נקסט פשטו את הרגל?

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ניקול;n4929475:
כן
לפעמים אפילו 5 ימים! (מזמינה בחמישי, שלישי זה כבר בדואר) מומלץ לעקוב אחר החבילה באתר הדואר ולא לחכות להודעה המודפסת (שמגיעה בד"כ אחרי שכבר אספתי את החבילה)

תודה!
עכשיו אני קצת מצטערת שלא הזמנתי משו שרציתי לחג---
חשבתי שזה סיפור ארוך יותר
אליאקספרס ושות'

טוב לדעת..

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני הזמנתי בראשון ובחמישי כבר הגיעה

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי הגיעה תוך פחות משבוע לארץ

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י Pencil;n4929454:
שאני אבין,
ב'נקסט' המוצרים מגיעים תוך שבוע???

הזמנתי לפני שבוע ותוך יומיים זה היה בארץ, הטיפול בארץ לקח עוד ארבעה ימים

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רק אצלי החבילה תקועה כבר שבוע במרכז סחר מקוון - מודיעין?
מה עושים עם זה?

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י הוליווד;n4929333:
שמועה שהפיצו בעלי אינטרסים, כדי שאנשים יחששו לקנות ויקנו אצלם...

הזמנתי שבוע שעבר והגיע היום.
אולי הכוונה לחברת אסוס היתה להם שריפה במחסנים ומיליוני חבילות מתעכבות

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר.הזמנתי לפני עשרה ימים בערך.לא קבלתי מייל.איך אני יכולה לעקוב ?

yamb

משתמש צעיר
שלי שבועיים תקוע במרכז סחר במודיעין..........

דורהלה

משתמש פעיל
נכתב ע"י כיף לקרוא;n4929020:
שמעתי על פשיטת רגל של נקסט עקב חובות של מיליוני דולר, מישהו שמע?
האם כבר לא בטוח להזמין?
מישהי הזמינה בחודש האחרון וקבלה כרגיל?

לא נוכל לומר:"ידינו לא שפכו את הדם הזה" :)

bitcoin

משתמש פעיל
נכתב ע"י ranells;n4929311:
קראתי שבנקסט נרשמה ירידה במכירות והם נקלעו לקשיים אבל הם לא פשטו את הרגל.

נו נו, אחרי כזה חג הפסח שכולנו עשינו שם הזמנות במאות שקלים(בכ''א לפי מה שהלך כאן בפרוג​​​​​​​)
אז שלא תהיה ירידה?;)​​​​​​​
​​​​

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yamb;n4929936:
שלי שבועיים תקוע במרכז סחר במודיעין..........

גם שלי, יש מה לעשות?? או רק להמתין בחוסר סבלנות ולבדוק כל כמה שעות אם יש חדש?!

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש להם הכנסות של מעל 4 מיליארד ליש"ט לשנה... אז למה שיפשטו את הרגל?

שירה בנט

משתמש צעיר
כל העיכובים זה בגלל דואר ישראל,לא קשור לנקסט בכלל,הזמנתי אחרי פסח והתעכב במודיעין במיון,השרות שלהם בעברית מעולה.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזמנתי בשני שעבר 3 חבילות
תוך יומיים החבילות היו כבר בארץ.
בחמישי חבילה אחת שוחררה, והשאר חיכו במרכז סחר מודיעין עד אתמול (אחרי שעת הסגירה - שזה אומר אחרי שבועות...)

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני הזמנתי שבוע שעבר ביום ראשון
ברביעי כבר באתי לקחת
ממש מהרררררררר

מוזיקאית

משתמש מקצוען
אני הזמנתי לפני תקופה שתי חבילות ותוך 4 ימים זה כבר היה אצלי בבית.

שירונת

משתמש סופר מקצוען
בשביל האיזון- אני הזמנתי בראשון שעבר והחבילה עדיין לא הגיעה לארץ... :(

אנוכי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שירונת;n4932675:
בשביל האיזון- אני הזמנתי בראשון שעבר והחבילה עדיין לא הגיעה לארץ... :(

זה לא קלאסי- מהיום שהם שולחים מס' מעקב- הם גם כותבים במייל שתוך יומים - שלוש זה בארץ, את יכולה לפנות לשרות לקוחות ולבדוק מה הבעיה.

Dvori B

משתמש סופר מקצוען
אם החבילה תקועה במיון כדאי ליצור קשר עם דואר ישראל (יש צ'אט באתר שלהם או בטלפון)
לי החבילה היתה תקועה וכשיצרתי קשר אמרו לי שהחבילה בדרך לחצור הגלילית ושאמשיך לעקוב, אמרתי מה חצור הגלילית אני בכלל בבני ברק, לקחו ממני כתובת וטלפון ואמרו לי שיטפלו, ובאמת מהר מאד זה הגיע לסניף שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה