נראה אותך מועילה לי...

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סמט הם מקצוענים ואמינים.
לפי מה שידוע לי, המשווק הרשמי והבלעדי לימהה בארץ זה כלי זמר. וכל שאר החנויות משיגים את זה בדרכים עקיפות (כך אמרו לי בסמט) אז ככה שלא בטוח שהם יכולים להשיג מחיר יותר טוב מאשר כלי זמר.
לגבי קורג, יש הרבה משווקים כמו סמט מוזיקטון עולם המוזיקה. אני קניתי אצל סמט, ונהנתי מאוד מהמקצוענות והשירות.

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י שקדיה;2082276:
אבל אם זה לצורך לימודי ימהה הרבה יותר ידידותית לסביבה גם בבנית המקצבים (גם אנחנו בדרך לרכוש אותו אחרי שהיינו נעולים תקופה ארוכה על קורג)
ואגב היכן ממליצים לרכוש?
כלי זמר טובים?

זה נכון שימהה יותר ידידותי למשתמש. אבל לדעתי התמורה ביחס לתקציב הזה, הרבה יותר גבוהה בקורג מאשר בימהה, בגלל ריבוי האופציות.
ודרך אגב, אמנם קורג פחות ידידותי אבל עדיין אפשר ללמוד אותו בקלות יחסית עם קצת אינטלגנציה....

אבא

משתמש רשום
נכתב ע"י קלאסיקה;2082783:
לפי מה שידוע לי, המשווק הרשמי והבלעדי לימהה בארץ זה כלי זמר. וכל שאר החנויות משיגים את זה בדרכים עקיפות (כך אמרו לי בסמט) אז ככה שלא בטוח שהם יכולים להשיג מחיר יותר טוב מאשר כלי זמר.
.

מה שמביאים סמט, אלביס וכדומה זה מה שנקרא מהשוק החופשי. כלומר מייבאים באופן עצמאי מסיטונאים במדינות סמוכות, בשונה מכלי זמר שהם יבואנים רישמיים.
מה זה אומר?

כלי זמר מחוייבים לסטנדרטים שקובעת להם yamaha ע"מ להיות מייצגים בלעדיים שלה בארץ.
לדוגמה לשים פסנתר כנף בשויי 100,000 ₪ בתצוגה או להעמיד אנשי מכירות שידעו לשווק ולהסביר על הכלים, מיקום החנות ועוד ולכן בד"כ יהיה יותר יקר לעומת זאת בשאר החנויות מי שנותן את האחריות זה החנות ולא YAMAHA ואין להם מחוייבות כך שהם יכולים לדוגמה למכור ממחסן שיווק ובד"כ גם יותר זול שם.
כעת תעשו חושבים מה עדיף לכם:
שירות או מחיר? כל אחד ודרכי הקניה שלו

בהצלחה!

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
דעתי הלא פופולרית במיוחד שכל מי שיש לו תקציב קטן מ15000 כדאי לו לקנות יד שניה.
קורג PA1/2/800, קטרון SD1/5 ורולנד G70/E80 הם כלים יותר טובים בהרבה מימהה 770/970 ומקורג PA600/900

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שקדיה;2082276:
אבל אם זה לצורך לימודי ימהה הרבה יותר ידידותית לסביבה גם בבנית המקצבים

בהפעלה כן, במקצבים ממש לא.
לקורג PA600/300/900 יש ממשק לא כ"כ נוח. (בניגוד לPA1/2/3/4/500/800)
אבל בניית המקצבים בימהה היא קשה ומסורבלת מאד, בכל הדגמים.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י דוד מרדכי;2082874:
דעתי הלא פופולרית במיוחד שכל מי שיש לו תקציב קטן מ15000 כדאי לו לקנות יד שניה.
קורג PA1/2/800, קטרון SD1/5 ורולנד G70/E80 הם כלים יותר טובים בהרבה מימהה 770/970 ומקורג PA600/900

אל תגזים....
15,000 אפשר לקנות עם זה 2 אורגים יד שנייה.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה המחיר המינימלי לאורגן מקצועי מהשורה הראשונה חדש. מי שיש לו פחות מזה עדיף לו אורגן באותה רמה מדגם קודם מאשר אורגן ברמה פחותה מדגם חדש.

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
אבל לבדוק אם זה שמור מספיק
חוץ מזה בקורג עדיף את ה 600 חדש על פני הpax2 בגלל הדגימות

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י 66666664;2082450:
מומלץ לקנות אצל סאמט? או שיש מי שיוכל להכניס לי דברים טובים יותר?

החנות הרמוניה בדברי חיים 21 בירושלים בבעלות של חסידי והוא מכניס דברים יותר טובים מסמט וגם לפעמים יותר זול הייתי אצל שניהם המספר של החנות 025612356

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שמחלע;2083672:
אבל לבדוק אם זה שמור מספיק
חוץ מזה בקורג עדיף את ה 600 חדש על פני הpax2 בגלל הדגימות

יש דגימות גם בPA2 וגם בPA1, ויש עוד הרבה מאד סיבות למה הם יותר טובים בהרבה מPA600. בסוג הקלידים, איכות הכרטיס קול, מספר היציאות והכניסות, נוחות ההפעלה ומספר הכפתורים, ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה