נספח לאתגר נספח לאתגר 87 • אוריגמי ממבט אחר

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא פעם ראשונה שהנושא עולה.
אין אפשרות להצגה רנדומלית בתוך האשכול, ובהחלט יש עדיפות למי שמעלה קודם, זה טבעי לחלוטין.

בווידג'ט בסיידבר היצירות מוצגות רנדומלית.

אולי להוסיף לתחרות, גם מנצח שבועי/חודשי, דהיינו מי שאסף הכי הרבה דירוגים/לייקים במשך השבוע/החודש מכל יצירותיו יחד, שיקבל ע"ז נקודות וכו'
הזכיה ניתנת על היצירה, לא על היוצר.

מיט_א_רוהיגקייט

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
יוצרי ai
@פנינה ריימונד מה שאת אומרת נכון ברב המקרים,
במקרה שלי באתגר 85 - תשעה באב העליתי כמה שעות אחרי ההתחלה (פוסט 50) והיצירה הגיעה למקום 2.
וזה כי היצירה הייתה באמת טובה (לדעתי😊) .
ברור שלשעת ההעלאה יש השפעה משמעותית על התוצאה,
סטטיסטית - יותר אנשים נכנסים בזמן הזה ויכולים לדרג,
על זה כבר אין שליטה... (אולי לבדוק ממוצע דירוגים בדקה😂)

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
@פנינה ריימונד מה שאת אומרת נכון ברב המקרים,
במקרה שלי באתגר 85 - תשעה באב העליתי כמה שעות אחרי ההתחלה (פוסט 50) והיצירה הגיעה למקום 2.
וזה כי היצירה הייתה באמת טובה (לדעתי😊) .
ברור שלשעת ההעלאה יש השפעה משמעותית על התוצאה,
סטטיסטית - יותר אנשים נכנסים בזמן הזה ויכולים לדרג,
על זה כבר אין שליטה... (אולי לבדוק ממוצע דירוגים בדקה😂)
גם כשאני זכיתי לא הייתי בעמודים הראשונים [עטיפה מחודשת] ועדיין, אני לא מדברת על הזכייה עצמה, אלא על עצם מיקום היצירה. אני אישית מרגישה שזה לא משקף.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
על זה כבר אין שליטה...
אולי יש,
אני רואה ש @פנינה ריימונד דואגת ללייק יצירות שכוחות ;)

1723745385672.png

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפעם יותר מתמיד נוכחתי לדעת, שרוב הדירוג הגבוה ניתן למי שהעלה בהתחלה.
3 היצירות שלי במקום גבוה, ולא בצדק,
כי באתגרים אחרים העליתי בעמוד 3,4,5 ובקושי הגעתי ל-3 דירוגים [אני מדברת על יצירות טובות באמת]
אין אפשרות להצגה רנדומלית בתוך האשכול, ובהחלט יש עדיפות למי שמעלה קודם, זה טבעי לחלוטין.
אולי משהו באמצע, דהיינו, שיוכלו להתחיל לדרג רק בבוקר למחרת עליית האתגר, לתת קצת זמן להעלות 3 יצירות...
הזכיה ניתנת על היצירה, לא על היוצר.
היות שיש יצירות מנצחות שיוצרו ללא השקעה של ממש, ומאידך נניח, יש יוצר אחד שקיבל כמה וכמה פעמים דירוג מאוד גבוה, זה בדרך כלל אומר גם על היצירות וגם על היוצר...

כמובן מה שתחליטו, רק מציע...
ותודה רבה על ההשקעה שיהיה לנו הכול הכי מקסים...

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
בהחלט יש עדיפות למי שמעלה קודם, זה טבעי לחלוטין.
תודה על המענה וההתייחסות!
הייתי חייבת לחזור לכאן לאחר מחשבה
בשם כולנו, האתגר להעלות בשעה 22:00 בדיוק משבש מאוד את סדר החיים, מה עוד שאין אופציה של שליחה מתוזמנת, אז או שחייבים לשבת בדיוק בזמן [ומדובר בבעלי משפחות...] או שפשוט לא להשתתף

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בשם כולנו, האתגר להעלות בשעה 22:00 בדיוק משבש מאוד את סדר החיים, מה עוד שאין אופציה של שליחה מתוזמנת, אז או שחייבים לשבת בדיוק בזמן [ומדובר בבעלי משפחות...] או שפשוט לא להשתתף
באיזו שעה יהיה נוח לכולם?
תשובה: אין מציאות כזו.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה