נספח לאתגר נספח לאתגר מקצוע העתיד - 5

שאילתה

משתמש פעיל
יוצרי ai
מו"צ מטעם העדה החרדית לענייני רובוטים בשבת והמסתעף.

A picture of an orthodox rabbi with a black hat and a black suit and a long beard. Sitting and reading a big old book at an office desk, and next to him are many innovative robots of all kinds
צפה בקובץ המצורף 1698839
@cv הטבעת היא כדי לשים פלומבה של הבד"צ על הרובוטים? :)

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לא הייתי כל היום בבית,
לכן האתגר עלה מוקדם ונעלמתי מהשטח...

תודה רבה על הפירגונים וההשתתפות
ועכשיו בקשר לזה - לא יודעת אם רלוונטי אבל אני אענה
אתגר מגניב!

אפשרי להמציא מקצוע פנטזיונרי לחלוטין? משהו שלא הגיוני שיקרה?
נניח מעביר בזמן..
מבחינתי כן,
סגנון ריאלי הכוונה לתמונה אמיתית ממש כמו שאת העלית או שגם סגנון כזה נחשב ריאלי?
צפה בקובץ המצורף 1698706
נחשב
אפשר לתת כיוון?
נגיד גנן מגדל רובוטים בגינה-זה בסדר?
מממ
לא יודעת...
אם עדיין חסר לך רעיון אז אני בעיקרון חשבתי על אישה שהמקצוע שלה זה לפלות כינים שתעשה את זה במקום האמא...ויקראו לה פוללה (ע"ב מוצ'צה)
רק הסתבכתי עם הקטע של נשים וכו'
הנקודה של באתגר חייב להיות מקצוע לבן אנוש או שגם מכונות למיניהם?
נקודה חשובה,
מקצוע לאנשים בלבד, לא הרובוטים שעושים עבודות כלשהן

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
העליתי בטעות 3 יצירות אז אני שם 2 פה שיהיה השראה לכולם (בתקווה שבחרתי להעלות
in-a-futuristic-world-the-robots-rule-a-pleasant-u-IOJ9cj7IQVuFSuOKe-MwKw-a2kjtYsVTRmKHI73kWXK-Q.png

בקר תנועה למוכניות האוטומטיות
in-the-future-a-young-ultra-orthodox-jew-wearing-a-oLtsZ3IIRiKp0EPp0shnRg-TLmF3-j6T72gUDDUfriHKQ.png
את היצירה הנכונה לאתגר...)

החירות

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@מנהל ai שכחתי לשים את הפרומפט אם תוכל להוסיף בבקשה:
A striking photo in a sleek, futuristic clinic where a bald human doctor dressed in a pristine white coat is diligently examining the oral cavity of a charming, handsome, and cute robot-boy, looking for signs of strep throat. The boy-robot has a delicate circular exposure, and he displays a friendly, trusting expression. The high-tech, sterile clinic environment is filled with advanced medical equipment and features a dark glass wall. The subtle neon glow from the clinic's signage adds a futuristic touch to the scene, enhancing the overall otherworldly ambiance., photo

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
איוש גם אני שכחתי @מנהל ai
הפרומפט בבקשה:
A captivating image of a futuristic robotics shop owned by an elderly ultra-Orthodox Jew. Dressed in a dark suit, white shirt and black hat, his warm smile invites customers to explore the wide variety of robots. These robots, presented in a modern and eye-catching design, meet different needs and purposes. The interior of the store includes a combination of traditional and futuristic elements, creating a unique atmosphere., photo

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
זה בעיצוב נייטקפה
1720184888733.png

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
לא בשביל משהו אבל רבות מן היצירות לא קשורות לאתגר...

הצלמת החצופה

משתמש רשום

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אני כועסת כי אנשים ממציאים מקצועות כ"כ מטופשים כגון יישור בננות
מי צריך בננה ישרה !!!!!!!!!!!!!
וכן עוד שטויות! מדברים על מקצועות העתיד לא על כל כאב בטן של מישהו!!!
אם לא נראה לך מתאים לרמה של הפורום/ האתגר, פשוט תדווחי, אבל למה לכעוס?...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה