נפגעתי!!

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נכון שזה לא האשכול הנכון, ונכון שלא באמת מעניין אתכם למה כבר יותר מחודש וחצי לא העליתי אפילו זנב של טור.
אבל אתם פתחתם.
אז עכשיו אני אחפור לכם עד שכבר לא תרצו עוד טורים שלי.
אז ככה. זמן חורף עכשיו, ואני התחייבתי לארבעה בחורים שונים שצריכים קידום בלימוד הגמרא שאני יהיה זה שאשב איתם במשך שעות ואטחן לי ולהם את הראש, ואקרע לכולנו את הצורה החשיבתית, ואנקר בקליפת גזע מוחנו כמו נקר על סטרואידים עד שנבין, ונבין באמת, את הסוגיות הישיבתיות הכי מתוקות של "שניים אוחזין בטלית".
אני כבר הספקתי להתחרט על זה כל כך הרבה פעמים, קצת פחות מכמות הפעמים שהם הוכיחו לי שאני לא זז לאף מקום לפני שהכל ברור, מובן, ובעיקר... מתוק.
אז אתם מבינים ששעות המסך שלי הפכו לדקות.
אבל כאן זה לא נגמר.
בנוסף לזה התחייבתי לעריכת קליפ סיכום שבוע בכל סוף שבוע.
ובנוסף לזה התחייבתי להפקת תכנית לילית מטורפת פעם בשבועיים.
ובינתיים אני מצליח לעמוד בכל ההתחייבויות.
ועד כאן עשיתי פרסומת לעצמי.
כעת אשאל אתכם שאלה:
האם אתם חושבים שלא ניסיתי בחודש וחצי הללו לכתוב טור, קטע ספרותי, חמשיר, מזמור, שורה, זנב של משהו, אפע'ס? אז זהו שכן. ניסיתי וניסיתי. אבל מה אעשה ובמקום קטע ספרותי קפץ לי רעיון חדש לתכנית, פיפס קטן שצריך לקחת בחשבון, עוד משהו שחייב להיעשות ללא שום דיחוי.
אז לצערי עדיין לא הצלחתי להעלות על הכתב מאז תחילת זמן חורף, ולו שורה ספרותית אחת.
חוץ מהקליפע'ס כמובן, שבזה יש את שותפי שרולצ'ה שלא מוותר לי ומושיב אותי מול המחשב באיומים אפוקליפטיים נוראיים.
אבל עכשיו זה קרה.
ויש לי לילה שלם שבו אמרתי - ימות העולם ואף אחד לא יזיז אותי מהמשרד. אז אני נעול כאן עכשיו ומנסה לכתוב משהו.
בכלל לא מבטיח שתהייה תוצאה.
אבל במחילה מכבודכם, שלא תחשבו שלא ניסיתי.
אז הנה אני מנסה.
תתפללו.
(ואני לא לוקח שום אחריות אם יצא משהו מטורלל שרק יגרום לכם לקוות שאני אמשיך לא למצוא את הרגע הנכון וההשראה המתאימה לשבת ולכתוב, ראו הזהרתי!)
וזה עוד לפני מה שתכתוב לנו בהמשך...

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
(ואני לא לוקח שום אחריות אם יצא משהו מטורלל שרק יגרום לכם לקוות שאני אמשיך לא למצוא את הרגע הנכון וההשראה המתאימה לשבת ולכתוב, ראו הזהרתי!)
כתבו פה לאחרונה אשכול גדול על השראה.
התמצית היתה, לאלץ את המוח להנפיק רעיון מבריק תוך עשר דקות.
אנחנו מפעילים סטופר ומחכים לטור.
מיד אחר כך "ויחזור לתלמודוי"

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ואגב, לאור ההצלחה של סיפורי-טרגדיה מזווית נשית, אני שוקל לעזוב את הנשיה של כתיבת הומור, ולעבור לכתיבה אסונית וייללנית אפופת דמעות.
מ
אתה מתכוין גם לסיפור של @הדוויג ?
אתה רק צריך להפוך את ציפי ליותר אומללה ובכיינית, ומובטחים לך 80 לייקים על כל פרק...

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
נ.ב. אם מדובר בעיתון פרסומי, אני המום מזה שהם לא פנו אלייך והציעו לך לכתוב בחינם בשביל קרדיט; כמו שהציעו לי בעבר (ניקית מפה! מפרוג!!! שמתפרנסת מכתיבה! מידיעה!).
אני מחילה, אבל חושבת שההתלוננות הזו עברה את גבול הטעם הטוב.
יש אנשים טובים ויקרים המתפרנסים מכתיבה, שכותבים במקומות ללא תשלום. אני, לדוגמה. אין לי שום בעיה להנפיק פעם בתקופה כמה מילים מעטי, ולתת אותן בתמורה לקרדיט. זה לא פוגע לי בשום כבוד ובשום מוניטין ולא מאיים עלי בזלזול. זה טוב לי, זה נחמד לי, אני שמחה עם זה ולמה לא.
זה שהכותב החשוב לא רצה לנהוג כך, זאת זכותו הלגיטימית בהחלט, ואף אחד לא מכריח שום אדם להסכים לזה.
אבל ההצעה אינה מעליבה, ואינה מזלזלת בשום אדם. היא אפשרות שפויה וכל סופר רשאי להחליט האם להסכים לה או לומר לא תודה.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אני מחילה, אבל חושבת שההתלוננות הזו עברה את גבול הטעם הטוב.
יש אנשים טובים ויקרים המתפרנסים מכתיבה, שכותבים במקומות ללא תשלום. אני, לדוגמה. אין לי שום בעיה להנפיק פעם בתקופה כמה מילים מעטי, ולתת אותן בתמורה לקרדיט. זה לא פוגע לי בשום כבוד ובשום מוניטין ולא מאיים עלי בזלזול. זה טוב לי, זה נחמד לי, אני שמחה עם זה ולמה לא.
זה שהכותב החשוב לא רצה לנהוג כך, זאת זכותו הלגיטימית בהחלט, ואף אחד לא מכריח שום אדם להסכים לזה.
אבל ההצעה אינה מעליבה, ואינה מזלזלת בשום אדם. היא אפשרות שפויה וכל סופר רשאי להחליט האם להסכים לה או לומר לא תודה.
הדברים אמת אם מדובר בעלון שבת או בחינמון לזיכוי הרבים בלבד.
אדם המרוויח כסף מכתיבתך ובמקום תשלום נותן לך "קרדיט" (המרכאות בכוונה תחילה) לעניות דעתי הדבר אינו הוגן ו...כן, קצת מעליב. "הנה עוד אדם המנסה להרים אותי מתחתית סל הכתיבה".

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נפגעתי בשבילכם חברי הפורום הנכבד!

למה היצירות פאר שלנו שמחוללים מר @האגריד או @Natan Galant ועוד, לא זוכים למספר לייקים שווה לתמונות שבפורום צילום?

היצירה של הילד התורן שוכב בזוית 90 מעלות, כשברקע כמה חתולי רחוב חבוטים, סוחטת לא פחות מ-100 לייקים, ואילו היצירות פאר שלנו לא נוסקות כה גבוה, מדוע??

במאמר המוסגר, הייתי אומר שיצירותנו לא רואות את הצלמים, אלמלא פחדתי שעדת הצלמים\ות ירדפו אחרי עם קילשונים מחודדים, וימשכו בדגל התוכן שלילי שוב ושוב, ונמצאנו אני ואשכולי חטאים למנהלים הכבודים.

עד שהבנתי...

יהלומים, אחי,

לא כל משוטט פרוג מבין ביהלומים, ואנחנו, יהלומים...

ואפרופו יהלומים –

עכשיו גם הבנתי למה היצירות שלי לא נוסקות:rolleyes::rolleyes:

נספח - אנא אל תכעסו שדיברתי בשמכם, מי שלא רוצה, אז לא דיברתי עליו, בסדר??
גם אני פעם הייתי כועסת על כך. אלו סגנונות חשיבה, למידה והנאה שונים זה מזה.
כשם שלא כולם כמוני יתענגו על צ' יאיר, ה' תראל וישמרו את כתיבותיהם במקום רם נעלה זכר לכל החיים...

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
היצירה של הילד התורן שוכב בזוית 90 מעלות, כשברקע כמה חתולי רחוב חבוטים, סוחטת לא פחות מ-100 לייקים, ואילו היצירות פאר שלנו לא נוסקות כה גבוה, מדוע??
אולי כי זה פשוט עניין של ערך הלייק... (מה עדיף, 100 שקל או 50 דולר?)
כשאדם בעל כישרון כתיבה פנומנלי מודה לך, התודה שווה פי אלף מתודתו של אדם שלא מבין כתיבה מהי. כשגבר מודה לך, זה שווה פי כמה מאשר כשאישה מודה לך. וח"ו אין כאן זלזול, אם כבר להיפך, פשוט יותר קשה לסחוט תודות ופרגונים מגברים מאשר מנשים. הרוב המוחלט של פורום צילום מורכב מנשים (ודומני שחלק גדול מאוד מהתודות בפורום הצילום, הוא מאנשים שלא מבינים בצילום)..

נערך לאחרונה ב:

טלח

משתמש מקצוען
שמעתי את הקינות:
תכתוב כאן, אם אין לזה רווחיות.
ה היה בדיחה.
התכוונתי לומר שאין הרבה אנשים שיקנו כזה דבר
אלא אם יש להם זיקה לכותבת.
דעתי.
ואני חושבת ומאמינה שמעט לחלוחית, לב אומן, ויש ציבור שמחובר לשירה
אני קונה שניים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה