חידה נראה אתכם לא נופלים בפח!

מצב
הנושא נעול.

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
חוץ מהאת הכפולה
מספר 3 היה צריך להיות מודגש ולא מספר 2
ככה זה היה סימטרי-123 גדלים בהדרגה. 789 קטנים בהדרגה
באמצע 456 סימטרי אבל ה3 היה צריך להיות מודגש
וואוו נפלת בפח עמוק!
עכשיו תסתכלי בתגובות הקודמות

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
כבר כמה זמן אני מנסה להבין מה המשמעות של האימוג'י הזה עם המשקפי שמש. אשמח אם משהו יחכים אותי.
כל אחד מפרש אימוג'י כרצונו:
אני חושבת שזה סוג של: אני יודע משהו שאתה לא...
מסתלבט כזה...

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כבר כמה זמן אני מנסה להבין מה המשמעות של האימוג'י הזה עם המשקפי שמש. אשמח אם משהו יחכים אותי.
אם תעמדו על האימוג'י עם העכבר תראו שכתוב cool, שזה באנלית - מגניב.
הכוונה, איך שאני הבנתי, זה כזה: איזה מגניב אני, התחכמתי עליך... / סוג של חוצפה כזאת של מישהו שמסתיר את העיניים הזדוניות מתחת למשקפי שמש אבל את החיוך הוא לא מצליח להסתיר
:cool:

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם תעמדו על האימוג'י עם העכבר תראו שכתוב cool, שזה באנלית - מגניב.
הכוונה, איך שאני הבנתי, זה כזה: איזה מגניב אני, התחכמתי עליך... / סוג של חוצפה כזאת של מישהו שמסתיר את העיניים הזדוניות מתחת למשקפי שמש אבל את החיוך הוא לא מצליח להסתיר
:cool:
אז איך קשור לשים את אימוג'י הזה על ההודעה המתחכמת שכתבתי?
הטעות היא
היא שכתוב
שכתוב פעמיים
פעמיים את

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חוץ מהאת הכפולה
מספר 3 היה צריך להיות מודגש ולא מספר 2
ככה זה היה סימטרי-123 גדלים בהדרגה. 789 קטנים בהדרגה
באמצע 456 סימטרי אבל ה3 היה צריך להיות מודגש
חשבתי על זה אבל זה מסובך לכתוב את מה שאני רואה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה