נספח לאתגר נספח לאתגר 87 • אוריגמי ממבט אחר

דו משמעי

משתמש מקצוען
ראייה גלותית וראייה גאולתית מבעד לעיניים
ראייה גלותית: מסגד אל אקצא עומד במקום המקדש, ראייה גאולתית: בית המקדש יורד באש מהשמיים.

צפה בקובץ המצורף 1741572
מה פה אוריגמי?

תיאור האתגר:​

עליכם ליצור יצירת אוריגמי שרואים דרך משהו אחר (לדוגמה: משקפיים, זכוכית מגדלת, משקפת, חלון וכו').
בהצלחה!!

מה פה אוריגמי?
לא.. צריך לראות את האוריגמי מבעד משהו, ולא שהאוריגמי נמצא בתוך משהו.

דו משמעי

משתמש מקצוען
זה מדהים אותי כל פעם מחדש

אני מקבל ליקיים על היצירות מכל התותחיות פה ב AI ורק 3 הצבעות

מי מחכים אותי איך זה ומה אני יכול לשפר?

@ר-צינית @פנינה ריימונד @יופלה אפרסק
לפעמים נהנים מהתוצר אבל הוא לא מתאים לאתגר....
או שנהנים אבל לא מספיק בשביל להצביע
או חוסר שימת לב
יש הרבה סיבות...

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai

דיברו פה פעם על ההבדל בין לייקים להצבעות, טענו אז שמי שמשתתף באתגר מעדיף ללייק, אולי זה העניין.

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

לפעמים אני נותנת לייק באמת בלי להצביע, כי נראה לי שהיצירה יפה/ מרגשת וכדומה, אבל לא מתאימה לאתגר/ לא ראויה לזכות, אבל לא במקרה דנן..

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
חבל להגיע לדיון באיחור.
לפני כמה דקות כולנו הלכנו לבדוק אם הצבענו ליצירה המדוברת, ואפילו טרחנו לכתוב כאן שהצבענו ואהבנו.
עד שמישהי טענה (כן, אני) שיש בזה משהו לא הוגן, וערכנו את ההודעות.
והיות שההודעה הזו עומדת להמחק עוד מעט- אני אכתוב שוב: אהבתי את היצירה עם החיידקים, היא נהדרת ומקורית.
אוקי תודה

הבנתי שאת לא מתכוונת על עצמך. רק אם הייתה כאן אמירה כזו זה חבל שזה כך

מי שלא מתנהג כאן במקצועיות ובהגינות שלא יהיה כאן

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בדיוק היום הרהרתי האם להעלות את זה כאן...................

אישית יכולה לומר שלקח לי המון זמן להבין איך מצביעים לאתגר.
ובמשך כמה שבועות הייתי בטוחה שזה לפי לייקים וסימוני תודות.
עד שיום אחד באקראיות מצאתי את הלחצן בצד.

נראה לי שתהיה תועלת רבה מאד שבתוך כללי האתגר שמופיעים בכל פתיח יהיה גם הוראות הצבעה- במיקום ובאופן בולט.
כדי שמי שהגיע לשם באקראיות וירצה להצביע ידע איך.

בהצלחה רבה!

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
כמה הערות לשיפור וייעול האתגרים:
  • יצירה שלא עומדת בכללי האתגר במדיוק-נמחקת .
  • שכלול הזכיה מתחשב בהצבעות ולייקים ביחד (באתגר 85 תשעה באב היצירה במקום השני (בפער של 2 קולות!!) תאמה במלואה לכללי האתר (בעוד שהיצירה שזכתה -לא בדיוק...) וקבלה מספר גבוה של לייקים, שאם היו משכללים את שניהם היא הייתה לוקחת בקלל...)
  • כמו שכבר הזכירו כאן- להסביר בכל כותרת אתגר באיזה אופן מצביעים.
@מנהל ai קח את ההערות לתשומת ❤️
ובהזדמנות הזו- תודה גדולה לכל העוסקים במלאכה!
האתגר מרתק ומפתיע כל פעם מחדש!!
יישר כח!

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה הערות לשיפור וייעול האתגרים:
  • יצירה שלא עומדת בכללי האתגר במדיוק-נמחקת .
  • שכלול הזכיה מתחשב בהצבעות ולייקים ביחד
אולי להוסיף לתחרות, גם מנצח שבועי/חודשי, דהיינו מי שאסף הכי הרבה דירוגים/לייקים במשך השבוע/החודש מכל יצירותיו יחד, שיקבל ע"ז נקודות וכו'
  • (באתגר 85 תשעה באב היצירה במקום השני (בפער של 2 קולות!!) תאמה במלואה לכללי האתר (בעוד שהיצירה שזכתה -לא בדיוק...) וקבלה מספר גבוה של לייקים, שאם היו משכללים את שניהם היא הייתה לוקחת בקלל...)
בעניין הזה אוסיף (חיכיתי לציין זאת אחרי שהאתגר נעול, כי אני קצת נוגע) שגם באתגר השבועי האחרון ניצח יצירה מרגשת ביותר אבל נ"ל שלכאורה היא לא עומדה בכללי האתגר ב100 אחוז

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
רעיון מדהים!!
אבל לא מעשי, אין אפשרות טכנית למיין יצירות לפי כמות לייקים.
ואין גם טעם בזה, כי הרעיון של לייק הוא "אהבתי" והצבעה אומרת "לדעתי היצירה הזו ראויה לזכות", אלו 2 דברים נפרדים, והיצירה שאמורה לזכות היא יצירה שאנשים הצביעו לה. (הדוגמא הכי נפוצה ללייק שלא מעיד על איכות היצירה היא הלייק הזה :LOL:)
יצירה שלא עומדת בכללי האתגר במדיוק-נמחקת .
מה שלא עומד בכללים אכן נמחק, ומה שלא ברור/ ספק עובר לשיפוט הקהל, אחרי הכל זה דמוקרטיה פה.
כמו שכבר הזכירו כאן- להסביר בכל כותרת אתגר באיזה אופן מצביעים.
אולי באמת כדאי.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ואין גם טעם בזה, כי הרעיון של לייק הוא "אהבתי" והצבעה אומרת "לדעתי היצירה הזו ראויה לזכות", אלו 2 דברים נפרדים, והיצירה שאמורה לזכות היא יצירה שאנשים הצביעו לה. (הדוגמא הכי נפוצה ללייק שלא מעיד על איכות היצירה היא הלייק הזה :LOL:)
מסכימה. אבל מה שאולי כן מעשי, זה לפי דירוגים ולא לייקים
אולי באמת כדאי.
באתגרים הראשונים זכור לי שכן היה כתוב בכל אתגר שההצבעה היא בחץ בצד שמאל, מתי שהוא זה נעלם
אני גם חושבת שצריך להוסיף את זה בחזרה

דו משמעי

משתמש מקצוען
אפשר אולי לעשות כמו בפרוגמדיה
1723724887202.png

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הפעם יותר מתמיד נוכחתי לדעת, שרוב הדירוג הגבוה ניתן למי שהעלה בהתחלה.
3 היצירות שלי במקום גבוה, ולא בצדק,
כי באתגרים אחרים העליתי בעמוד 3,4,5 ובקושי הגעתי ל-3 דירוגים [אני מדברת על יצירות טובות באמת]

@הכלבויניק @ניהול האתר סליחה שאני מטרטרת אתכם, אין אופציה לשינוי מבנה האשכול, כמו שיש אשכול שאלה ופתרון, שיהיה אשכול רנדומלי? לפי סדר לא כרונולוגי? זכור לי שמתכנתת של האתר עשתה דברים גדולים מזה...

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יתכן, אבל זה לא קשור בעניין שכתבתי, להוסיף תחרות מנצח שבועי/חודשי מי שקיבל הכי הרבה דירוגים חיובים על כל יצירותיו יחד, וכמו שלייקים מתעדכן אוטומטי בפרופיל, אותו דבר הדירוגים גם יכול להתעדכן בפרופיל

לענ"ד, זה מוסיף עניין בתחרות הכללית, וגם נותן מענה, לנניח אחד שכמעט ניצח 5 פעמים וקיבל במצטבר הכי הרבה דירוגים, שהוא יקבל תמריץ בדמות נקודות או אפילו יכולת להכין אתגר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה