המלצה נעלי הליכה/ ריצה לגבר???

blue cat

משתמש פעיל
כל קישור יעזור...
מהארץ או מאלי.
מניסיון בלבד!
תודה רבה.

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
קניתי פעמיים:
ממש טובות.
יש עוד דגמים מהחברה הזו באמזון.
כדאי לחכות למבצע או לעשירי - מאסרקארדיי.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
אלו נוחות מאודמרגישות כמו ללבוש כפפה על הרגל, אני הולך איתם כמעט שנה, אבל עכשיו בגשמים זה לא מתאים כי נכנס מיד מים.
יש גם רוקפורט, אני קניתי כמה פעמים את אלו. יותר יציבות מהקודמות אבל פחות נוחות.
בשניהם כדאי לחכות שיהיה מבצע כי יש הנחות מידי פעם.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום

אבי01

משתמש פעיל
השחורות נראות בדיוק כמו הנעלים שלי.
השאלה אם זה באמת המקורי.
לשם השוואה, שלי עלו 600 ש"ח (בהנחה לחברי מועדון)

קו ירוק

מנוי פרימיום
לא ברור לי
ניסיתי לבדוק ...
אני הולך עם זה - ממש נח לי
זה מחנות בספרד
ניסיתי להתחקות על ארץ הייצור של הוקה ללא הצלחה...

קו ירוק

מנוי פרימיום
כתוב על הנעל ?
בנעל מסין כתוב ויטנאם
והחנות ממוקמת בספרד

באופן כלל אפשר למצוא גם הרבה חיקויים - HOME/ NOKA/ HOKZ
אולי ההוקה הוא לא זיוף - ואם זה זיוף - אז הוא ממש מוצלח - גם בפרטים הכי קטנים...

נערך לאחרונה ב:

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אן קלאוד
מומלץ מאד!!!

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אם אני זוכרת טוב
ראיתי נעלי הוקה בקרוקס עודפים בר' עקיבא ב"ב

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

תגובות
14
צפיות
936

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה