נספח לאתגר נספח לאתגר 22 • אריזה חדשה

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כאן אני חייבת להודות על האמת -
הפרומפט שהעליתי באתגר עצמו הוא לא הפרומפט האמיתי...
הפרומפט הוא:

לכאורה היה לי רעיון גדול - קופסת דגני בוקר, שהפתח שלו הוא הפה של הדוב.
אלא שהבינה כנראה לא הבינה את הגאונות...
ניסיתי מגוון רחב של יוצרי תמונות,
אלא ששום בינה לא הסכימה ליצור לי חור בקופסא.
כלומר - היא הסכימה ליצור חור - תמונה של חור - בתוך הפה. על השיניים.
סתם... פשוט התעלמה מההוראה.
ניסיתי לכתוב "חור בקופסא", "פתח בקופסא", גם בתחילת הפרומפט, בסוף הפרומפט, עוד פעם באמצע...
כלום. המקסימום שהיא הסכימה ליצור זה אוזניים מקרטון לקופסא.
גמרתי את האסימונים שלי להיום, גמרתי את של החשבון הנוסף, גמרתי גם את האסימונים של אחותי...
ודי. נגמר.
לא היה לי ברירה אלא לבחור את התמונה הכי יפה שהוא יצר, למרות שהיא לא התכנון המקורי.
עדיין לדעתי תמונה לא רעה בכלל, אני ממש אוהבת את התלת מימד של הקערת דגנים, אבל שזה עדיין נראה מודפס על הקופסא - ככה שהתמונה עדיין ראלית.

מצרפת פה עוד תמונות נבחרות
דגני בוקר דובונים.jpg

זה מה שאני הצלחתי

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה