לצאת לקניות, אין לי מי שיגיע איתי וייעץ לי,
אני מרגישה זקנה שלא מתמצאת במה הולך וחייבת מישהי שתתן לי חוות דעת,
בסוף אני חוזרת בלי כלום :(

a rivki

משתמש פעיל
אני גם הולכת בשישי בד"כ
הבעיה שלי היא יותר שעד שיש לי חלון זמן לצאת לקניות, אין לי מי שיגיע איתי וייעץ לי,
אני מרגישה זקנה שלא מתמצאת במה הולך וחייבת מישהי שתתן לי חוות דעת,
בסוף אני חוזרת בלי כלום :(
מזדהה

נאווהלה

משתמש פעיל
או שמשיגים סידור לילדים אחרי צהריים, או על חשבון שעות עבודה, או ביום שישי
בכל מקרה זה לא להסתובב בחנויות בנינוחות אלא בלחץ של זמן
או אונליין.
אף אחת לא מסתובבת בנינוחות? זה תמיד אצלי בלחץ של זמן. כך זה צריך להיות? אני רוצה קצת לנשום גם

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
תנסי למצוא מקום שיש לך הכל ולא תצטרכי לרוץ מחנות לחנות (אני מסתכלת באתר לפני איזה חנויות אני רוצה)
קניתי בגדים לילדים לפני חודש ביום שישי. הלך צ'יקצ'אק כי היה מידות מהכל ולא תור למוכרת
לפעמים מעיזה לצאת עם הילדים עם אוכל ושתיה ואפילו תעסוקה כדי שיהיו רגועים
אני קונה לפני החגים 2 בגדים לכל ילד ובאזור חנוכה של סוף עונה קונה עוד בגדים
בגדי יום חול אני מזמינה

בגד בשבילי -קלטתי באיזה חנות אני בדרך כלל מוצאת והולכת רק לשם גם אם עולה יותר אז שווה לי
יש כאלה שיש להם יותר זמן. בשבילי זה חלק מההוצאות לקנות בחנות קרובה לבית ולא ולנסות למצוא משהו זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה