התייעצות נעלי בית נוחות

מלי M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איזי ספיריט מאוד נוחות.
אפשר לקחת מידה קצת פחות ואח"כ מתרחב ומחזיק טוב את הרגל.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היה לי בירקנשטוק ולא התחברתי בכלל. היום רק עם טבע נאות, אחרי שעות על הרגליים עם נעלי פיתה/עקב אני חוזרת לטבע נאות ובאה אל המנוחה והנחלה.

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
איפה אפשר לקנות טבע נאות בזול?
או שזה מחיר אחיד בכל החנויות?
ראיתי ב350.
תודה!

שירה כ

משתמש פעיל
איפה אפשר לקנות טבע נאות בזול?
או שזה מחיר אחיד בכל החנויות?
ראיתי ב350.
תודה!
זה המחיר שלהן תמיד.
בד"כ אין למצוא טבע נאות בהנחות,
(ומאז שאני זוכרת את עצמי אני עם טבע נאות...)
ככה שלא נראה לי שיש יותר בזול
מה שכן - זה שווה את המחיר לגמרי, מחזיקות כמה שנים טובות וגם אז אני מחליפה סתם בשביל להתחדש:)
(לא שהן נקרעות או משהו)
נ.ב. אם מישהו ימצא בהנחה אני אשמח גם לדעת.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני קניתי לאשתי נעלי בית של קלארקס והיא די מרוצה מהם

ולמי שלא מכיר המותג הנ"ל כבר קיים כמעט 200 שנה (משנת 1825) והוא נוח ואיכותי במיוחד ומאד מומלץ לנעליים רגילות וכן לנעלי בית.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני קניתי לאשתי נעלי בית של קלארקס והיא די מרוצה מהם

ולמי שלא מכיר המותג הנ"ל כבר קיים כמעט 200 שנה (משנת 1825) והוא נוח ואיכותי במיוחד ומאד מומלץ לנעליים רגילות וכן לנעלי בית.

אם תקחו דוגמא לנעלי קלארקס לגברים שכאן מחירם כ600-700 ש"ח ובהזמנה דרך אמזון לדגמים זהים המחיר הוא כ70$ אומדן דומה יש כנראה גם בנעלי בית.

אפור ורוד

משתמש מקצוען
מה שכן - זה שווה את המחיר לגמרי, מחזיקות כמה שנים טובות וגם אז אני מחליפה סתם בשביל להתחדש:)
(לא שהן נקרעות או משהו)
מסכימה לגמרי. לדעתי הן שוות כל שקל. קניתי זוג לפני 6 (!) שנים, עד היום הוא בריא ושלם ונוח:)
מסוג הנעליים שאתה מצטער שהן לא נהרסות ומתבלות, כי אז קונים סתם בשביל להתחדש ונשארים עם מצפון של בזבוז כסף;):D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה