דיון נספח לאתגר - שני מטר

anotherית

משתמש סופר מקצוען
מה שלא יודעים לא כואב.
שאלה לי אליכם, וותיקי הפורום.
יש מצב לזכות שני אנשים במקום השני ושני אנשים במקום השלישי?
ה. השיפוט יכלול אך ורק את המקומות הראשון השני והשלישי, כל אחד מהם ליצירה אחת בלבד. את שאר חוות הדעת על היצירות אפשר לשלוח ליוצרים בפרטי, אם תרצו אתם וירצו גם הם.

הוריקן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@הוריקן - כל הדרך שיערתי שהקטע הזה יזכה במקום ראשון! שאפו!
תודה רבה.
האמת אני לא שיערתי,
זה קטע ראשון שאני מעלה....
ומהסיבה האמורה לעיל אשמח לקצת הסבר איך פותחים אתגר חדש ונספח.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
איך פותחים אתגר חדש ונספח
בדף הראשי של "קהילת כתיבה מקצועית" יש סרגל של פתיחת נושא חדש. תלחצי עליו ותוכלי להכניס את הכותרת "אתגר דו שבועי" ואת התוכן של ההודעה. אח"כ תפתחי אשכול חדש עם כותרת "נספח" ואשלח לך איך עושים קישור (גם אותי לימדו לפני שבועיים :) ) בהצלחה!
(אגב, יש לך עד מחר להעלות את האתגר החדש, לא צריך מיד...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה