===נספח תגובות לאשכול ההיכרות===

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@שקדיה צודקת. מאמינה שיש עוד לא מעט כאלו שפשוט לא רוצות להיחשף פה מהסיבות הנ"ל (ואולי לכן גם לא מעלות בכלל תמונות), אבל אלו שכן (ויש עוד הרבה שאני אישית מכירה) שירשמו.
לא נורא.
מי שירצה שירשם מחדש, אבל בתהליך ההרשמה הוא יאלץ לתת פרטים או מאפיינים מקצועיים אמיתיים.
היה בחור שניסה להירשם, ובסוג מצלמה הוא רשם דגם מצלמה שלא קיימת, ומיד עליתי על זה שהוא רק מנסה להיכנס בשביל שיהיה לו עוד וי על רשימת הפורומים שהוא הצליח להיכנס אליהם.
אני לא אתנגד לכך שניק ירשום בפרטים האישיים "שם בדוי" או חסוי, אבל אני אתנגד לסירוב למסירת פרטים על הידע הטכני או רמת הציוד המקצועי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בינתיים יש לי תחושה שאנשים חושבים שזה שעשוע, אבל במציאות הפורום הולך לעבור ניפוי, וכדאי להזדרז ולהעלות הודעה בפוסט ההיכרות לפני המיפוי.
הדד ליין הוא עד יום שלישי הבא.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מבינה את הבעיה ולכן שואלת
מה עלי לעשות כדי להישאר בהגדרה עד שהיא תפתח ניק מעצמה
(וזה יקרה רק לאחר סיום חוק לימודיה בתיכון שכן אין לה גישה לאינטרנט. אני שואלת עבורה ומדפיסה לה את המידע כאמור ואם תשימו לב אני לא מנדנדת כאן הרבה בשביל לא להפריע)
האם להיכנס לשם תחת ההגדרה "הבת של שקדיה" ובמידע לרשום תלמידה
או להתעלם בינתים והסברי באשכול זה תהיה כפרה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מבינה את הבעיה ולכן שואלת
מה עלי לעשות כדי להישאר בהגדרה עד שהיא תפתח ניק מעצמה
(וזה יקרה רק לאחר סיום חוק לימודיה בתיכון שכן אין לה גישה לאינטרנט. אני שואלת עבורה ומדפיסה לה את המידע כאמור ואם תשימו לב אני לא מנדנדת כאן הרבה בשביל לא להפריע)
האם להיכנס לשם תחת ההגדרה "הבת של שקדיה" ובמידע לרשום תלמידה
או להתעלם בינתים והסברי באשכול זה תהיה כפרה
אפשר בקלות לפתוח ניק חדש, ואפשר לעדכן את הפרטים כפי שאמרת, זה יהיה בסדר גמור אם תכתבי בשם פרטי "הבת של שקדיה"...

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא יודע, מי שלא מבקר בפורום גם לא קורא את האשכול הזה, וכנראה לא מספיק חשוב לו שהפורום הזה יהיה שוקק חיים, ולא מפריע לו שהוא יצטרך להירשם מחדש.
על פי רוב, הצלמים השנרשמו בעבר התחילו כחובבות וכיום הם מקצוענים שלא צריכים ביום יום את "פרוג", אך עדיין יש להם הכרת הטוב ורוצים לעזור לדור הצעיר.
לא כל אחד רוצה להיחשף בשמו. מעדיפים באנונימיות לעזור מהידע המקצועי שהם רכשו.
להרשם מחדש משמעותו הרחקת צלמים מהפורום....

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
על פי רוב, הצלמים השנרשמו בעבר התחילו כחובבות וכיום הם מקצוענים שלא צריכים ביום יום את "פרוג", אך עדיין יש להם הכרת הטוב ורוצים לעזור לדור הצעיר.
לא כל אחד רוצה להיחשף בשמו. מעדיפים באנונימיות לעזור מהידע המקצועי שהם רכשו.
להרשם מחדש משמעותו הרחקת צלמים מהפורום....
אפשר להירשם באנונימיות, אין חובה למסור פרטים אישיים, יש חובה למסור פרטים מקצועיים.
אני מעדיף שיהיה מישהו אנונימי שיספר איפה הוא נמצא מבחינה מקצועית, מאשר ניק עם שם וכתובת שכל הנושא המקצועי שלו מעורפל, ולא ברור אם הוא צלם או דייג שמצא את המצלמה שלו בתוך הנהר.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אתה יכול להרחיק. השאלה המתבקשת היא, האם זה יתרום להרחבת וביסוס הפורום?
נ.ב. מאותה סיבה הפורום הסגור של הצלמים לא תרם אלא הרס את הפורום הכללי עד שחיים מחק אותו.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אתה יכול להרחיק. השאלה המתבקשת היא, האם זה יתרום להרחבת וביסוס הפורום?
נ.ב. מאותה סיבה הפורום הסגור של הצלמים לא תרם אלא הרס את הפורום הכללי עד שחיים מחק אותו.
לא זכור לי שהיה פורום סגור לצלמים...
הנקודה היא אחרת, הפורום לא יכול להיות מרחב מת של שיתופים בלבד, הוא חיב להיות קהילה שדנה ומנתחת עבודות.
מי שרוצה לראות תמונות יפות ולעשות לייק, יכול לעשות את זה מבחוץ.
המינימום של פעילות שנדרש הוא להשתתף באשכול הזה ולספר קצת על עצמו ואיך הוא רוצה לראות את הפורום.
אני חושב שמי שאין לו אמביציה להשתתף בכזה אשכול, (אפשר בעילום שם) יכול להישאר כצופה מהצד.

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שאל את חיים דיקמן על הפורום הסגור מתקופת יוסי מור ואולי קצת קודם.
אתה יכול לעודד צלמים להיחשף אבל זה לא נכון למחוק הרשאות של צלמים וותיקים הפעילים לעיתים רחוקות.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאל את חיים דיקמן על הפורום הסגור מתקופת יוסי מור ואולי קצת קודם.
אתה יכול לעודד צלמים להיחשף אבל זה לא נכון למחוק הרשאות של צלמים וותיקים הפעילים לעיתים רחוקות.
זה נכון לגמרי.
מי שיתקל בבעיה, יכול לפנות אלי, אנעץ הודעה בראש הפורום שמסבירה מה החידושים, ואיך לסדר את העניינים.
אין עניין שצלמים ותיקים יהיו סתם רשומים בפורום בלי להשתתף.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הולכת ברחוב וכמעט נתקעת בעמוד כשרואה פינה פוטנציאלית לתמונה יפה,
אוהבת לעצום חצי עין אחת, להתפקס
:D:D חחח בדיוק כמוני.

הייתי שמחה לראות יותר בפורום את התמונות הלא מושלמות, אלו ש'התפשלו' משום מה, כי אני חושבת שמכאלו תמונות לומדים הרבה יותר.
כל כך מסכימה איתך!
פעם אחת עשיתי את זה, ומשום מה ראיתי שלא ממש אהבו את הרעיון.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יואל, נכון לעכשיו יש לך 7 צלמים... להערכתי ברישום תגיע ל10. אז על מה תעשה ניפוי? איזה פורום פעיל יהיה לנו?
גם ככה רוב הצלמים המקצועיים נמצאים בוואצאפ של הצלמים, אז מה אתה עושה? מעיף צלמים שכבר קיימים בפורום?!
תעשה מה שאתה חושב, רק שתיקח בחשבון שקשה להחזיר מהלכים.

נ.ב. יש לי מלא הערכה לצלמות. רק שלהן יש פורום סגור ומן הסתם שם יש את מרכז הפעילות.

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש מספיק דרכים להחיות את הפורום ולתת כללים או סוגי הרשאות לניקים.
תמריצים, ניקוד וכדומה. אבל לא ברמה של להסיר ניקים של צלמים. זה ממש לשפוך את המים עם התינוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה