נספח סוער ברוח אבימית קייצית

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
@נריה מגן ההרגשה מוכרת כל אימת שאתה דורך במקום חילוני אליטיסטי שמסתכלים עליך כחייזר שנפל מכוכב,
לפעמים הדבר גם מביא לסיפורים חמודים, כגון אותו ביקור שהיה לי אי פעם בשכונה חילונית מובהקת, (ואל תשאל למה ומדוע) חשבתי משום מה לנסות לחפש אוכל כשר, וכשנכנסתי לחנות הפיצוחים הראשונה שראיתי שאלתי את המוכר זה עם העגילים בכל מקום אפשרי
איזה הכשר הפיצוחים?
תוך שהוא מודד אותי מכף רגל ועד ראש הוא עונה לי "אח'שלי יש לי הכל רק תגיד איזה אתה רוצה?"

דווקא הסיטואציה הראשונה שצצה לי בראש בהקשר הזה כאולטרה דוס מקצועי, היא אותה פעם שהתנדבתי להשקיף בספירת קלפיות באיזור חילוני מובהק, והכבוד שרכשו אלי היה לא יאומן. והכי מעניין שזה היה דווקא בגלל הכובע והחליפה והדיסטאנס שהפגנתי, הם הרגישו שהבחורציק הזה שנראה בן 15 (ככה הייתי נראה אז, לפני שהוצאתי מרפסת לא חוקית...) מעורר כבוד בהופעה שלו. היה שם בחור חרדי שהגיע עם טריקו וכו', והם התייחסו אליו כמו ליתוש. למדתי מזה שדווקא כשאתה מופיע כמו שאתה, ומתנהג כמו שאתה, לא יורד לרמה שלהם, לא מתלבש כמותם - דווקא אז הם מעריכים אותך!

והרב @ידידיה חבר מה שבטוח שאני הקאתי מהרוחש בוחש המגעיל הזה, זה מזכיר לי את הרגע הנורא בחיי כשאתה מרסק מקק למוות הקראכץץ' הזה מחסל אותי..
חיז'מאיייס!! דרעק!!!

תיכף אני חושד שאינך ממין הזכרים...
ואגב, זאגט מיר אין א'עיבריש, איך פאר שטייסט נישט אידיש... (מקוה שאת המשפט הזה צלחתי...).

בכ"א מחילה מכל מי שהקיא את נשמתו, או שעזרתי לדיאטה שלו בגלל הארוחה שהוא הפסיד...

נערך לאחרונה ב:

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
ואגב, זאגט מיר אין א'עיבריש, איך פאר שטייסט נישט אידיש... (מקוה שאת המשפט הזה צלחתי...).
אה.. אוי ווי. .שכחתי שאתה יחסית חדש פה..
לא אמרו לך שלפני הכניסה לפורום שלנו הולכים לאכול אצל דודה נחמה ולטיפול רגשי אצל גורג'?

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
טוב.
לפי מה שאני מבין כעת כל מה שיהיה להרב @אבימי לעשות זה לבחור בין הקטעים של @נריה מגן שהפעם הפציץ ובענק
אז אני ממליץ על הקטע האמצעי ההוא שבנוסח "יוזבד" מלא קסם והשראה.
ואגב מתי יוצא הספר? הספקנו לשמוע עליו רמזים פה ושם בפורום.

נריה מגן

משתמש מקצוען
אגב מתי יוצא הספר?
שאלה מצויינת. גם אני לא יודע לענות.

בסוף זה יבוא ואני מקווה מאוד שיהיה שווה את ההמתנה - כמאמר שירו של עידן רייכל:

וזה יבוא
כמו קו חרוט על כף יד
זה יבוא
בטוח בעצמו
כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו

וזה יבוא
אתה תראה
הידיים הקפוצות יתארכו
והלב השומר לא להיפגע
יפעם
בקצב רגיל
זה יבוא כמו שהטבע רגיל
להיות שלם עם עצמו

וזה יבוא
אתה הרי יודע
לא הכל יטלטל אותנו
לא הכל יכה
ומה שייפתח לנו
מחכה

נריה מגן

משתמש מקצוען
אגב, לשאלתך ידידי היקר (באישי):
הקטע האמור אינו מופיע בספרי והוא מעובד על פי הספר ולא כחלק ממנו. בספר עצמו, דרך משל, אין כל אירוע בו מעורב חומר נפץ משום סוג שהוא.
תוכל לשים לב שיש כאן שתי ניסוחים: מעובד על פי הספר וכו', מעובד מתוך הספר ינקי מקונטיקט וכו'.

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
סתם אגב,
גם אתם שמתם לב שנותרנו לבדנו משוטטים ברחבי הפורום להנאתנו, מלהגים משוחחים מאתגרים ומתתאגרים אבל..
לבד!!!

איפה כולם?
הרב @נריה מגן @ידידיה חבר @אבימי חוששני שאנו צריכים לחשוב בכיוון של להיפגע, הייתכן שיעשו חינגות בשטוטגרט ואותנו ישאירו להיות כלבי השמירה של הפורום?
רק @אשר שרבר מידי פעם מציץ ונמלט.

היכן המנהל השגיא? הרב @נתן גלנט שמאז אשכול ההתרמה חוששני שעשה הוא הסבת מקצוע, ואותנו עזב לאנחות.
היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!
הפכו כל אבן, והרימו כל מרצפת, תביאאו פה את החבר'ה הכבדים. כן, כן, אלו משטוטגראט, משכו אותם באוזניהם, תפסו בהם, הכו בהם, חבטו בהם.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם אגב,
גם אתם שמתם לב שנותרנו לבדנו משוטטים ברחבי הפורום להנאתנו, מלהגים משוחחים מאתגרים ומתתאגרים אבל..
לבד!!!

איפה כולם?
הרב @נריה מגן @ידידיה חבר @אבימי חוששני שאנו צריכים לחשוב בכיוון של להיפגע, הייתכן שיעשו חינגות בשטוטגרט ואותנו ישאירו להיות כלבי השמירה של הפורום?

היכן המנהל השגיא? הרב @נתן גלנט שמאז אשכול ההתרמה חוששני שעשה הוא הסבת מקצוע, ואותנו עזב לאנחות.
היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!
הפכו כל אבן, והרימו כל מרצפת, תביאאו פה את החבר'ה הכבדים. כן, כן, אלו משטוטגראט, משכו אותם באוזניהם, תפסו בהם, הכו בהם, חבטו בהם.
גלים גלים, באים והולכים.

כתבתי משהו קצר, כדי לאזן את המגילות הארוכות והמקסימות שלכם, שעוד לא הספקתי לקרוא:)

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם אגב,
לבד!!!

איפה כולם?

היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!
גלים גלים, באים והולכים.

כתבתי משהו קצר, כדי לאזן את המגילות הארוכות והמקסימות שלכם, שעוד לא הספקתי לקרוא:)

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
סתם אגב,
לבד!!!

איפה כולם?

היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!

אתה מתאר את זה מדי טוב, זה ממש נשמע מפחיד, נדמה לי שאני מתחיל לשמוע את הד קולי שב אלי מהקירות החשופים בשממה שנותרה...

אבל מה אתה רוצה שנזעק, למי?! מי שנמצא פה כבר זועק עד שגרונו ניחר, כולנו כבר צרודים, ומי שלא נמצא לא שומע אותנו בכלל...

את ההילולא של @גדי ישראלי נעל @נתן גלנט מוקדם מדי, עכשיו נשאר לו לנעול גם את האזכרה...

חברים, מי שיוצא אחרון שלא ישכח לכבות אורות!!!

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
סתם אגב,
לבד!!!

איפה כולם?

היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!
לצערי אני מסכים איתך
קח לדוגמא את את פוסטי על חג השבועות, או אפילו את ההוא מקוביית השוקלד, בימי הזוהר הוא היה מדובר יותר, מה לעשות הבנות יושבות על המחשבים בארץ הזו, והבנים אצל ג'ורג בתיקון.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לצערי אני מסכים איתך
קח לדוגמא את את פוסטי על חג השבועות, או אפילו את ההוא מקוביית השוקלד, בימי הזוהר הוא היה מדובר יותר, מה לעשות הבנות יושבות על המחשבים בארץ הזו, והבנים אצל ג'ורג בתיקון.
זה נכון.

נריה מגן

משתמש מקצוען
סתם אגב,
לבד!!!

איפה כולם?

היישמע כדבר הזה???

כל שוכני הפורום הקיצו!!!
הרימו קול זעקה!!!
אולי זה יעזור:
אציין פרט שהרב @נתן גלנט לא ציין - הפעם האתגר נושא פרס! מוחשי!

@יואל ארלנגר @משויטט @חסידישער @יואב ברק @הלל @הגשש @קולמוסון @אהוב @תכל'ס @דוכסוסטוס @גרפולוג @גדי ישראלי - וסליחה ממי שלא הזכרתי אותו ולא עמד בראש שלי ברגע זה - ה-ת-ע-ו-ר-ר-ו-!-!-!
וגם אתה, @אפשוטער איד , מוזמן להעלות את פרי עטך לאתגר חלק ב'.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@ידידיה חבר
ספרתי 2600 מילה...
אף אחד, בעולם, כולו, לא, יכול, לקרוא, בפורום, 2600 מילה, גם, אם, מדובר, בסופר, מוכשר (ואתה מוכשר, בחורי הטוב...)

מציע לך, בחום:
תחלק ל 9 פרקים, ותעלה אותם במשך תקופה.

חייב לציין שבמהלך הרפרוף ממש מצא חן בעיני הכתיבה, אבל לצערי נרתעתי מהאורך...

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
@ידידיה חבר
ספרתי 2600 מילה...
אף אחד, בעולם, כולו, לא, יכול, לקרוא, בפורום, 2600 מילה, גם, אם, מדובר, בסופר, מוכשר (ואתה מוכשר, בחורי הטוב...)

מציע לך, בחום:
תחלק ל 9 פרקים, ותעלה אותם במשך תקופה.

חייב לציין שבמהלך הרפרוף ממש מצא חן בעיני הכתיבה, אבל לצערי נרתעתי מהאורך...

אתה צודק לגמרי.
תאמין לי שלא תכננתי לכתוב רבע מזה - מה לעשות שהמקלדת לא שחררה לי את האצבעות, אז הרבצתי לה עוד ועוד, רק אחרי יותר מ2500 מילה היא הסכימה לשחרר לי ת' אצבעות...

הייתי מחלק את זה גם ל99999 חלקים, רק שאז הייתי עלול לאבד את הפרס המוחשי עד אימה של @אבימי :(

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה קטע שקוראים פעמיים...
תהנו, תגיבו, תבקרו, תחמיאו.
מדהים. לחלוטין לא צפוי.
כמה נחמד לקרוא על מקומות לא צפויים ולא שגרתיים.
והפאנץ' נפלא.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה