נראה לי שמצאתי חומר קסם לניקוי ספות (בד, עור, סקאי ומזרנים)

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!!

ראיתי שגם מוכרים בגבעתיים. (אולי יש בעוד מקומות אך הכל חסום לי)
עדין לא בררתי.

attachmentid=345581&stc=1&d=1489665784[/url]

קבצים מצורפים

• ניקוי ספות.png
    KB 8.8 · צפיות: 329

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעניין אותי גם. (מירושלים)

חסום לי התמונות והסרטון, מישהו יכול להעלות לכאן?

תודה רבה

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
המחיר הזה הוא בתנאי שהמשלוח מגיע לבני ברק, לנקודה אחת. לתשומת לב ירושלמיות וכו'. אם יש לכן דרך להעביר -זה יכול להגיע אלי בשמחה.
כמו כן - אני דיברתי איתם על החומר היקר מבין השלושה. לניקוי ספות בד. עור וסקאי זולים יותר בבסיס. (145 ו-130 בהתאמה.) אך הגודל שלהם קטן יותר, נראה שזה מספיק לאותה כמות טיפולים בגלל שהספיגה פחותה.
אם יהיו מספיק מעוניינות נוכל להזמין בעז"ה מיד בתחילת השבוע.

מתחברת

משתמש פעיל
מאיפה את יודעת שזה שווה? אם ישלך ידיעה שהוא מצוין, גם אני רוצה...

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מתחברת;2487159:
מאיפה את יודעת שזה שווה? אם ישלך ידיעה שהוא מצוין, גם אני רוצה...

לא ניסיתי. אני מסתמכת על כמה נתונים שהראשון שבהם הוא האחריות החד משמעית.
בכל מקרה, מחר בע"ה אני מזמינה,
כנראה שזה יקרה לבד, ללא קבוצה (וזה לגמרי בסדר כי מדובר בכולה 47 ש"ח, שניסיתי לחסוך לעצמי ולעוד כמה יהודיות), ואפשר יהיה להתעניין אצלי בעוד ימים מספר איך התוצאות.
ערב פסח נוצץ ושמח לכולן!

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מעוניינת להצטרף.

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
מזמינה עוד שעה בערך, מי רצינית ורוצה?
אם יש 10 רוכשות - המחיר 135 ש"ח. איסוף מנקודה אחת בבני ברק.

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תכשיר

האם מענין אותך לקנות ביחד חצי חצי?

מתאים לך?

שלחי לי הודעה .

המחיר לא לקבוצה הוא 165
וכעת אין קבוצה .

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תעדכנו אם אתן מרוצות מהחומר לעור, ואם שווה את המחיר - לכמה פעמים זה מספיק?

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
לכל השואלות באישי:
אכן הזמנתי את החומר, צפוי להגיע לקראת סוף השבוע.
אפשר בשמחה להתעדכן אצלי בשבוע הבא איך התוצאות. (עדיף כאן ולא באישי מפאת חוסר מקום.)
נקודה חשובה: כשהזמנתי ראיתי שבקבוק שני עולה 100 ש"ח, כך שאתן יכולות להתארגן בזוגות ולקנות במחיר משתלם, אין צורך בקבוצה.
הצלחות

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
לכל השואלות באישי:
אכן הזמנתי את החומר, צפוי להגיע לקראת סוף השבוע.
אפשר בשמחה להתעדכן אצלי בשבוע הבא איך התוצאות. (עדיף כאן ולא באישי מפאת חוסר מקום.)
נקודה חשובה: כשהזמנתי ראיתי שבקבוק שני עולה 100 ש"ח, כך שאתן יכולות להתארגן בזוגות ולקנות במחיר משתלם, אין צורך בקבוצה.
הצלחות

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
אז ככה-
סיכום עלילות 'גרישמנ'ס' והספה שלי:
הזמנתי את החומר, כזכור, בתוספת בקבוק נוסף שקיבלתי בהנחה משמעותית, ואותו קניתי עבור אחותי.
ניסיתי בהתרגשות, וקודם לכן בחרתי את הקטע הכי מלוכלך בספה (לא נעים) כדי לתעד לדראון עולם.
התוצאות היו הכי נקיות שקיבלתי אי פעם מחומר כלשהו, אבל עדיין, לא מושלמות.
היה לי החשש שמא מדובר באשמת שפשוף לא מספיק שלי באזורים מסויימים (הספה לא מתוחמת בתפרים פנימיים ולכן קצת קשה לנווט בה,) וחזרתי על הפעולה.
אחרי ייבוש מוחלט קיבלתי תוצאות מצוינות. לא אומר שהספה נראית חדשה אבל בהחלט קרובה לכך, עיניכם הרואות. (וזה הקטע המלוכלך ביותר, כן?)

אחותי, לעומת זאת, ניסתה את החומר על בד אימפלה (שאומרים שהוא רחיץ, אז אומרים)
ולא ראתה ברכה בעמלה.
היא הקפידה לא להשתמש מעבר לסימון המאפשר החזרה, ותכננה להחזיר להם כפי שהתחייבו.
היום, בהתכתבות עם נציג, ביקשו 'גרישמנ'ס' להדריך אותה בשימוש נכון, כי לטענתם, אי הסרה של כתמים פירושה, ברוב המקרים, שימוש לא נכון.
כשתהינו מה יהיה בגורל ההחזרה, אם ינוצל עוד חומר -הם הרגיעו אותנו שבכל מקרה יקבלו את החומר בחזרה, כי חשוב להם שאנשים יצאו מרוצים, ויש להם אחריות מלאה.
מהם יראו וכן ילמדו וגם ייראו (הכתמים.)
אם הספה שלי שכנעה אתכם לקנות - קנו בזוגות. ההנחה משמעותית. שימו לב שלעור ולסקאי יש חומרים שונים.
(ולא, אין לי מניות שם או רווח כלשהו, מטבעי אני יחצ"נית עצמאית של מה שאני נהנית ממנו וחושבת שיכול להביא תועלת. אז קחו את הדקות שהקדשתי לכתיבת הפוסט כמתנה, ושיהיה לכם פסח כשר, נקי ושמח.)
תמונה א' לפני, תמונה ב' אחרי

קבצים מצורפים

• לפני.JPG
    2.7 MB · צפיות: 391
  • אחרי.JPG
    3.2 MB · צפיות: 378

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה