===נספח תגובות לאשכול ההיכרות===

חנצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה על היוזמה!!
משום מה אני רואה שירד לתמונה שהעלתי כל החדות

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני חייבת לאמר משהו, כולם כותבים שהם מחכים לשמוע ביקורת בונה.
לדעתי זה מגוחך, כי כמה וכמה מאלו שכתבו את זה שלחו לי הודעה פרטית נזעמת על ביקורת שכתבתי, משהו כמו "אני אהבתי את זה ככה :mad:" או "לדעתי זה מספיק טוב:eek:".

אז למה אתם מצפים?

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני חייבת לאמר משהו, כולם כותבים שהם מחכים לשמוע ביקורת בונה.
לדעתי זה מגוחך, כי כמה וכמה מאלו שכתבו את זה שלחו לי הודעה פרטית נזעמת על ביקורת שכתבתי, משהו כמו "אני אהבתי את זה ככה :mad:" או "לדעתי זה מספיק טוב:eek:".

אז למה אתם מצפים?
אני אגיד משו ואני יודעת שתתרגזו
אבל אחר כך תחשבו שניה. טוב?
יש הרגשה שאפילו התיאורים העצמיים,או הסיבות למה אהבתי את התמונה, מועתקים משו כאן.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש הרגשה שאפילו התיאורים העצמיים,או הסיבות למה אהבתי את התמונה, מועתקים משו כאן.
נכון
צריך לשים לב גם לזה

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה עלתה רקתמונה אחת מתוך החמש ששמתי???

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

צלמת ילדים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני גם אגיד משהו ואל תתרגזו ,
אפילו צורת שמות של ניקים של צלמות מועתקים כאן הייתי פשוט בשוק לראות!!!!!! תכף ומיד יתחילו לחקות לוגו...............חחחח
השתדלתי להיות מקורית בהודעת ההכרות שלי נראה לי שהצלחתי ........

צלמת ילדים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שם: שושנה מישקובסקי
אזור מגורים: ירושלים
צילום: בעיקר ירושלים, כל הארץ
תחום התמחות: בעיקר צילום מוצרים, מידי פעם גם ילדים וניו בורן וכו'
לימודים: לומדה, המרכז הירושלמי לצילום ופרטי אצל יוסי מור וכל חומר שקשור לצילום
נסיון: 4+
ציוד: מצלמה קנון 7D (שידרוג בקרוב בעז"ה) עדשות: 28-135, 85mm צמצם 1.8, 100 מאקרו.
תאורות סטודיו, רקעים ואביזרים
על עצמי: אוהבת לצלם, עם המון סבלנות (כן גם למוצרים, לא כולם ממושמעים...) שיצא מושלם בצילום עצמו.
מה הייתי רוצה לראות בפורום: תמונות מחכימות המפתחות דיונים שיכולים לקדם את כולנו.
הייתי שמחה גם להחכים עוד על סוגי תאורות וכלים שונים לסטודיו
תמונה שאהבתי: אמנם היא לא חדשה אבל אוהבת אותה, ממש אפשר למשש אותם ולהרגיש כל בליטה ושקע, לכן זה מושלם מבחינתי
צפה בקובץ המצורף 343559
תיקיית עבודות: https://www.prog.co.il/members/shoshan.3654/
תמונה אדירה!!!!!!!!!!!

עדי 679

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה קצת מצחיק להגיד את זה ... אנחנו כולנו עובדות באותו הדבר ונהנות מאותם הדברים פחות או יותר... ברור לי שהרבה צלמות מרגישות כמוני בקשר לכל מיני דברים בצילום אין ככ הרבה במה להיות מקורית בלאהוב תמונה איכותית וכד.... גם תיאורים עצמיים - ברור שכל מי שמצלמת ילדים אמורה לאהוב ילדים ולרצות להנות ולהנות איתם ... ברור שמי שצלמת חייבת לאהוב את המצלמה מאוווווד וכן הלאה....

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני גם אגיד משהו ואל תתרגזו ,
אפילו צורת שמות של ניקים של צלמות מועתקים כאן הייתי פשוט בשוק לראות!!!!!! תכף ומיד יתחילו לחקות לוגו...............חחחח
השתדלתי להיות מקורית בהודעת ההכרות שלי נראה לי שהצלחתי ........
לא ממש הבנתי למה התכוונת 'צורת שמות של ניקים'?!
לוגו כבר מזממממן מחקים ומחקים.

צלמת ילדים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא ממש הבנתי למה התכוונת 'צורת שמות של ניקים'?!
לוגו כבר מזממממן מחקים ומחקים.
בדיוק בדיוק אני לא יגיד אבל כמו שבפתאום תראי כמה צלמות שקוראות לעצמם גם הדודה ואז השם שלהם....הבנתוש??

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@Ida
חבל שלא תשתפי אותנו בתמונות
זה בדיוק מה שמחפשים כאן, את השונה והמיוחד.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה